לימוד תיכנות (דגש על פיתוח PHP)-התיעצות - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לימוד תיכנות (דגש על פיתוח PHP)-התיעצות

Dimebag Darrell

Recommended Posts

היי

אני בקטע של ללכת ללמד את עצמי תכנות.

ההתלבטות שלי היא בין PHP

לבין כל מה שקשור לJAVA / NET.

בגדול, PHP מדבר אלי יותר ברמה האישית. כשהייתי בתיכון הייתי מתעסק ברמה החובבנית בזה. יש לי קצת רקע וזה דיי עניין שמעביר לי את הזמן בכיף. ואני אהנה ללמוד את זה.

מצד שני האפשרות של JAVA/NET זה יותר כמו הלימודי הנסדת תכנה בתיכון.

פחות מושך אותי אבל אני לא חושב שאני אסבול למוות. אולי זה יהיה באמת גם נחמד.

לאור מה שרשמתי, החלטתי שאני בסוף זורם על מה שקרוב אליי יותר וזה הPHP.

אני רוצה להתחיל קורס במכללת ג'ון ברייס בפיתוח PHP השאלה היא אם יש ביקוש מבחינת מקצוע בתחום. זה יהיה סתם מעפן ללכת ללמוד משהו ולא לעשות עם זה כלום. אני מסתכל על דרישות באינטרנט (חלקם רוצים תואר במדעי המחשב. אבל יש כאלה שלא) והשכר גבוהה (12K 9K וכוכו')

ויש כאלה שהשכר שלהם נמוך יחסית רק אני מאמין שזה לא הרבה עבודה. אז נראה לי סבבה.

אני ארכז בקצר ת'שאלות והתהיות שלי

* אז יש בזה תעסוקה בסוף או שזה בעייתי? (בPHP)

* איפה הכי מומלץ ללמוד את התחום?

* בJAVA/NET השכר יותר גבוהה מבחינה תעסוקתית? עד כמה יותר גבוהה כי אולי לא משתלם.

* מה השכר ההתחלתי בתחום בערך? מה השכר הממוצע?

תודה מראש ! D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PHP זו שפת צד שרת, אחת מיני רבות. בשביל לעבוד בתחום, לא מספיק לדעת שפה מסויימת, אתה צריך להבין קצת יותר מזה.

בתחום ה-web תצטרך לדעת גם HTML+CSS+JS בין השאר ועוד.

אתה רוצה ללמד את עצמך או ללמוד במוסד? את כל החומר אתה יכול ללמוד לבד מהרשת ויש מדריכים טובים בנושאים הללו.

מכיוון שאין לך תואר ובסיום הלימודים לא יהיה לך שום יתרון על פני מועמדים אחרים, תהיה לך בעייה.

כדאי שתגדיר לעצמך יעדים ואיך אתה הולך לכבוש אותם. תתחיל ליצור "תיק עבודות", שתהיה לך איזושהי טבילת אש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול אני מכוון ללמוד בג'ון ברייס. ומלמדים שם במקביל את מה שמסביב כולל הHTML שאינ כבר יודע, ג'אווה סקריפט וכו'. זה כלול במערכת הלימודים שלהם. וממה שהבנתי מהם שאחרי הלימודים אני אצטרך באמת לעבוד על תיק עבודות כלשהו כדי להתקבל לעבודות אחר כך בתחום. השאלה אם זה באמת עובד, ואם זה משתלם.

אם אני מתחיל תואר אז נראה לי זה יהיה במכללה או בפתוחה. אוניברסיטה פשוט כבד עליי /:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכנית שלי זה למצא מקצוע שאני אהיה טוב בו ואחר כך ללמוד משהו אחר שלא קשור למחשבים. אני עושה את זה רק בשביל הפרנסה.

כי התחום הזה גם קרוב אליי. למדתי בתיכון הנדסת תכנה ואני ממש טוב בזה.

(ההתלבטות שלי היא בין לביולוגיה ימית בחול עקב פסיכומטרי נמוך פשוט אני רוצה להיות קצת יותר מבוסס כלכלית ושיהיה לי נוח מהבחינה הזאת בזמן הלימודים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...