חייב דרך לתקן את היציאת AUDIO OUTPORT במגבר - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייב דרך לתקן את היציאת AUDIO OUTPORT במגבר

TAMIRRR013

Recommended Posts

יש לי תסט הזה 6 שנים http://www.zap.co.il/compmodels.aspx?modelid=451502 עד עכשיו הוא החזיק טוב מאוד אפילו שהיה ישן ובאמת האיכות שמיעה פנטסטית!

אבל היום אני בה לישמוע מוזיקה והלפתעתי אחד הרמקולים לא עובד (קיימים 2 רמקולים , סאבוופר , ומגבר שאליו הכל מתחבר) קודם שתבינו על מה אני מדבר אז ככה נראה החיבורים שמאחורי המגבר http://www.myg.co.il/index.php?loc=see&pic=phpRPncpe.JPG

כמו שאתם רואים יש שם 3 חיבורים אחד מהם זה הסאבוופר והשניים שמיצידו הם ה חיבור ל 2 הנוספים. ניסיון ראשון החלפתי בינהם והגעתי למסקנה שאחד מהחיבורים שם נהרס (החיבור ההרוס זה ההוא שמסומן בכחול בוודאות) שאני משחק שם ומנער תמקום אז ליפעמים זה עובד ומנגיעה קטנה במגבר שוב נהרס.

עכשיו חשבתי מה אני יכול לעשות? חבל לי ליזרוק את כל המערכת ביגלל חיבור לרמקול יחיד שעושה בעיות, חשבתי אולי ליקנות איזה משהו מאיבי (אם קיים) משהו שיחבר את שתי הרמקולים לחיבור אחד ואז ישר אני יחבר אותו לחיבור התקין (שהוא בעצם החיבור האדום שליד מה שמסומן בכחול)

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפתח את המגבר, תחליף את היציאה ו/או תבדוק את החיבור אם הוא מולחם כראוי.

על שטויות כאלה (אם אכן הבעיה היא במחבר בלבד) זה חבל לפסול מערכת כזאת. :nixweiss:

אם תחבר לחיבור אחד אז לא תשמע סטריאו אלא מונו בשני הרמקולים.

כמו כן, ההגברה פר ערוץ יתכן ותושפע כי עכשיו יציאה אחת "מחזיקה" 2 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפתח את המגבר, תחליף את היציאה ו/או תבדוק את החיבור אם הוא מולחם כראוי.

על שטויות כאלה (אם אכן הבעיה היא במחבר בלבד) זה חבל לפסול מערכת כזאת. :nixweiss:

אם תחבר לחיבור אחד אז לא תשמע סטריאו אלא מונו בשני הרמקולים.

כמו כן, ההגברה פר ערוץ יתכן ותושפע כי עכשיו יציאה אחת "מחזיקה" 2 .

אז לפי מה שאתה אומר לא מומלץ לחבר את שתי הרמקולים לאותו ערוץ כי האיכות תרד אני צודק?

ופתחתי את המגבר אך אי אפשר לפתוח אותו עד הסוף וראיתי את הערוץ הבעייתי והוא נראה בסדר יש עליו חתיכת מתכת שנראת מולחמת כראוי.

ואכן הבעיה בוודאות במגבר גם במחשב אחר אותו תופעה ששומעים רק ב אחד , גם חיברתי את האייפון למערכת, וגם ניסיתי בכל פעם את שני הרמקולים ביציאה התקינה ושתיהם עבדו מצויין. גם בערוץ התקול ליפעמים שניערתי את הכבל שמחבר את הרמקול אז פיתאום שמעו אבל נגיעה קטנה ושוב לא עובד.

באמת חבל לי ליזרוק את המערכת כי כמו שאתה רואה הנתונים של המערכת הזו טובים מאוד, האם אפשר ליקנות רק מגבר? של חברה אחרת ושיהיה לו כניסה ל 3 ערוצים? שזה אומר , כניסת סאבוופר , ועוד שתי כניסות של .

תודה ושבת שלום :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כשאתה מנער את החיבור הוא עובד, הבעיה היא בחיבור. תחלים אחד חדש במקומו וזה יעבוד. יכול להיות גם שפשוט המתכת שבחלק המרכזי של החיבור כבר עקומה ולא נוגעת כמו שצריך, ייתכן ופשוט כיפוף קל שלה בחזרה לכיוון המרכז יפתור את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כשאתה מנער את החיבור הוא עובד, הבעיה היא בחיבור. תחלים אחד חדש במקומו וזה יעבוד. יכול להיות גם שפשוט המתכת שבחלק המרכזי של החיבור כבר עקומה ולא נוגעת כמו שצריך, ייתכן ופשוט כיפוף קל שלה בחזרה לכיוון המרכז יפתור את הבעיה.

גן אני מבין אבל המגבר ניפתח ממש חצי לא הצלחתי ליפתוח אותו עד הסוף ואז נוצר מצב שאני יכול רק להציץ פנימה .

ואפשר קישור להזמין חיבור חדש כזה מאיבי? ואיך אני מלחים אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אתה חייב לפתוח את המגבר, פשוט תבדוק איך לפתוח אותו עד הסוף.

ב. צריך לראות מה בדיוק יש בפנים ולהזמין אחד דומה. סביר להניח שמדובר על חיבור שמרכיב את כל ה-3 על גבי חתיכה בודדת שמולחמת ללוח אז כדאי למצוא משהו זהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אתה חייב לפתוח את המגבר, פשוט תבדוק איך לפתוח אותו עד הסוף.

ב. צריך לראות מה בדיוק יש בפנים ולהזמין אחד דומה. סביר להניח שמדובר על חיבור שמרכיב את כל ה-3 על גבי חתיכה בודדת שמולחמת ללוח אז כדאי למצוא משהו זהה.

אז כן הצלחתי ליפתוח את המגבר :) וחבל מאוד שלא צילמתי אבל היה שם רכיב צהוב שמחבר את כל השלושה ועוברים בהם מתכות, הכל ניראה יציב ותפוס טוב ניסיתי לנער קצת להדלק את המתכות אך זה עבד פיתאום ושוב הערוץ התקול לא פעל.

אתה יכול להביא לי רכיב כזה שאני יזמין? למרות שגם שאני יזמין יהיה קשה מאוד לחבר כי יש שם כמו מלא חוטים קטנים דקים שמתחברים אליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול להביא כלום, אני לא ידוע מה יש שם. אתה צריך לפרק את המגבר שוב ולבדוק איך זה נראה, ואז לחפש משהו דומה לזה באיביי.

אגב, אם ממילא אתה לא תוכל להלחים אחד חלופי, אז תקפוץ לטכנאי אלקטרוניקה שיסדר לך את זה. בין אם הוא יחליף את כל השלושה, או ימצא דרך מקורית להחליף רק את התקול, או יסדר את זה כפי שהצעתי לך על ידי כיפוף המתכת בתוך החיבור זה לא משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי , אז כן צילמתי תמונה מזירת האירוע :)http://www.myg.co.il/index.php?loc=see&pic=phpof7p2O.jpg

מה שאתם רואים שסימנתי בעיגול תכלת זה בידיוק הערוץ התקול רק מביפנים. כמו שאתם רואים הכל שם ניראה בסדר.

ומישהו יודע כמה יקח לי טכנאי אלקטרוניקה? כי באמת אין לי 250 שקל עכשיו להוציא על חדשים שאני מתגייס עוד חודשיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הגעת למסקנה שהכל בסדר?!

תנסה ליישר את הפין המרכזי בתוך החיבור. לא מאחורה, אלא בפנים. בשביל זה לא חובה לפרק את המגבר, אלא אפשר לעשות את זה גם מבחוץ. לא בטוח שזו הבעיה אבל זה משהו דיי נפוץ.

מבחינת עלויות, סביר להניח שזה יעלה משהו כמו 100 שקלים. אם תוכל להזמין את הכיב לבד מאיביי ולהלחים אותו אז אני מניח שזה יעלה לך בערך 20 שקלים להחליף אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הגעת למסקנה שהכל בסדר?!

תנסה ליישר את הפין המרכזי בתוך החיבור. לא מאחורה, אלא בפנים. בשביל זה לא חובה לפרק את המגבר, אלא אפשר לעשות את זה גם מבחוץ. לא בטוח שזו הבעיה אבל זה משהו דיי נפוץ.

מבחינת עלויות, סביר להניח שזה יעלה משהו כמו 100 שקלים. אם תוכל להזמין את הכיב לבד מאיביי ולהלחים אותו אז אני מניח שזה יעלה לך בערך 20 שקלים להחליף אותו.

איך בידיוק אני מסדר את הפין המרכזי לא הבנתי? לידחוף קיסם לערוץ הלבן ולנסות לשחק איתו וליישר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, יש שם חתיכת מתכת שהיא זו שעושה את המגע עם הפין של חיבור ה-RCA.

ניסיתי אבל גם במבט פנימה הוא ניראה כמו שאר הערוצים במקומו.

וגיליתי משהו חדש, כאשר אני מחבר את אחד הרמקולים לערוץ התקול ומגביר עד הסוף אז שומעים את השיר חלש ממש חלש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדה שכשאתה מנער את החיבור זה מסתדר, אומרת שזו בעיית מגעים כמעט בוודאות. אבל אם הבעיה היא לא בקונקטור (אני לא בטוח בזה, מספיק שהוא יזוז במילימטר ואתה לא תראה את זה, אבל המגע לא יהיה טוב), אז כנראה שיש בעיה במקום אחר. בשביל לזהות אותה אין מנוס מלהתחיל ולעבור על המעגל ולחפש אחר המקום שבו מתחילה הבעיה. קשה לעשות את זה בלי יידע באלקטרוניקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...