הולכים לעוד תבוסה? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הולכים לעוד תבוסה?

lev-27

Recommended Posts

לפחות השגנו כמה דברים:

*קיבלנו תמונה עדכנית של לוחמה אינטנסיבית מרצועת עזה בתנאים נוחים(בניגוד למשל למלחמה מקבילה בכמה חזיתות).

*מאגר הטילים שלהם לטווח ארוך צומצם משמעותית(יחד עם הסיכון שנהיה המומים בזמן חירום).

ועוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דם ישראלי=הפקר.

כי אנחנו לא בסדר. אף פעם. והם תמיד יותר טובים. אז מה אם הם ארגון טרור והורגים חפי מפשע בלי הבחנה. ואנחנו הורגם רק את הרעים, בפינצטה, ומוציאים על זה מיליארדים.

עד מתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד אמרו על ביבי שהוא לא החלטי לא?

התחיל גדול עם מילים גדולות ושינה את דעתו. ביבי כרגיל הכי עצוב זה שבניגוד למדינות אחרות הוא שוב יהיה ראש ממשלה ע"פ סקרים אחרונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות השגנו כמה דברים:

*קיבלנו תמונה עדכנית של לוחמה אינטנסיבית מרצועת עזה בתנאים נוחים(בניגוד למשל למלחמה מקבילה בכמה חזיתות).

*מאגר הטילים שלהם לטווח ארוך צומצם משמעותית(יחד עם הסיכון שנהיה המומים בזמן חירום).

ועוד...

אני חותם לך שמשלוח טילים ארוכי טווח יצא אל רצועת עזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה השערה פרועה-

אם ייחתם הסכם אפשר יהיה סוף סוף לספח את עזה למצרים. בפעם הבאה שיתקפו מעזה (וכולנו יודעים שזה יקרה) אפשר יהיה להכנס בהם חזק חזק, להפוך את האזור לחנייה גדולה כמו שחלק רוצים, ואת האשמה להפיל על מצרים (וככה לצאת עם הרבה יותר תמיכה מהעולם).

לחלופין אם מצרים תבין איזה נטל נפל עליה המצרים יהיו אלה שישקיעו כוחות במניעת התקפות ולא אנחנו.

או שאפשר יהיה להתחיל מעזה ולעבור למצרים, גם ככה השלטון החדש שם לא מוצא חן בעינינו אז להפיל גם אותו על הדרך! ומה באמת יש למצרים עלינו חוץ מהצי הימי?!

לפחות זה מה שאני אומר לעצמי כדי להשאר אופטימי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה נראה לך שהאינטרס הכי חשוב כרגע או "להפיל" את שלטון מצרים? ???

בן כמה אתה?

את זה כתבתי בנימה לא רצינית. אם מה שהבנת מדברי זה שאני בטוח שהצעד הבא זה לפלוש למצרים אז תרשה לי להבהיר- לא זאת לא הייתה כוונתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...