בעיה בסאונד לאחר שדרוג לחלונות 8 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בסאונד לאחר שדרוג לחלונות 8

ido-nava

Recommended Posts

אז ככה, אתמול שדרגתי לwindows 8 pro, וכל פעם שאני שומע שירים, רואה סרטים וכו', יש לי מין קפיצות כאלה בסאונד עצמו..

במוזיקה זה קורה, אך בתדירות נמוכה, לעומת בסרטים, שזה פשוט תוקע את התמונה גם... (מזכיר כמו לפני כ-5 שנים, אם היינו שמים סרטים בלי להתקין מקודדים...).

ברגע הקפיצות והתקיעות, במנהל היישומים שמתי לב שצריכת המעבד עולה לכמעט 70%, ויישום בשם "פסיקות המערכת" לוקח את רוב הצריכה.

ניסיתי להריץ את הקבצים ב Foobar, MPCHC, POTPLAYER, MEDIA PLAYER.

המפרט של המחשב:

Gigabyte EP35-DS3

Intel core2duo e7200

4GB 1066MHZ

Creative X-fi Xtreme Audio

Nvidia G210

אז ככה, התקנתי את הדרייבים המעודכנים של הכרטיס קול (המותאמים לוינדאוס 8 )שמחובר אנלוגית לרמקולים, בדקתי שבלוח הבקרה הכרטיס קול (Creative X-fi Xtreme Audio) הוא הראשי - ועדיין התקיעות חוזרות ונשנות...

לאחר כמה וכמה ניסיון לעדכן כמה סוגים של דרייברים, הבעייה עדיין ישנה, אז החלטתי לבדוק עם כרטיס קול אחר..

הגדרתי את הכרטיס קול שבכרטיס מסך כראשי (מחובר ב לטלויזיה), הפעלתי את הקול בטלויזיה, הקול עבד אך התקיעות עדיין ישנם.

לבסוף, ניסיתי דרך היציאה אופטית שבלוח אם, עדכנתי את הדרייברים של הכרטיס קול המובנה לחדשים ועדיין אותם תקיעות...

ככה שהבעייה היא לא כאלה או אחרים של הכרטיס קול אלא משהו במערכת עצמה..

אשמח לעזרה! תודה.

עדכון:

עכשיו בדקתי דרך XBMC, והסרט רץ חלק ואין תקיעות !!! מה לעזעזל הבעיה ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי כמה וכמה סוגי דריברים... כמו כן, זה לא נראה לי מקודדים כי זה קורה גם בקבצי ,

שמתי לב לעוד משהו:

רק כאשר אני מפעיל סרטי HD זה קורה... כמו כן, כאשר אני מפעיל שירים, המוזיקה עובדת רגיל, עד שאני עושה עוד פעולה במחשב, כמו למשל גולל את המסך בדפדפן האינטרנט ואז זה קופץ וכו'...

אז היום ניסיתי עוד סוגים של , כמו כן עדכנתי גם את הדריברים של הכרטיס מסך וזה עדיין....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בדיוק אותו כרטיס קול ואני עם אותה בעיה בדיוק.

ברגע שאני מנסה לעבוד עם וינדוס 7 או 8 יש תקיעות סאונד מטורפות.

עידכנתי דרייבריםת עדכנתי אפילו צ'יפסט וביוס ללוח ושום דבר לא עזר. לפי הנתונים של תוכנות ניטור בעיות סאונד זה רושם לי שזה בעיית IRQ ניסיתי כל מיני קומבינציות IRQ דרך הביוס אך ללא הצלחה.

דרך אגב תלחץ על העכבר קליקים מהירים תראה איך הסאונד נתקע בטירוף...

ובסופו של דבר אני תקוע עם וינדוס בגלל זה..רק שם הסאונד עובד נורמאלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בדיוק אותו כרטיס קול ואני עם אותה בעיה בדיוק.

ברגע שאני מנסה לעבוד עם וינדוס 7 או 8 יש תקיעות סאונד מטורפות.

עידכנתי דרייבריםת עדכנתי אפילו צ'יפסט וביוס ללוח ושום דבר לא עזר. לפי הנתונים של תוכנות ניטור בעיות סאונד זה רושם לי שזה בעיית IRQ ניסיתי כל מיני קומבינציות IRQ דרך הביוס אך ללא הצלחה.

דרך אגב תלחץ על העכבר קליקים מהירים תראה איך הסאונד נתקע בטירוף...

ובסופו של דבר אני תקוע עם וינדוס בגלל זה..רק שם הסאונד עובד נורמאלי...

דווקא זה לא נראה לי בעיית כרטיס קול... לפי כל "הניסויים" שעשיתי...

בכל מקרה , גם לא היה לי בעיה אף פעם בוינדאוס 7 (והתקנתי ופירמטי כמה וכמה פעמים תחת המערכת הזאת)..

אשמח לעזרה נוספת !!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה רוצה להגיד לי שיש לך כרטיס קול תקול על סמך זה שבוינדוס 8 הוא עושה בעיות סאונד ומבחינתך פתרת את הנושא ע"י אי שימוש בכרטיס?

רשמתי שמצאתי איפה היתה הבעיה ולא "פתרתי ושי***ן הכרטיס קול"...

בכל מקרה, לאחר אתחול הבעיה שוב חזרה, כך שחזרתי לוינדאוס 7.

AmitDanan

הכרטיס המובנה מספיק לי רק כאשר אני רואה סרטים (מחובר אופטית והרסיבר מפענח את הקול-DTS וכו'), אך כאשר אני שומע , התוצאה היא לגמרי פחות טובה.

אז לבנתיים נחייה עם זה ובהמשך אולי נקנה כרטיס קול חדש..

שבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...