החלפת הכפתור הדלקה במתג on/off - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת הכפתור הדלקה במתג on/off

BeNzZy-BoY

Recommended Posts

זה לא שהו יצטרך לעלות ואז תוך שניה להוריד, כאילו זה נכון, אבל נגיד המחשב שלי כבוי,

ואני רוצה להדליק אותו, ואני לוחץ על הכפתור הדלקה, ואז המעגל החשמלי נסגר (כנראה שמה שקורה זה שהכבל ירוק מתקצר ואז הספק מתחיל לפעול והמחשב פועל..) ואז עד שאני לא עוזב המחשב לא נפתח עדיין.., אז הוא נגיד יכול להרים את המתג..,

ואז המחשב עדיין יהיה כביוי, אבל אז מתי שהוא יוריד את המתג, המחשב ידלק.., בקיצור, תיקח כפתורי מגע..

נ.ב

----

דרך אגב בנצי, יש לך מתג on/on, ולא on/off, אבל זה לא קריטי, כי אפשר להשתמש בו כמו מתג on/off,

ואני לא ממש הבנתי למה שאלת את זה, די ברור שזה כפתורי מגע, מין הסתם שלוחצים המתג חוזר אחורה..,

אז זה רק מגע.

נכון, יש מתגים שלוחצים ואז זה חוזר אחורה והמגע / סגירת המעגל החשמלי נשאר, אבל אז מרגישים בלחיצה של הסגירת

מעגל (של המגע), מרגישים ש"קשה" ללחוץ, ופתיחת המעגל (הפסקת המגע), אז מרגישים ש-"קל" יותר בהתחלה ללחוץ, ואז

מגיעים כזה לחלק ה"קשה".., אבל במחשב זה לא ככה, להדליק / לכבות את המחשב או ריסט למחשב, מרגישים

את אותו "קושי".. ::);)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי נתחיל ככה יש לי מפסק on/off ולא on/on אבל לא חשוב בשניהם אני יכול להשתמש..

ודבר שני לפי מה שאשנשים פה אמרו אי אפשר להשתמש במפסק כזה בשביל הכפתור הדלקה, אז כנראה שלא שאלתי

סתם עובדה שזה לא אפשרי.... ובאמת שלא הבנתי את ההסבר שלך על הקיצור הכבל וסגירת המעגל.. :-\

ומה פתאום מפסק חוזר אחורה אחרי שלוחצים עליו ?! הוא נשאר באותו מקום ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון למפסק עם השלושה רגליים, צר לי לאכזב אותך זה מספק on/on..,

כאשר הוא לא סוגר ופותח מעגל, אלה הוא פותח שני מעגלים שונים(שלוחצים למטה או למעלה),

אבל שוב, אמרתי שזה לא קריטי, כי לא יהיה מחובר כלום מין הסתם לרגל השלישית, אז לא יסגר מעגל אחר..,

אם זה מתג עם שתי רגליים, אז כן זה on/off'כאשר הוא סוגר / פותח מעגל.., לפי דעתי אתה מדבר על on/on,

על מה שלקחנו פעם מהום סנטר.. ::):P

ומה פתאום מפסק חוזר אחורה אחרי שלוחצים עליו ?! הוא נשאר באותו מקום ...

כן, צודק.., מפסק נשאר באותו מקום, אבל מתג מגע לא.., ומה אני רשמתי?

כפתורי מגע, מין הסתם שלוחצים המתג חוזר אחורה..,.....

ואם אתה רוצה אתה יכול להשתמש במפסק on/off, או ליתר דיוק on/on, אבל כמו שאמרתי,

אתה תצטרך לעלות ולהוריד אותו.. ::)

או להוריד ולעלות, תלוי איך אתה שם את המתג.. ::)

ברור שמציעים לך כאן - לא להשתמש במפסקים של on/off, מכיוון שתצטרך גם להוריד וגם לעלות את המתג,

בשביל שהמחשב ידלק / יכבה.., לכן מומלץ מתג מגע.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...