צריך עזרה , בעיות עם זכרונות Flash USB בלוח אם Asus P8Z68 Deluxe/GEN3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה , בעיות עם זכרונות Flash USB בלוח אם Asus P8Z68 Deluxe/GEN3

JentuS

Recommended Posts

שלום לכולם .

יש לי בעיה שכבר מתחילה לעצבן אותי בלוח אם שלי (Asus P8Z68 Deluxe/GEN3) .

עכשיו , אני לא יודע אם הבעיה היא בלוח אם עצמו (יציאות ה- שלו) או בזכרונות ה-FLASH .

הבעיה היא שברגע שאני מכניס איזשהו דיסק און קי ל- , אז המחשב לא תמיד מזהה אותו , או שהוא מזהה אותו אבל הדיסק און קי לא עובד כמו שצריך , ז''א העברת קבצים מאוד איטית , קריאה מהדיסק און קי גם כן מאוד איטית , בזמן האחרון בכלל קורה שהמחשב קופא ברגע שאני מחבר דיסק און קי מסויים ומנסה לפתוח אותו או להעביר קבצים אליו .

ניסיתי כבר שלושה סוגים שונים של הדיסק און קי , כולם מחברות שונות , ובכולם זה קורה , אפילו באחרון שקניתי לפני כשבוע בערך , גם אותה הבעיה .

אולי מישהו פה יודע מה יכולה להיות הבעיה , תעזרו לי לפתור את זה בבקשה .

תודה לכל העונים והעוזרים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי משהו דומה, פתר את זה פורמט למחשב.

אבל לפני שעשיתי את זה, התקנתי teracopy, שזאת תוכנה שמחליפה את ההעברת קבצים של , זה פתר לי את הבעיה זמנית, עד שהיה לי כוח לעשות פירמוט.

אני מניח שזה איזשהו באג... בזמנו חיפשתי על זה המון באינטרנט ללא הועיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה .

את האמת , גם אני כבר זמן מה שוקל לעשות פירמוט למחשב , אבל כל פעם אין לי זמן לזה ואין לי כוח , אז בינתיים אני אולי גם אנסה להשתמש ב-Teracopy , עד שיהיה לי הכוח והזמן לפרמט את המחשב .

השאלה היא אם התוכנה הזאת תפתור לא רק את בעיית האיטיות עם הדיסק און קי השונים , אלא גם את בעייית הזיהוי שלהם ע''י המחשב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...