כבל תקשרות משפיע על פינג? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כבל תקשרות משפיע על פינג?

ekmo

Recommended Posts

שלום,

אני משחק לא מעט במשחק MMO ולמרות שהפינג שלי לא גבוה גם כככה (שרת בארה"ב) בימים האחרונים הייתה קפיצה בפינג עד לרמה שלא ניתן לשחק. למעשה קפצתי מפינג של בערך 200 לאזור ה-300, מה שכבר הופך להיות לאג גדול מדי.

התקשרתי להוט (תשתית) ובדיקה קצרה העלתה שיש לי איבוד מידע של 75%. הם סידרו את זה אבל הפינג לא ירד אז התקשרתי שוב והנציג בתמיכה הטכנית אמר לי שמה שאחראי לפינג הוא הכבל שמחבר בין המודם לראוטר.

הגיוני? יכול להיות שזה מה שעושה את ההבדל? אם כן איזה כבל כדאי לי לשים במקום?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם הידע שלי בתחום לא גדול אבל מה שכן יש לי הרבה ניסיון עם החברות האלא

לפי דעתי הם סתם מבלבלים לך את השכל בשביל להוציא את עצמם נקיים (כמו שהם תמיד עושים)

כבל לא אמור להיות בעיה וסתם בשביל לשלול להם את האפשרות בשביל שהם לא יוכלו להוציא את עצמם נקיים פשוט תחליף את הכבל

בכל מקרה אני אישית משחק הרבה במשחקי יריות (MW3 בעיקר) ולאחר הרבה זמן של מריבות ומעברים של הרבה חברות אני פשוט ממליץ לך לחפש את האפשרות לעבור לבזק ובזק בינלאומי

ועוד משהו באיזה שעות אתה משחק? עדיף לך בלילה כי אז יש פחות תעבורה וואתה תקבל מהירות יותר גבוהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמוזר זה שמדובר בשבוע האחרון בערך. לפני כן היה יחסית בסדר.

ברוב הזמן אני משחק בערב/לילה בסופ"ש, אבל גם שם המצב לא היה טוב בשבוע האחרון. יש חברות שהן יותר עדיפות לגיימרים אונליין?

ד"א, מה לגבי חבילות גיימרים? זה עוזר? שווה את תוספת התשלום? האם זה באחריות הספק או התשתית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל משפיע על פינג, גם אם החוט הקטן בתוך המרכזיה של שאולי יש עליו טיפה חלודה גם יכול לפגוע בפינג, וגם אם בטעות הטכנאי של עשה אפצ'י בתוך הארון תקשורת של , גם זה יכול לפגוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לבדוק אם הבעיה בהוט צריך לעשות פינג לשרת קרוב ולהשוות אותו לפינג לשרת רחוק. אם מקבלים פינג של מעל 20 או 30 בתוך הארץ לרוב הבעיה היא בעית תשתית.

packetloss זה גם דבר נורא ואיום למשחקים.

לרוב הספקיות משפיעות יותר על הפינג מאשר כל ספק תשתית (אלא אם כן מדובר בחיבור לוויני) . הפינג מושפע בעיקר מעומס על הקווים הבינלאומיים. 014 היתה תמיד טובה יותר למשחקים בעיקר עם . אם פינג יציב חשוב לך שווה לשלם. חלק אומרים שזה מיותר עכשיו. עדיף לשלם בשביל לקבל איכות יותר טובה מאשר לסבול. הזמן החופשי גם שווה כסף וגם עוגמת הנפש. אני בגיימר ב014 מאז שהוא קיים ולרוב לא היו לי בעיות אלא אם כן איזה קו בחו"ל נפל (קרה בערך פעמיים 3 - ממש נדיר במקרה שלי) . היתה לי גם בעית תשתית בבזק שגרמה לקפיצה מטורפת בפינג אבל הם תיקנו את זה אחרי שבוע-שבועיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...