שתי שאלות על dragonborn (ועל DLC באופן כללי) - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שתי שאלות על dragonborn (ועל DLC באופן כללי)

Kak

Recommended Posts

1: האם ההרחבה היא חלק מהמשחק - משמע אני מתחיל אותו כרגיל דרך הSteam , ומשם יתווסף למפה עוד איזור - או שמדובר במשחק שונה ואני אצטרך לבחור אם להכנס לראשי או להרחבה?

2. במידה וההרחבה היא חלק מהמשחק, הרכיבה על הדרקונים ושאר הדברים יהיו תקפים בכל האיזורים (יעני גם באיזורים של סקיירים עצמו) או מוגבלים אך ורק לאי סולסטהיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כן, זה פשוט אזור חדש שיתווסף למשחק (בדומה ל Dawnguard), או יותר נכון, זה יהיה פורטל כלשהו שמעביר אותך למפה חדשה לגמרי (כמו שהיה עם Oblivion ו- Shivering Isles)

2. לדעתי זה יהיה אפשרי רק באזור של סולסטהיים. העולם הרגיל של סקיירים לא ממש בנוי ל"תעופה". אתה יכול לראות מה קורה אם תכניס את הפקודה בקונסול (מאפשר לך "לרחף" באוויר - תעלה כמה מאות מטרים לאוויר ותסתכל על האדמה). אם זה כן יהיה אפשרי, בת'סדה צריכים לעשות אופטימיזציה מיוחדת למפה של ההרחבה כדי שזה יסתדר ויעבוד כמו שצריך

והאמת שאני בספק אם בכלל יהיה אפשרי לעוף על הדרקון, מהטריילר רואים שהשחקן רק עולה על הדרקון, לא מראים אותו באמת עף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנצל את השרשור לשאול שאלה, מתי אתם חושבים תצא GOTY edition?

יש כרגע מבצע של 22.5$ על skyrim בGMG -

http://www.greenmangaming.com/s/il/en/pc/games/rpgs/elder-scrolls-v-skyrim/

(תוסיפו קופון GMG25-G4VDR-0ZL4Q)

נראה לכם שזה יהיה הכי זול נגיד, בחצי שנה הקרובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הDLC יוצא ב4 לדצמבר, כנראה חודש מאז יצא למחשב.

כמה חודשים טובים אחרי זה עד שהמכירות ירדו, ואולי עוד כמה חודשים עד שיזכרו בגרסאת הPS3.

אז אולי כמה חודשים אחרי שהמכירות של גרסאות ה PS3 ירדו קצת.

וזה בהנחה שלא יהיו עוד DLCים נוספים...

כמובן שהכל השערה שלי ושום דבר לא חקוק בסלע

בנוגע למחיר, 20$ זה מחיר מעולה. אם המבצע בגוג ימשך לעוד זמן מה, הייתי מחכה לראות אולי סקיירים יצא בדיל יומי בסטים. למרות שאני לא בטוח כמה המחיר יהיה דומה לזה.

כמובן שגם יש עכשיו הנחות לא רעות על הDLCים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקיירים כרגע בדיל היומי בסטים - 30$. יותר מזה הוא כנראה שלא ירד..

אז מה שאני ממליץ הוא לקנות את המשחק בgmg, ואת הDLC בסטים (שגם כרגע נמצאים בדיל היומי)

dawnguard = 9.99$

hearthfiere = 2.49$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

אכן יש מי שקנה :)

אבל עדיין לא יצא לי לשחק בו (משלים את הקווסט הראשי לפני שאני ממשיך)

אני רק מקווה שיהיה חפצים נחמדים למכשפים. קצת נמאס לי מה arch-mage robes ואין שום דבר אחר ששווה ללבוש במקום...

בינתיים ראיתי robes חדשים שנראים נחמד, אבל עדיין, אין טעם ללבוש אותם בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dragonborn מחייב סיום של הקווסט הראשי ?

אני ממש לא קרוב לסיום.. יותר מידי מודים שמעסיקים אותי.

האמת, זה הפחד הכי גדול שלי, אני לא רוצה להתקין גרסה חדשה וכל המודים שאני מריץ ידפקו את המשחק. נראה לי שאני אחכה קצת עם הקנייה עד שהכל יתייצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, פשוט אני מעדיף לסיים אותו קודם.

עד כמה שאני יודע אין בינתיים בעיות עם המודים השונים (ואגב כבר יש unofficial patch להרחבה)

הדבר היחיד שאני רוצה לוודא באמת, אם כבר דיברנו על התאמות מודים, אם SkyRE משפיע גם עליו או שאני אצטרך לחכות שישחררו איזה פאטץ' בשביל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שיקח לי קצת יותר זמן משחשבתי לסיים את הקווסט הראשי...

כהרגלי אני מתחיל אותו באזור רמה 20, אבל SkyRe ו Deadly Dragons אומרים "לא!" Alduin פותח לי את האחוריים לרווחה ואני לא מזיז לו :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שסיימתי כמעט כל דבר אפשרי בהרחבה.

הסיפור - meh

אבל השלבים והסביבות החדשים מרשימים מאוד (במיוחד האזורים של Apocrypha)

מבחינת , שהבנתי שהוסיפו יצירות חדשות במיוחד לאי של סולסת'היים, אני לא יכול להגיב הרבה כי אני משחק עם מוד שמוסיף טונות של יצירות מוזיקליות

הוספו אוייבים חדשים ומרשימים, חפצים ממש נחמדים, ומצאתי אחד ממש מיוחד - אני אשאיר את זה לך לגלות :)

הקרב הסופי היה יכול ליהיות מעניין יותר, ואם לא SKYRE (ועוד באג או שניים :P) אני מאמין שהייתי מנצח בדקה

רק חבל לי שהקווסט הראשי בהרחבה ממש קצר, אבל בכל זאת אני הולך להשאר קצת בסולסת'היים לפני שאני חוזר לסקיירים...

wXjMgmF.jpg?1

tDjsRDI.jpg?1

gE7lp87.jpg?1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

תודה על הביקורת, נשמע טוב.

עדיין יש לי עוד הרבה משחקים שממתינים אבל האווירה של Morrowind די קנתה אותי על ההתחלה. במבצע הראשון אני קונה :)

אגב, אם אתה רוצה יותר אתגר (מעבר לSKYRE) תנסה את -

ASIS-

http://skyrim.nexusmods.com/mods/18436

משנה לגמרי את הAI של NPCs. נהיים הרבה יותר חכמים, משתמשים בpotions, קסמים בדרגות גבוהות וכ"ו. התקנה טיפה מורכבת.

Duel (אולי מתנגש עם SKYRE) -

http://skyrim.nexusmods.com/mods/2700

משנה את מערכת הקרב שתהיה יותר מאתגרת.

וכמובן, deadly dragons שהוא חובה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול ליהיות בהזדמנות אני אנסה את ASIS, אבל אני לא מת על ה increase spawns... אני מניח שאפשר לבטל את זה?

Duel נשמע נחמד, אבל לא ממש מתאים לי, אני משחק קוסם... אולי בדמות הבאה שלי

DD כמובן כבר יש לי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...