כרטיס משתלם לעריכת וידאו ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס משתלם לעריכת וידאו ?

gilboag

Recommended Posts

הי

אני מרכיב מפרט (לקרוב משפחה בתקציב בינוני - משהו באזור ה 3K שכנראה יהיה מבוסס על 3470 או ה 3570) שעיקר העבודה עליו היא עריכת , בעיקר בפרמייר ובפינאקל סטודיו , ואני די תקוע על ההחלטה על איזה כרטיס ללכת .

מסך יחיד (DELL 2311 קיים)

חשבתי על משהו באזור ה GT630 1GB - האם זה הכיוון הנכון ?

האם יש יתרון בכרטיסים יותר יקרים וחזקים למחשב כזה ? (אין גיימינג)

בחלק מהמקומות ראיתי שגם ה HD4000 ב 3570K (או ה 3770) יהיה מספק לגמרי - האם זה נכון ?

אשמח לעזרה כאן :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקפצה...

אני ממש מתלבט אם לקחת כרטיס זול יחסית כמו ה 630 או ללכת על מפרט שכולל 3570K או 3770 ולוותר על הכ.מ לטובת הHD4000 ..

מממש צריך עזרה כאן.

מישהו ? משהו ? (דחוף-צריך להזמין השבוע..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ לך לשים במערכת את אחד הכרטיסים שתומכים בטכנולוגיית מרקורי

http://www.adobe.com/il_he/products/premiere/tech-specs.html

צירפתי קישור לאתר של אדובי שבו הם רושמים את סוגי הציפים שתומכים בטכנולוגיה הנל

בגדול, הטכנולוגיה הזאת מקלה מאוד את כל עניין העריכה בפרמייר - מהירה יותר - הקידוד נעשה בחומרת הכרטיס ולא דרך המעבד

ככל שבדקתי, הכרטיס הכי זול היום הוא ה-GTX570 שעולה בסביבות 1500 ש"ח

לגבי כרטיסים אחרים, לדעתי כולם יעשו את אותה עבודה כי כל עניין העריכה נעשה דרך המעבד ולכן לא ממש משנה איזה כרטיס תשים...

מקווה שעזרתי...

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שאתה צודק אבל עם מחירי הכרטיסים הללו

לא הייתי מסתכן שאני אקנה כרטיס ובסוף הוא לא תומך בטכנולוגיה הנל

מה גם שזה אדובי שמפרסמים את העניין אז אני לא חושב שיש להם אינטרס לא להכניס דגמים נוספים לרשימה הנל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה תודה על העזרה.

העניין שמסתבר שכרגע אין כמעט עבודה עם פרמייר ואם יש היא קטנה וזניחה לעומת העבודה בפינאקל סטודיו 14 , ולפי הבדיקה שעשיתי הפינאקל הנ"ל לא משתמש ב GPU (כ.מ) לחישובים ורינדורים ואין יתרון במקרה הזה לכרטיסי מסך יקרים , ולא ל , ולכן מפרט שמכיל I7 3770 עם HD4000 , לוח H77 ו8GB (עם אופציה להרחבה) יתנו כנראה את המענה הטוב ביותר לתקציב.

במקרה של מעבר לפרמייר בעתיד - יתכן מאוד שאז יהיה כדאי להוסיף כ.מ טוב ומתאים , עד אז נתחיל ללא כ.מ יעודי כל עוד אין בו יתרון אמיתי.

או שאני טועה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...