מעונין לקנות כונן SSD, של איזה חברה הכי כדאי? - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעונין לקנות כונן SSD, של איזה חברה הכי כדאי?

romi103

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב - נגמרה הסאגה

קניתי אינטל 520 - פעמיים, כדי לעשות RAID 0

עלה $384.50 כולל משלוח (ללא מע"מ)

אשתדל לדווח כשיגיע.

נשארו לו 2 אחרונים.. אם מישהו מעוניין:

http://www.ebay.com/itm/181018696154?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזתומרת תקבל החזר בסוף השנה?

ואם קונים שתיים, משלמים פעמיים משלוח 30$, או פעם אחת?

אני עסק, זאת אומרת שלהוצאות שאני מוציא אני מקבל החזרי מע"מ ולהכנסות אני משלם מע"מ.

בקשר למשלוח, זאת החלטה של המוכר, במקרה הזה, במקום $31.75 שילמתי $36.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עסק, זאת אומרת שלהוצאות שאני מוציא אני מקבל החזרי מע"מ ולהכנסות אני משלם מע"מ.

בקשר למשלוח, זאת החלטה של המוכר, במקרה הזה, במקום $31.75 שילמתי $36.

בקשר לאחריות מה אתה חושב תוכל לממש בארץ איכשהו או שחייבים לשלוח לחו"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לאחריות מה אתה חושב תוכל לממש בארץ איכשהו או שחייבים לשלוח לחו"ל?

אני מאמין שכן, אני יודע שיש לאינטל דבר שנקרא אחריות בין לאומית, אני פשוט לא יודע אם זה גם לSSD.

בכול מקרה, הם מאד אמינים, והסיבה שלקחתי אותם ולא את מושקין (שלא אמינים כלל) זה בגלל שמוכרים אותם בארץ אז יש סיכוי שזה בכלל אפשרי.

בכול מקרה, מה שמפחיד אותי זה שהם לא יגיעו בכלל, אבל בשביל זה יש Buyer Protection שמגן עלי במצב כזה, פשוט חבל לי על הזמן אם הם לא יגיעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה צריך מהירות כזאת?

קיבלתי תקציב.. לא אבזבז?

זה התחיל מזה שהSSD שלי בגודל של 60GB והWin7 צורח באופן סיסטמטי שאין לו מקום אז החלטתי שאני צריך לפחות 240GB,

עכשיו שאני חושב על זה.. בRAID 0 זה יצא 480GB, פנטסטי.

רציתי מהדור החדש (לא כמו שלי שמגיע ל250MB/s) ויצא שזה מספיק זול כדי להזמין שניים.. אז הזמנתי שניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שכן, אני יודע שיש לאינטל דבר שנקרא אחריות בין לאומית, אני פשוט לא יודע אם זה גם לSSD.

בכול מקרה, הם מאד אמינים, והסיבה שלקחתי אותם ולא את מושקין (שלא אמינים כלל) זה בגלל שמוכרים אותם בארץ אז יש סיכוי שזה בכלל אפשרי.

בכול מקרה, מה שמפחיד אותי זה שהם לא יגיעו בכלל, אבל בשביל זה יש Buyer Protection שמגן עלי במצב כזה, פשוט חבל לי על הזמן אם הם לא יגיעו.

מאוד מעניין אותי בקשר לאחריות, נגיד ויש אחריות בין לאומית איך ממשים אותה? והוא מביא קבלה או משהו כדי שידעו מתי זה נקנה?

אם יש אחרית נראלי גם אני יקנה, כי אני רוצה ללכת על בטוח עם ראש שקט שאם זה יהרס או משהו יהיה לי את האחריות. (זה סכום כסף לא קטן...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד מעניין אותי בקשר לאחריות, נגיד ויש אחריות בין לאומית איך ממשים אותה? והוא מביא קבלה או משהו כדי שידעו מתי זה נקנה?

אם יש אחרית נראלי גם אני יקנה, כי אני רוצה ללכת על בטוח עם ראש שקט שאם זה יהרס או משהו יהיה לי את האחריות. (זה סכום כסף לא קטן...)

אני..... לא יודע מה להגיד לך בקשר לזה.... :nixweiss:

הסמיילי הזה שמח או מפגר? :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...