התייעצות בקניית מסך למשחקים - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות בקניית מסך למשחקים

crak100

Recommended Posts

עזוב , הוא מעדיף לשלם בשביל עוד 1" אינץ כ 400 ש"ח לפחות - כי שם המסכים "יותר טובים"

המסך הזה עולה במחיר כל כך מצחיק שפשוט פשע לא לקחת ! ... :facepalm:

אני מחליף מסך מצויין של 22" ועובר ל 24" ,ברור לי שאצטרך לשלם יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרתי ...

אחרי חרישה של הרשת בה בדקתי את עניין ה- ,TN ומהירות התגובה נוכחתי לגלות ש...

א. IPS= יתרונות: איכות הצבע וזווית הצפיה , חסרן ונות: מהירות תגובה ...

ב. בשונה ממה שכתבו כאן המגיבים עניין מהירות תגובה במשחקים הוא עניין חשוב מאוד וזאת בכדי למנוע מריחות אי לכך מצאתי שבלא מעט אתרים אפילו ממליצים לוותר על עניין ה- וללכת על TN וזאת בכדי לקבל מהירות תגובה נמוכה/גבוהה (תלוי מאיפה מסתכלים) ,אסייג ואומר שאם יש לכם מספיק כסף לרכוש מסך שהוא גם וגם בעל מהירות תגובה כמובן שעדיף...

ג. U2412M-שמומלץ כאן בסגידה אלוהית אכן מסך טוב לכל הדעות ,אך עם זאת הוא איננו עומד בקריטריונים למסך גיימינג בשבילי (חשובה לי מהירות תגובה)

אי לכך נשארתי עם שני מסכים אשר עומדים בתקציב שלי (עד 1500 ש"ח)

http://ksp.co.il/?uin=16349

http://ksp.co.il/?uin=15567

אודה לכם אם תעזרו לי להחליט :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם בדקת סקירות עדכניות? מסכי ה-IPS המודרניים עושים עבודה מצויינת בכל מה שקשור לזמן תגובה. בבדיקה המחמירה grey to grey

ה- משיג זמן תגובה של 8MS, הרבה יותר טוב ממה שכל בן אנוש מסוגל להבחין בו.

רק חדי הבחנה במיוחד וכאלה שזה ממש משנה להם, אולי יבחינו במעט יותר overshooting לעומת מסכי גיימינג יקרים עם קצב ריענון של 120HZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם בדקת סקירות עדכניות? מסכי ה-IPS המודרניים עושים עבודה מצויינת בכל מה שקשור לזמן תגובה. בבדיקה המחמירה grey to grey

ה- משיג זמן תגובה של 8MS, הרבה יותר טוב ממה שכל בן אנוש מסוגל להבחין בו.

רק חדי הבחנה במיוחד וכאלה שזה ממש משנה להם, אולי יבחינו במעט יותר overshooting לעומת מסכי גיימינג יקרים עם קצב ריענון של 120HZ

אחי GTG זה לא בדיוק מחמיר נכון יותר לקרוא לו דווקא מקל ,המבחן האמיתי הוא שחור לבן שחור .

בדקתי אך ורק סקירת/מדריכים עדכניים בלבד .

בדיוק את העניין של ה-8MS הייתי חייב לבדוק ולכן יצאתי לחפש תשובה

ממש לא היה נראה לי בעוד מסכי ה- האיכותיים מנסים להשיג זמן תגובה של 2MS כאן בפורום מציגים את עניין זמן התגובה כמשהו שולי ,זה ממש לא מדוייק אומנם זה לא הכי חשוב אבל נתקלתי ביותר מסקירה אחת שממליצה לגיימרים לוותר על פשוט ולעבור TN עם זמן תגובה טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי חרישה של הרשת בה בדקתי את עניין ה- ,TN ומהירות התגובה נוכחתי לגלות ש...

כל הכבוד על המחקר. :xyxthumbs: עם זאת, הבעייתיות במחקרים כאלה הוא שמהר מאוד מגיעים למידע בסיסי, אך לא מדויק. ומשום שרוב האנשים לא מתקדמים מעבר לשטחי, האינטרנט מלא בשכפולים של מידע שטחי ולא מדויק, ואז קשה למצוא מתחת לכל זה נתונים יותר משמעותיים.

בתור אחד שעקב אחרי עניין המסכים במשך שנים, אני מכיר גם את הנתונים שלא תמצא ברוב הסקירות, ושצריך קצת להתעמק כדי להבין אותם.

לכן כשאני אומר לך שאין משמעות ולא יורגש הבדל בין ה2MS של המסכים שלך לבין ה8MS של המסך שהמלצתי, זה באמת נכון, וארחיב מדוע.

בשונה ממה שכתבו כאן המגיבים עניין מהירות תגובה במשחקים הוא עניין חשוב מאוד וזאת בכדי למנוע מריחות אי לכך מצאתי שבלא מעט אתרים אפילו ממליצים לוותר על עניין ה- וללכת על TN

העניין הוא חשוב, אך יותר נכון לומר שהוא היה חשוב פעם. בין 25MS ל12MS היה יכול להיות הבדל גדול. כיום, בין 8MS ל2MS כבר אין משמעות. ראשית - כי לרוב אין קשר בין המספר שכתוב לזמן התגובה בפועל. תתרשם בעצמך מתמונות וקישורים שהעליתי בדיון דומה מאוד לפני כשנה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=507141.msg4342844#msg4342844

שנית - כשמביאים בחשבון את קצב הרענון של המסכים שהוא 60HZ - כלומר 16MS בין תמונה לתמונה - הבדלי זמן תגובה של 2MS ו8MS בתאוריה הם עוד יותר חסרי משמעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור בעלים של מספר מסכים שונים ומגוונים הייתי חייב להגיב.

יש לי מסך lg24 led 2msשעובד אחלה במשחקים.

אחריו עברתי ל2312 8msשל דל, עולם אחר מבחינת צבעים וזוויות צפייה, הבדלים במשחקים? חוץ מזה שהכל נראה הרבה הרבה יותר טוב מהקודם ללא פאנל (שאגב, נחשב לאחד הטובים מבין ה tnים למינהם),לא ראיתי שום דבר חריג בתנועה. אני משחק המון ברשת ויש לי אינדיקציה, עזוב את הארגונומיה של ואיכות הפלסטיקה בכלל.

ועכשיו, זנחתי את השמות הגדולים לטובת מסך קוריאני ״עלוב״ בגודל 27״ שמחירו כ1800( כולל מיסים וכו׳), איך לומר זאת? הוא שם את כל המסכים שראיתי עד היום בכיס הקטן ביותר שלו.

פותח הדיון, תפתח את הראש קצת, אנשים מדברים פה כי הם רואים מסכים כאלה מולם באותה שנייה שהם מגיבים לך.

אתה תעשה לעצמך רק טוב. בהצלחה ברכישה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים

לסיכומו של עניין אני רוצה להודות מעומק הלב לעצות היעילות של חברי הפורום ובראשם מנהל הפורום Qttp

למרות החשש שלי לקנות חתול בשק ,לא הצלחתי למצוא חנות באיזור שלי שמציגה את ה- 2412/2312 ולכן בהסתמכי על ההמלצות החמות שלכם ואני שמח לבשר שהתחדשתי ב- U2312HM

מההתרשמות הראשונית אין ספק שזה עולם אחר ממסכי ה-TN

ונכון לשעות הראשונות עם המסך אני חוזר לתחילת הדיון וסוף סוף מבין למה אתם סוגדים למסכים האלה

ובפעם האחרונה

תודה רבה על עצה טובה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...