משהוא יודע כמה עולה איחסון שרת - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהוא יודע כמה עולה איחסון שרת

8us.co.il

Recommended Posts

אבל לאתר שלי כל לקוחתיו יהיו מהארץ ,אז יש לי עדיפות לשרת ישראלי..

ובכלל מה הקשר בין השאלה שלי למה שענית לי ?

אני לא מחפש חברת איחסון אלא רוצה לברר כמה עולה לאחסון שרת קטן בחוות שרתים עם רוחב פס 10/10 לפחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפעם האחרונה שהתעסקתי עם חוות השרתים בארץ(2009) לאחסן שרת 1U עלה בין 80 ל 110 דולר לחודש, תלוי ברמת המיקוח שלך, ועם חיבור 5/5, לא יודע מה המצב היום, הכי טוב שפשוט תתקשר אליהם ותשאל מה הם מציעים.

ואחרי שעניתי על השאלה, כמו שאר המגיבים, אני ממליץ לך בכלל לא לחשוב על הכיוון הזה אם כל מה שאתה רוצה הוא לאחסן את האתר הפרטי שלך, זה כמו לקנות פורמולה 1 רק בשביל לנסוע למכולת...ותזכור גם שאתה צריך לקנות או לשכור את השרת עצמו, בחוות שרתים אין כזה דבר שרת "קטנצ'יק", יש גדלים קבועים והגודל הכי קטן הוא 1U, והשרתים האלו עולים הרבה מאוד כסף, אז למה לך סתם להסתבך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה סיבות :

א.אני רוצה לבצעה סליקה על השרת שלי ולחסוך הוצאות.לחברה חיצונית ,זה אפשרי רק על שרת יעודי או vps .ולא אפשרתי באיחסון משותף .

ב.אני חושב על הקידום - כמה שיותר מהיר יותר טוב ,כמות רבה של אייפי תורמת לקידות + אייפי פרטי תורם .

ג. אני חושב על העתיד אני צריך אתר שיעמוד בעומס של אלפי לקוחות ולא יפול /יעט אחרי 10 בו זמנית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אתה תחסוך כסף על החברות החיצוניות, אבל תוציא אותו על השרת(וכנראה שיותר) אז מה הרווחת?, שירותים כמו Paypal או 2Checkout עולים רק עמלה אז אולי כדאי שתבדוק אותם קודם, ודרך אגב, לפני כמה שנים ביררתי לגבי סליקה עצמית, ואם אני לא טועה אתה תצטרך לשלם לא מעט כסף לחברות האשראי בשיטה הזאת.

ב. קודם כל חוות השרתים בישראל לא יתנו לך יותר מידי כתובות מבלי איזו תוספת תשלום, דבר שני אני לא יודע אם באמת כמה כתובות אייפי תורמות מי יודע מה לקידום..

ג. אז בעתיד תשכור שרת פרטי, לא חבל על הכסף שתבזבז עד אז?

אם בסופו של דבר אתה ממש תהיה נעול על שרת פרטי, אז אני מציע לך לשכור שרת מחברת http://www.hivelocity.net, אני שוכר מהם שרת ולא יכול להיות יותר מרוצה, הם יותר יקרים מהממוצע, והשרת בארה"ב, אבל הם אמינים והחיבור שלהם טוב ועד היום לא הייתה לי שום בעיה איתם, להיפך, אם תיכנס לתוך הדף של השרתים הפרטיים שלהם, אז יש להם שרתים החל מ 50 דולר לחודש, עדיף שתתחיל עם זה מאשר לקנות חומרה בכמה אלפי שקלים ואז לשלם עוד 100 דולר לחודש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אתה תחסוך כסף על החברות החיצוניות, אבל תוציא אותו על השרת(וכנראה שיותר) אז מה הרווחת?, שירותים כמו Paypal או 2Checkout עולים רק עמלה אז אולי כדאי שתבדוק אותם קודם, ודרך אגב, לפני כמה שנים ביררתי לגבי סליקה עצמית, ואם אני לא טועה אתה תצטרך לשלם לא מעט כסף לחברות האשראי בשיטה הזאת.

ב. קודם כל חוות השרתים בישראל לא יתנו לך יותר מידי כתובות מבלי איזו תוספת תשלום, דבר שני אני לא יודע אם באמת כמה כתובות אייפי תורמות מי יודע מה לקידום..

ג. אז בעתיד תשכור שרת פרטי, לא חבל על הכסף שתבזבז עד אז?

אם בסופו של דבר אתה ממש תהיה נעול על שרת פרטי, אז אני מציע לך לשכור שרת מחברת http://www.hivelocity.net, אני שוכר מהם שרת ולא יכול להיות יותר מרוצה, הם יותר יקרים מהממוצע, והשרת בארה"ב, אבל הם אמינים והחיבור שלהם טוב ועד היום לא הייתה לי שום בעיה איתם, להיפך, אם תיכנס לתוך הדף של השרתים הפרטיים שלהם, אז יש להם שרתים החל מ 50 דולר לחודש, עדיף שתתחיל עם זה מאשר לקנות חומרה בכמה אלפי שקלים ואז לשלם עוד 100 דולר לחודש..

למה אתה ממליץ על שרת בארה"ב לגולשים שמגיעים מישראל? מה ההגיון , חווית הגלישה אינה " מדהימה", והשרתים הזולים שלהם אינם עומדים בסטנדרטים של שירות קריטי.

עם כמה שהחבר'ה ב HV מקצועיים ( יצא לי לתקשר איתם לא פעם) , זה לא רציני בשביל חנות שקהל היעד שלה הוא בישראל.

ולשים חנות על שרת של $50 בלי לחשוב על גיבוי \ ייתירות ? , זה יותר מתאים לפרוייקטים אישיים קטנים, במידה ואתה מחפש לבסס את העסק שלך על שרת , לפי איך שאני רואה את זה, אין לחסוך במושגים כמו RAID , גיבוי ,ו latency לקהל היעד.

כתובת IP אתה תצטרך לפחות 2, ל NAME SERVERS פרטיים ( אם תבחר לנהל אותם בעצמך ), וכתובת אחת חובה על מנת להתקין את תעודת ה SSL לאתר שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להתחיל בויכוח(המעוס) הזה, אז יש לי ניסיון גדול עם כמה מחוות השרתים בארץ, וניסיון גם עם חברות בחו"ל, וזאת המסקנה שהגעתי אליה, אתה שואל מה ההיגיון? ההיגיון הוא כלכלי, כמה אתה משלם לעומת מה שאתה מקבל, אם הוא יקנה שרת(כלומר ממש יקנה חומרה) בארץ וישים אותו בחווה, זה יעלה לו לפחות 5000 שקל לשרת(ואני עוד נדיב מאוד, כי שרתים טובים עולים יותר מ 10,000) + 100 דולר בחודש + קנייה של מערכת הפעלה במידה והוא לא מתכנן להריץ לינוקס, אם הוא חושב שזה שווה לו להוציא כל כך הרבה כסף על האתר שלו, שיהנה, אבל במחיר הזה הוא יכול לקבל הרבה יותר תמורה בחו"ל.

אם הוא יבחר לשכור שרת, לעומת זאת, הסתכלתי במחירים שאתה מציע בלינק בחתימה שלך, שהם נראים לי לא רעים בכלל יחסית לארץ והחומרה של השרתים שאתה מציע, והגדרתי עד כמה שניתן את השרת שאני שוכר מ HV, יצא לי 215 דולר לחודש, כרגע אני משלם 110, אז אם לך זה שווה לשלם עוד 105 דולר לחודש בשביל שהשרת יהיה בישראל, שוב, בהצלחה, אבל לי זה לא שווה, וכך גם לרוב האתרים שהם לא Walla או Ynet...

הקונספציה הזאת של לשים שרת בישראל לגולשים ישראלים נכונה ללפני 5-10 שנים, אבל חיבורי הרשת התקדמו קצת מאז, כל עוד לא מדובר על באמת שרת שהולך לשרת מאות אלפי כניסות מישראל(ואני מאחל לו שזה יקרה, אבל כנראה שלא), אז לשים את השרת בישראל זה לא כזה קריטי.

השרת שלי נמצא בפלורידה ואתה לא מרגיש את זה בכלל בגלישה מישראל, עד כדי כך שאפילו הרצתי עליו שרת של Arma 2 סתם בשביל הניסיון והוא עבד עם פינג לא רע, ולמרות הניסוי שלי, כל עוד הוא לא מתכנן להריץ שרת משחק, וכל עוד החברה שהוא בוחר בה היא טובה עם חיבור טוב(ובגלל זה המלצתי על HV, שהם קצת יקרים יחסית לממוצע, אבל טובים) אין לו סיבה לשלם כל כך הרבה על שרת בישראל, ולא רק זה, גם בישראל הוא יקבל חיבור של רוחב פס 10Mb, כשבחו"ל אני מקבל רוחב פס ממשי של 100Mb, וזה לפני שהזכרתי שהחוות בארץ מתמכרות את הרוחב פס לארץ ולחו"ל במחירים שונים לגמרי..

עם כמה שהחבר'ה ב HV מקצועיים ( יצא לי לתקשר איתם לא פעם) , זה לא רציני בשביל חנות שקהל היעד שלה הוא בישראל.

ולשים חנות על שרת של $50 בלי לחשוב על גיבוי \ ייתירות ? , זה יותר מתאים לפרוייקטים אישיים קטנים, במידה ואתה מחפש לבסס את העסק שלך על שרת , לפי איך שאני רואה את זה, אין לחסוך במושגים כמו RAID , גיבוי ,ו latency לקהל היעד.

לא הבנתי ממה שהוא כתב שהוא מתכנן לפתוח אתר לבנק, לא צריך לקפוץ ישר ולבנות חלליות על כל אתר שפותחים, אם אתה מיליונר, אז בבקשה, אבל לאלו מאיתנו שלא, עדיף לפעול בצורה קצת יותר נבונה מבחינה כספית, שיתחיל מקטן, ויתקדם לפי הצורך.

Raid, גיבוי, ו latency גבוה הוא יכול לקבל אם לא בצורה שווה, אז יותר גם בחו"ל, ב HV יש לי Remote boot וניטור גרפי של Uptime ושימוש הרשת שלי, וזה או בחינם או ממש בגרושים, אני לא זוכר כמה אני משלם על זה, כשבארץ רצו ממני על אותה פונקציה כמה מאות שקלים לחודש.

מבחינת תמיכה, לפחות הניסיון שלי עם HV(ובניגוד לניסיון שלי עם חברה כמו Burst.net לדוגמא), היא מצויינת, מי שעונה לך בתמיכה הוא ממש מנהל הרשתות התורן באותו רגע, ככה שלבצע או לתקן משהו טכני הוא מאוד מהיר, לעומת זאת בארץ, לדוגמא, כל פעם שרציתי לפתוח פורט בפיירוול הייתי צריך לפקסס לחווה פקס חתום...ואם השרת נתקע או שצריך לעשות לו ריסטארט פיזי גם זה לוקח לפחות שעה במקרה הטוב(כי כאמור, אין לי Remote boot)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...