מפרט למחשב חדש חזק לגיימים ותיכנות במחיר 4500 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב חדש חזק לגיימים ותיכנות במחיר 4500

waltobc6

Recommended Posts

שלום, ברצוני להתחדש במחשב חדש

יש לי מכסה של 4500 שקל

אני רוצה לקנות מחשב חדש שיחזיק לי לפחות 4 שנים בשורה הראשונה, אם זה בלשחק משחקים הכי חדשים בגרפיקה הכי גבוה

ואם זה לעבוד עם תוכנות שאיתם אני בונה ומפתח תוכנות, בלי כל מאמץ מצד השני, תוך כדי הרצה של המון דברים במחשב במקביל.

בעיקרון - אני צריך מחשב ממש חזק, כי אני עובד במקביל ובדרך כלל מריץ המון דברים שדורשים א. מינימום של 6 גיגה ראם, אם זה 20 דפי אינרנט

פתוחים עם שרת שרץ דרך המחשב שלי לצורך בדיקה מול תוכנה שאני בונה שברקע רץ לו וכו'.

אני גם אשמח אם תמליצו לי על חנות טובה שנמצאת באזור רחובות-ראשון לציון-נס ציונה-יבנה ומה שבסביבה שדרכה אני אוכל לקנות את המחשב, כי אני אבוד בכל מה שקשור לחנויות אמינות שנותנות שירות טוב

אז בקצרה, מה שאני צריך:

1. אני צריך כוח גם מבחינת CPU וגם GPU

2. אני צריך מספיק ראם, זאת אומרת מינימום 6 ולא יותר מ-8 גיגה.

3. אפשרות לOC איכותי

ומן הסתם שיעמוד במסגרת 4500 שקלים, אם אפשרות לחריגה קטנה, למרות שאני מעדיף שלא מהסיבה

שמוכן להשקיע בלב שלם 4500 שקל שיניבו לי מחשב חזק מכל הבחינות, לטווח ארוך.

אני לא מחפש לחסוך במחשב במסגרת הזאת, אלא פשוט לא להוציא יותר כסף בעתיד על שידרוגים בגלל שהמחשב שלי לא יעמוד בדרישות.

ולמען הנוסף המקובל:

1. מה התקציב המקסימאלי? 4500 שקלים חדשים :)

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל את כולו עד תומו

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? חריגה של לא יותר מ300-500 שקל

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים כבדים, , תכני HD - סרטים וכו', ותוכנות תיכנות לשפות java לדוגמא netbeans, ועוד שפות כמו c++ וכו'

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). משחק במשחקים שרובם דורשים GPU טוב וחלק כמו WOW שדורשים CPU טוב, לכן אני צריך את הTOP בשניהם

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. WOW, ומשחקים חדשים משורה

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). מסך 24 אינץ של , אם חיבור למסך LCD שמיועד להעביר אליו שאני רואה סרטים

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. אין צורך

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? בלי להתפשר על הביצועים, עד כמה שאפשר שיהיה שקט

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? רוצה לעשות OC בינוני בעתיד וצריך להתחשב בכך

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אשמך להמלצות מחנויות שאנשים יצאו משם מרוצים ובזול באזור המרכז : רחובות-ראשון לציון-נס ציונה-יבנה והסביבה

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? במידה וכן עוד כמה שנים שאני ארצה לשפר כרטיס מסך ולעשות OC למעבד כדי לא ליצור צוואר בקבוק אחד לשני, יש להתחשב בכך.

תודה רבה רבה,

טל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הקירור שלך מתאים לסוקט 775 מה שאומר שלא תוכל בכלל לחבר אותו לאף מעבד מודרני.

תענה בבקשה על השאלון בסטיקי פה: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=502118.0.

חשוב לדעת באילו תוכנות אתה משתמש כדי שנוכל להתאים לך מעבד וכרטיס גרפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט הזה לדעתי יעשה עבודה טובה. מעבד ולוח תומכי אוברקלוק וקירור מעולה. מארז מאוד שקט ומאוורר למחיר שלו. 8 ג'יגה זיכרון, כונן קשיח 1TB וכונן SSD מאוד מהיר. כרטיס מסך חזק עם קירור משופר במידה ותרצה לעשות לו OC. שים לב שיש על הכרטיס מבצע - 1070 במקום 1251, כך שהמחיר הסופי יוצא 4770.

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Ivy Bridge Core i5 3570K Socket 1155 6MB 3.4Ghz Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪1140

קירור למעבד:

Scythe MUGEN 3 REV B

כמות: 1 - מחיר: ₪223

לוח אם:

Gigabyte GA-Z77M-D3H

כמות: 1 - מחיר: ₪529

מארז:

FRACTAL CORE 3000 + SEASONIC ECO 500W - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪525

זיכרון:

Kingston 4GB 1600

כמות: 2 - מחיר: ₪120

קשיח למחשב שולחני:

Seagate 1TB, 3.5", SATA3, Barracuda 7200.14

כמות: 1 - מחיר: ₪413

קשיח למחשב שולחני:

SAMSUNG SSD 830 128GB 2.5 - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪525

כרטיס מסך:

GIGABYTE GEFORCE GTX660 OC 2GB RETAIL

כמות: 1 - מחיר: ₪1251

כונן אופטי:

LG DVD-RW x22 Dual Layer Sata Black

כמות: 1 - מחיר: ₪104

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪4950

מתחרים בכל הצעה בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 4851 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/zjgn2471

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המפרט שלך:

המעבד I5 זה סבבה, זה סטנדרט היום ברוב מחשבי הגיימינג

כמה נקודות לגבי השאר:

לוח אם - מבין, סומך עליך

כרטיס מסך - 660 זה כרטיס חלש יחסית לפי מה שאני זוכר, וגם לא מתקדם ממש, במחשב הישן שלי יש לי 4870X2

ואני די בטוח שהם כמעט באותו רמת ביצועים, תקן אותי אם אני טועה.

ספק - 500W זה קצת מדי לטעמי וצורך OC, במחשב הישן שלי יש לי ספק 700W (יש לי 700 בגלל הכרטיס מסך שציינתי למעלה)

זיכרון - 6 גיגה מינימום, 4 זה קצת.

כונן קשיח - למה אני צריך 2? 1 טרה מספיק לי

צורב וכונן דיסקים - אני לא צריך אז אפשר לחסוך את זה.

ודבר אחרון

אני אשמח להמלצה או מפרט מחנות באזור שציינתי - המרכז ולא מרעננה כי אין לי דלק להגיע לשם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

660 כרטיס מאוד חזק יחסית וגרסת הסטוק שלו חזקה ממערך של 4870X2 פי בערך 1.3. פה אתה מקבל גם גרסת OC, אז הפער גדל קצת, ויש לו קירור מעולה שיתן לך להוציא ממנו אפילו יותר. בגלל שזה גם כרטיס יחיד ולא מערך לא יהיו לך בעיות של Microstuttering ואי-תאימות מסוימות שיכולות להיווצר במערך . כרטיס מאוד משתלם.

500W זה בהחלט מספיק אפילו לOC. אפילו באוברקלוק ממש ממש גבוה המערכת תצרוך בסביבות ה 350W, כך ש500 זה בהחלט מספיק.

אם לא שמת לב בזיכרון כתוב "כמות:2" כלומר 8 ג'יגה סך הכל

אחד מהכוננים הוא קשיח של 1TB שעליו תשים מידע/משחקים/מדיה וכולי. כונן הוא כונן פלאש מהיר בהרבה שמתקינים עליו את מערכת ההפעלה ותוכנות בשימוש תדיר - במקרה שלך אני מנחש שזה יהיה ועוד כמה. זה מקצר זמני טעינה ועלייה של המחשב ומשפר את ביצועי המערכת בצורה דרסטית.

אתה יכול להוריד את הצורב אם ככה.

tms עושים משלוחים חינם עד הבית לכל אזורי המדינה. במקרה של תקלה במחשב אחרי שהגיע אליך - שולחים שליח שיאסוף את החבילה. אין צורך לבזבז דלק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

660 כרטיס מאוד חזק יחסית וגרסת הסטוק שלו חזקה ממערך של 4870X2 פי בערך 1.3. פה אתה מקבל גם גרסת OC, אז הפער גדל קצת, ויש לו קירור מעולה שיתן לך להוציא ממנו אפילו יותר. בגלל שזה גם כרטיס יחיד ולא מערך לא יהיו לך בעיות של Microstuttering ואי-תאימות מסוימות שיכולות להיווצר במערך . כרטיס מאוד משתלם.

500W זה בהחלט מספיק אפילו לOC. אפילו באוברקלוק ממש ממש גבוה המערכת תצרוך בסביבות ה 350W, כך ש500 זה בהחלט מספיק.

אם לא שמת לב בזיכרון כתוב "כמות:2" כלומר 8 ג'יגה סך הכל

אחד מהכוננים הוא קשיח של 1TB שעליו תשים מידע/משחקים/מדיה וכולי. כונן הוא כונן פלאש מהיר בהרבה שמתקינים עליו את מערכת ההפעלה ותוכנות בשימוש תדיר - במקרה שלך אני מנחש שזה יהיה ועוד כמה. זה מקצר זמני טעינה ועלייה של המחשב ומשפר את ביצועי המערכת בצורה דרסטית.

אתה יכול להוריד את הצורב אם ככה.

tms עושים משלוחים חינם עד הבית לכל אזורי המדינה. במקרה של תקלה במחשב אחרי שהגיע אליך - שולחים שליח שיאסוף את החבילה. אין צורך לבזבז דלק :)

אוקי הבנתי

תשמע, יש לי כונן חיצוני לעבודות שלי, ככה שאני לא צריך יותר מה1 טרה ביט

ובנוסף להוריד את ה-100 שקל של הצורב אז אני חוסך 600 שקל,

תקן אותי אם אני טועה, אם מורידים את שני אלה תוכל לשפר לי חלק אחר?

ושאלה נוספת, יש סיכוי שאני אוכל להשיג CROSSIR 520W תומך שהוא ישן יחסית, אבל זה CROSSIR 520W

האם הוא יתאים? ובכך אני אוכל גם לחסוך את הספק?

ושאלה אחרונה לא קשורה

המחשב שלי כרגע הוא:

מעבד - qx6700

לוח אם - gs-pe43-ds3

כרטיס מסך - ati 4870X2

זיכרונות - 6GB 800MHZ

קירור למעבד - Vendeta 2

ספק - 700w

השאלה היא כזאת, האם אני אראה שיפור גדול? כי אני די בטוח שיש לי עדין אחרי OC למעבד כרגע, צוואר בקבוק על הכרטיס

ושאלה נוספת, האם המחשב הזה יוכל להסתדר עם 520W שציינתי מקודם, ובכך אני יעביר את ה-700W למחשב החדש ויחסוך?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לשאול בבקשה איפה אתה חש במחסור בביצועים? מה עובד לך לאט?

בעיקר במספר נקודות שממש מציקות לי:

מבחינת המשחק WOW, שעובד יותר על CPU ופחות על GPU (חוץ ממערכת הצל שממש נטו על GPU)

הFPS שלי שם תמיד נמוך, וכשאני מוסיף את הצל בכלל הכל לא זז.

כנל למשחקים חדשים וישנים, כמו COD MW2 שגם בו הFPS שלי נמוך.

להגיד את האמת, אני תמיד מרגיש שהמחשב שלי יכול להוציא יותר אבל תמיד תמיד אני מרגיש שהוא לא מנצל את הפוטנציאל שלו,

בגלל זה עשיתי לו OC ל3.0 במקום 2.6, והרגשתי טיפה שיפור

לכן אני מאמין שהמעבד שלי עושה צוואר בקבוק מטורף לכרטיס מסך,

מה שגורם לי להרגיש חווית איטיות גם בCPU וגם בGPU

או שאתה מאמין שזה משו אחר ותוכל לחסוך לי המון כסף :) ?

כי הרבה ניסו לעזור לי עם התחושה והחוסר הגיון - כי משו פה באמת נשמע לא הגיוני, שהמחשב שלי לא עושה ביצועים טובים.

לגבי הספקים שלי:

יש לי במחשב הנוכחי - 700W רגיל של OCZ

והספק ה520W הוא Crossire pro support אם אני לא טועה זה השם שלו בערך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד שלך לא מהווה צוואר בקבוק לכרטיס מסך

הכרטיס מסך הזה קיים מ 2008, מה אתה מצפה ?

ארבע וחצי שנים חלפו מאז שהכרטיס הושק

אם אתה ממש רוצה ביצועים גבוהים במשחקים

תשדרג ל 660TI במחיר של 1600 שקל -\+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שאתה לא רואה ניצול טוב במשחקים זה כנראה בגלל העובדה שהם לא תומכים מי יודע מה ב Crossfire. המעבד לא אמור להגביל. למען האמת המעבד שלך עוד נחשב חזק יחסית. לא חושב שיש סיבה להחליף את כל המחשב - תשדרג כרטיס מסך לGTX660 שעולה 1070 או לHD7950 שעולה בערך 1600-1700

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...