מתלבט בין שתי HDD 2.5" 1TB חיצוניים שבמבצע. - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין שתי HDD 2.5" 1TB חיצוניים שבמבצע.

YogiBear

Recommended Posts

כן אבל במקרה שלי לא רציתי להסתובב עם מלא כרטיסי למצלמה, זה גם היה יוצא יותר יקר.

הם לא רצו להחליף במקום אבל אמרו שהם שולחים לבדיקה ואם הוא ימצא תקול אז אקבל חדש, והם לא מתקנים אותם אצלם.. אולי שולחים לטרנסנד או ליבואן לתקן אבל את הקבצים אני לא אקבל אפילו שהבקר רק נדפק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ידעתי שזה מה שיקרה אבל בכל זאת ניסיתי ללכת אליהם..

אחרי שהוצאתי את התמונות אז קניתי בקר מאיביי ב10 דולר כי אין לי מה לעשות עם דיסק בלי בקרק.. אבל כל המארז הקשיח נגד נפילות וכל זה כבר לא ממש שמיש עכשיו :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו ברגים, פשוט חבל לי לתפוס יציאת SATA בשביל 500 ג'יגה ודיסק קשיח כזה.. וקניתי אותו בשביל שיהיה , אז הייתי חייב לקנות לו מארז חדש..

ד"א הדיסק קשיח שבפנים הוא של , אז כל ההבדל פה זה הבקר והכיסוי הקשיח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז רגע, עשיתם לי בלבלה ומעט לחץ בגלל שחבר רכש בשבילי כבר את הדיסק בסניף ליד הבית שלו.

להחזיר ולקנות באייבורי את הסיגייט? :nixweiss::s07:

או שאפשר לסמוך על הטראנסקארד וזה מקרים בודדים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי על ברגים חיצוניים במארז (אי אפשר לפתוח אותו בקלות).

יצריך להוריד את הפלסטיק הזה (זה כמו כפפה יושב על הדיסק קשיח) ולא בעיה לפתוח אותם, אבל אתה קורע את המדבקה שיש שם ואז.. אין אחריות.

בסופו של דבר אתה קונה אותו הדבר, דיסק של .. רק מה שהופך את החיבור מ SATA ל USB3 שונה.

לי יש נסיון רע עם הטרנסנד אז הייתי הולך על הסיגייט אם אתה לא צריך את כל הקטע של הבולם זעזועים.. מצד שני, אתה מקבל 3 שנים אחריות.

אבל מה האחריות הזה שווה אם יש לך מידע חשוב ואתה עכשיו צריך לפרק את המארז ולאבד אחריות?

בטח רק בלבלתי אותך יותר.. אבל אני קניתי את הטרנסנד אז גם בגלל המחיר וגם כי היה לו שם של אמין.. אז אולי נפלתי על בקר תקול (שזאת שוב לא בעיה יש אחריות, אבל תלוי עד כמה המידע שלך חשוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, עכשיו אני מעט מהסס... מקווה שלא יהיו פאדיחות עם זה... :pissed:

יש איזה בדיקה תוכנתית שאפשר לבצע ל-HDD כדי לבדוק את בריאותו?

בסופו של יום אני מתכנן ככל הנראה לאפסן עליו סרטיי HD וג'אנק בקבצים גדולים שאני אפנה מהלפטופ. בקיצור- גיבוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי לעדכן

קניתי את הסיגייט 1TB באייבורי אתמול

החלטתי ללכת עליו כי אפילו אם האחריות היא של אייבור (הם היבואן) זה חברה רצינית יותר ולכן אולי יהיה שירות יותר טוב במקרה של תקלה.

מעבר לכך אני עוד זוכר את הבעיות שעשו לי ב KSP פעם קודמת עם מימוש אחריות כך שהייתי צריך לפנות ישירות לחברה בארה"ב.

לעיניינו של דבר, הדיסק נראה מאוד סטנדרטי ופשוט - אפילו הייתי מגדיר אותו "עדין". לגבי מהירות לא נפלתי מהכיסא, לא רואה שיפור משמעותי מהסמסונג 500GB שיש לי (בטח לא פי 10).

יש לו חיבור מיוחד בצד של הדיסק כך שלא כל כבל מתאים אז צריך להיזהר לא לאבד את הכבל (קורה לי הרבה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...