הולכים לעוד תבוסה? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הולכים לעוד תבוסה?

lev-27

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמו רבים גם אני מתפוצץ על תוצאות המבצע הכושל הזה :'( ריתק את כל 8 ימים לטלוויזיה כדי לראות הפצצות נדלן ותו לא!!

ביבי התברר כמוג לב שלא עומד בשום מילה שיוצאת לו מהפה! מי שעקב אחרי השידורים בוודאי הופתע לראות כמה זהבה גלאון ויוסי ביילין משבחים ומסכימים עם ביבי ועל התנהלותו...רק מראה עד לאיזה שפל צלל האיש אם שני אלו מיישרים איתו קו :-[

ואני לא מדבר על ברק שנראה שאין שום רגש באדם הזה ופעמיים רצוף דחף למבצע ועצר אותו באמצע! ואחרון חביב ליברמן שרק מדבר כמו רוסי ביריון אך בחדרי חדרים מתנהל כמו יפה נפש הומו!

ולסיכום שאולי ייגרור תגובות שונות אלי..לדעתי כיפת ברזל היא האסון הגדול של מדינת ישראל! אם זו לא הייתה, טיל ראשון שהיה נופל בת"א היו מוחקים את החמאס ולא כמו עכשיו סופגים 1300 טילים ושותקים כאילו הם לא התכוונו להרוג אותנו עם טילים אלו :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכו תדעו ..

גם לבנון השנייה הסתיימה בהרגשה ציבורית "רעה" , והנה יש שקט עד עכשיו ונסראללה לא העז לירות אפילו פצמר בתקופה האחרונה ( במיוחד בשמונת ימים האחרונים ) ולעזור ל "אחיו " המוסלמים נגד " התוקפנות הישראלית " .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכו תדעו ..

גם לבנון השנייה הסתיימה בהרגשה ציבורית "רעה" , והנה יש שקט עד עכשיו ונסראללה לא העז לירות אפילו פצמר בתקופה האחרונה ( במיוחד בשמונת ימים האחרונים ) ולעזור ל "אחיו " המוסלמים נגד " התוקפנות הישראלית " .

שקט?

זה שקט פקטיבי, בזמן הזה שיש שקט, הם מתחמשים, מתאמנים, ומגייסים עוד חיילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם אף פעם לא יפסיקו , אתה עושה אותו הדבר + עוקב אחרי רוב מעשיהם מודיעינית ..

מלבד זה עובדה שבצפון אפילו לא שיגרו מרגמה .

הרי אלה השכנים שלנו ( וזה כבר לא קשור לדת ) . השכנים שלנו ברובם הם פסיכים , משוגעים וחולים מנטלית .

ואני באמת מאמין שהם כבר לא בעיה של מדינת לבדה .

בוא נלך ( ברשותכם ) קצת קדימה , הם ניצחו את . הנה מה שהם ייחלו לו קרה . נפלה - הם ניצחו .

מה עכשיו ? מלחמת זרמים משוגעת ששני צדדים עיקריים בה הם סונים vs שיעיים .

לאחר שהם יסיימו ( אם הם יסיימו ) , ותכלס גם לפני , הם יפנו לעבר אירופה ואמריקה .

לא יודע אם מישהו שם לב , אבל לוגיקה וסובלנות לאחר , זה לא הצד החזק שלהם .

במיוחד שהם " מתודלקים" ע"י איראן ..

ישראל כרגע , היא ככולא ברקים , כמו שההתנחלויות היו לישראל .

הם כבר לא בעיה שלנו בלבד ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כבר אמינות לפלסטיניים הדבילים האלה , עד כמה שהבנתי אפילו מורסי (נשיא מצרים) עושה להם בעיות ולא מאמין להם - סוגר את המעברים ..

שהוא "דם " כמו חמאס . איש האחים המוסלמים ..

ואני לא מדבר בכלל על משעל , שגנב מהם מיליונים אם לא יותר ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מעולים ב"צורת הגשה" הסברתית, אין מה לומר. יורים בעצמם ורצים לבכות לעולם שאנחנו אחראיים לכך ושאע"פי ולמרות הכל, הם "מחוייבים" לשמירת הפסקת האש. אני לא נותן להפסקה הזאת חודש - הם לבטח יימצאו דרך לחדש את הירי. הם חייבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...