גיימרים , נא להיכנס - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיימרים , נא להיכנס

stingeR-

Recommended Posts

כולנו הגיימרים יודעים שכאשר מדובר על לשחק משחקי רשת (או בכלל , משחקים ברשת) לשרתים בחול , הקישור שלנו לשרתים אלו הוא קישור בצורה גרועה , משמע , הפינג שישראל מקבלת לארצות השונות באירופה הוא גבוהה יחסית לפינגים שמקבלים בארצות אחרות אלינו , חברות האינטרנט הישראליות לא עושות כלום נגד זה ובכך מונעות מגיימרים ישראלים להציג את כישרוניהם ממול חבריהם בחול...

ואנחנו (הגיימרים) באנו לתקן את זה , אני מבקש מכולם להירשם לאתר ולחתום :

http://www.3dv.co.il/petitions.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שיצא מאחד החברות המובילות , אני יכול להגיד לכם שעניין הפינג נובע מגודל הרוחב פס לחו"ל,

גם שפינג הוא הפקט האחרון שיצא ממכם בשעת עומס מקומי , כול הבדיקה צריכה להיות כאשר שום EMULE פועל ברקע ;)

כל מגה לחו"ל עולה לחברת תקשורת מיליונים.

הכול תלוי בהכנסות החברה ולרוב הכסף הגדול מגיע מלקוחות עסקיים ולא מביתיים,

זה אחד הסיבות שנתנו לנו אפשרות מוגבלת של עד 2.5 מגה אם בכבלים או בADSL כשאר הUPLOAD הוא על הפנים,

ההגבלה על משתמשי הביתיים מוגבלת לטובת אנשי העסקים, כולנו מוגבלים ל50 מגה לחו"ל כאשר לקוח עיסקי מקבל 2.5

חברות שיש להם תמסורת 2 מגה , ומפעילים משחק אתה לא תיראה אותם מתלוננים .

שוב הכול תלוי ברוחב הפס שיש לחברת תקשורת לח"ול וכאשר כל מגה עולה און תועפות

זה לא כלכלי לפתוח את כול רוחב הפס לכול עם ,

ולכן 3-4 החברות המובילות תומכות בעניין ולכולם זה אותו הדבר.

לא יעזור עצומה, זה עניין כלכלי נטו ומי שלמד כלכלה יבין את זה, כאשר אתה משלם לספק את מקבל את השירות אליו שילמת,

שילמת ADSL 1.5 קיבלת את הנתונים שבאים איתו והם לא מסתירים את זה, תתקין תימסורת , FR , או כל נל"ן אחר וידברו איתך אחרת

נל"ן (נקודה לנקודה)= אלפי שקלים בחודש.

הרוחב פס קיים, דיי חנוק אבל קיים .

ובתור איכותי ;) , זה לא עניין הפינג לחו"ל שמעצבן אותי עלה זה שאין שרתים בארץ.

אם היה שרתים בארץ , לא הייתם צריכים את חו"ל .

יש כמה שרתים לCS , יש איזה 10 ל unreal , ול AAO יש 1 :-[ (גיימר)וגם זה לא רשום להונור,

רק שרתים בארץ הוא זה שיביא לפיתרון לא רוחב הפס לח"ול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יעזור עצומה, זה עניין כלכלי נטו ומי שלמד כלכלה יבין את זה, כאשר אתה משלם לספק את מקבל את השירות אליו שילמת,

שילמת ADSL 1.5 קיבלת את הנתונים שבאים איתו והם לא מסתירים את זה, תתקין תימסורת , FR , או כל נל"ן אחר וידברו איתך אחרת

נל"ן (נקודה לנקודה)= אלפי שקלים בחודש.

הרוחב פס קיים, דיי חנוק אבל קיים .

הבעיה היא שבחו"ל בחצי מחיר אתה גולש במהירות גבוהה פי 2 וגם עם אפלואד נורמלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תיהיה לכם עצומה ו...?ממש לא נכון

זה פשוט לא כיף לשחק עם רוב הישראלים

הכול תלוי באדמין של השרת, השרת יכול להיות מלא בקללות ושחקנים לא איכותיים , או שהוא יכול להיות דוגמא למופת.

אין הרבה שיודעים לנהל שרת משחקים בצורה איכותית, או שהם עדיין לא שיתפו אותנו בכישרון שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר בין זה שיש אנשים בארה"ב שאין להם מהיר לכך שהאינטרנט המהיר המוצע שם לצרכן הרבה יותר טוב מזה המוצע בארץ?

יש שם גם אנשים שאין להם בית, זה אומר שהבתים בארץ טובים יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא נכון

בארה"ב בפרברים אתה צריך ליסוע קילומטרים בשביל להגיע לאנשו

וגם בארה"ב יש אנשים שעוד אין להם מהיר אז תפסיקו להגיד שהכל יותר טוב בחו"ל

אנחנו לא מדברים על "לנסוע" אנחנו מבדברים על תקשורת.

אף אחד לא אמר שיותר טוב שם מכול הבחינות, יש גם אנשים בארץ שאין להם מהיר או שבכלל לא יודעים מה זה מחשב.

הכווונה היא שיש להם הרבה מעוד שרתים והם לא צריכים להתחבר לשרת ישראלי שנימצא בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב שלנו דיי טוב , אני מכיר מישהו שיש לו חווה של 700דונם באוסטרליה ויש לו 56k עם הוא רוצה משהו יותר טוב הוא צריך לשלם על הrouterים :-\

והמצב בארץ כלכך גרוע בגלל הממשלה , אם הם יאפשרו למד 1 לעבוד אנחנו נהיה מחוברים ב 100mbit

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיכוי שישתפר הפינג בכלל , אין כל כך קשר לרוחב פס במקרה הזה , אולי רק בשעות העומס ...

פינג תלוי יותר באיכות הקשר כלומר כמה ראוטרים וBackbones הוא עובר בדרך , דבר ראשון כדי לקבל פינג נגיד של 30ms לאירופה צריך קוו אופטי ישיר ל Backbone המרכזי שם , אני לא חושב שבכלל מישהו מספק כזה שירות , וגם אם יש אני לא חושב שספקי הארץ יעברו לזה , כי כמו שנאמר כבר הכל תלוי בעסקים של הספק עצמו , הספק עצמו משלם הרבה כסף לספקי תעבורה אחרים ולעבור לספק אחר זה יעלה המון כסף , ואפילו אולי יצריך שינוי חומרה שונים בהתאם לסטנדרטים שונים ...

בקיצור אין מצב שהם יעשו משהו כדי שכמה לקוחות יכלו לשחק בפינג נמוך , לא מעניין אותם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...