מקסימום גימיינג מינימום מחיר 2200 שח - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקסימום גימיינג מינימום מחיר 2200 שח

ahpxeru

Recommended Posts

ואו, לאן הדיון הזה הגיע :lol:

דעתי:

- לגבי כרטיס המסך: GTX650TI הוא כרטיס מצויין ובהחלט מהווה תחליף מצויין ל-HD6850, ובחלק מהפעמים אף עדיף. הוא לרוב לא מומלץ כי הוא לא משתלם בגלל מחירו המופרץ- פה אני המחיר שלו מצויין, ואני רואה גם שהייתה ירידת מחירים קטנה בשאר החומרה.

- לגבי המעבד: המחיר של G840 מצויין, אבל עדיין אין סיבה לרכוש אותו כהפרש הביצועים בינו לבין G640 שזול ב-30 ש"ח הוא אפסי.

- לגבי באנדל המארז והספק: באנדל ה-S1 וספק הסילברטון גם הוא טוב, אך אני בספק אם הוא עדיף מבאנדל הסילברסטון+סיסוניק, מעבר לעבודה שאני לא יכול להמליץ על ה-S1 כי אני לא מכיר את המארז הזה ואיכותו.

- לגבי לוח האם: מחיר מצויין ללוח אם שכזה, אבל אני הייתי עושה שיקול להוסיף כמה עשרות שקלים ולקחת ערכת שבבים מתקדמת יותר עם תמיכה ב-SATA 6Gb/s (כמו ה- B75MA) אם כי לא משמעותי בכלל.

- כונן קשיח: למה לקחת עם בכמה עשרות שקלים פחות יש לך כונן מצויין של טושיבה?

- במפרט האחרון אם איני טועה נשכח אחד שכזה.

אז סה"כ להשווה בין המפרט הראשון ששמתי, למפרט האחרון שהוצע כאן (הלינק שנתן ahpxeru), כאשר נכלול גם צורב:

- מעבד דגם אחר, G640 אם איני טועה יצא משהו כמו שנה אחרי G840 וככל המטרה מצד היא ככל הנראה לדרוס את המעבד הזה.

- עדיף במפרט השני.

- טוב יותר במפרט הראשון- אם כי לאחר שמחיר הסטוק שם ירד ל-30 ש"ח, הוא זה שמשתלם יותר.

- כרטיס מסך- דומים בביצועים, עם יתרון בחלק מהפרמטרים ל-GTX650TI.

- ספק ומארז- איני יודע מי טוב יותר, אמליץ כבר לשאול בחנות.

סה"כ לאחר שכלול כללי ובדיקת מחירים מחודשת באתר הנ"ל, המפרט הבא לדעתי יהיה מצויין, כאשר הוא משתלב את המיטב בין המפרטים.

מעבד:

Intel Dual Core G640 2.8GHZ for 1155 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪275

קירור למעבד:

Intel Original 1155

כמות: 1 - מחיר: ₪30

לוח אם:

Gigabyte GA-P61-USB3-B3 - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪264

מארז:

SilverStone Redline 1 USB 3.0 + Seasonic 430W - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪455

קירור למארז:

Raidmax 120mm Retail Quiet Fan

כמות: 1 - מחיר: ₪22

זיכרון:

Corsair 4GB Single Stick Values Select Retail DDR3-1333

כמות: 1 - מחיר: ₪109

קשיח למחשב שולחני:

Toshiba 500G 3.5" SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪313

כרטיס מסך:

GIGABYTE GEFORCE GTX650TI 1GB RETAIL

כמות: 1 - מחיר: ₪649

כונן אופטי:

Samsung DVDRW SATA x22

כמות: 1 - מחיר: ₪102

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪2219

מתחרים בכל הצעה ומפרט בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 2175 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/v5qr1jd2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואו, לאן הדיון הזה הגיע :lol:

דעתי:

- לגבי כרטיס המסך: GTX650TI הוא כרטיס מצויין ובהחלט מהווה תחליף מצויין ל-HD6850, ובחלק מהפעמים אף עדיף. הוא לרוב לא מומלץ כי הוא לא משתלם בגלל מחירו המופרץ- פה אני המחיר שלו מצויין, ואני רואה גם שהייתה ירידת מחירים קטנה בשאר החומרה.

- לגבי המעבד: המחיר של G840 מצויין, אבל עדיין אין סיבה לרכוש אותו כהפרש הביצועים בינו לבין G640 שזול ב-30 ש"ח הוא אפסי.

- לגבי באנדל המארז והספק: באנדל ה-S1 וספק הסילברטון גם הוא טוב, אך אני בספק אם הוא עדיף מבאנדל הסילברסטון+סיסוניק, מעבר לעבודה שאני לא יכול להמליץ על ה-S1 כי אני לא מכיר את המארז הזה ואיכותו.

- לגבי לוח האם: מחיר מצויין ללוח אם שכזה, אבל אני הייתי עושה שיקול להוסיף כמה עשרות שקלים ולקחת ערכת שבבים מתקדמת יותר עם תמיכה ב-SATA 6Gb/s (כמו ה- B75MA) אם כי לא משמעותי בכלל.

- כונן קשיח: למה לקחת עם בכמה עשרות שקלים פחות יש לך כונן מצויין של טושיבה?

- במפרט האחרון אם איני טועה נשכח אחד שכזה.

אז סה"כ להשווה בין המפרט הראשון ששמתי, למפרט האחרון שהוצע כאן (הלינק שנתן ahpxeru), כאשר נכלול גם צורב:

- מעבד דגם אחר, G640 אם איני טועה יצא משהו כמו שנה אחרי G840 וככל המטרה מצד היא ככל הנראה לדרוס את המעבד הזה.

- עדיף במפרט השני.

- טוב יותר במפרט הראשון- אם כי לאחר שמחיר הסטוק שם ירד ל-30 ש"ח, הוא זה שמשתלם יותר.

- כרטיס מסך- דומים בביצועים, עם יתרון בחלק מהפרמטרים ל-GTX650TI.

- ספק ומארז- איני יודע מי טוב יותר, אמליץ כבר לשאול בחנות.

סה"כ לאחר שכלול כללי ובדיקת מחירים מחודשת באתר הנ"ל, המפרט הבא לדעתי יהיה מצויין, כאשר הוא משתלב את המיטב בין המפרטים.

מעבד:

Intel Dual Core G640 2.8GHZ for 1155 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪275

קירור למעבד:

Intel Original 1155

כמות: 1 - מחיר: ₪30

לוח אם:

Gigabyte GA-P61-USB3-B3 - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪264

מארז:

SilverStone Redline 1 USB 3.0 + Seasonic 430W - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪455

קירור למארז:

Raidmax 120mm Retail Quiet Fan

כמות: 1 - מחיר: ₪22

זיכרון:

Corsair 4GB Single Stick Values Select Retail DDR3-1333

כמות: 1 - מחיר: ₪109

קשיח למחשב שולחני:

Toshiba 500G 3.5" SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪313

כרטיס מסך:

GIGABYTE GEFORCE GTX650TI 1GB RETAIL

כמות: 1 - מחיר: ₪649

כונן אופטי:

Samsung DVDRW SATA x22

כמות: 1 - מחיר: ₪102

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪2219

.

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 2175 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/v5qr1jd2

אני חושב שסכימתה את זה טוב מאוד , זאת אומרת זה המפרט המשולב ביניהם שהיה צריך להיבנות...

אבל שאלתי היום בבית ספר שלי מישהו שטוען שהוא גם מבין במפרטים וחומרה והוא אמר לי שממש לא כדאי לי ללכת על המעבד המדובר פה.. גם לא על הG840 שהם מהדור הישן משהו כזה שצריך משהו יותר טוב ..

עכשיו השאלה אם זה נכון והוא לא מזבל את השכל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה פעמים שמעתי את המשפט הזה :lol:

אני אנסה להסביר לך את המצב פה.

אתה כרגע רוצה לבנות מחשב שיעודו העיקרי הוא לגיימינג, נכון?

אם אתה לוקח מעבד חזק יותר על חשב כרטיס המסך- ביצועי הגיימינג יפגעו, כלומר המפרט אינו אופטימלי ליעוד העיקרי.

אם נניח תקח מעבד חזק יותר עם כרטיס חלש כי אתה דואג לצוואר בקבוק או דרישות מינימאליות- זה לא משנה, כי הכרטיס בכל זאת יוצר סוג של צוואר בקבוק. מה שתקבל, זה מעבד שמבחינת ההגבלה שלו בגיימינג, יגביל אותך בעתיד היותר רחוק, אבל מה זה משנה אם כרגע אתה מוגבל ע"י כרטיס המסך שלך, ותאמין לי שאם תחליף כרטיס בעתיד זה לא יעזור, כי הפרשי הביצועים בין המעבדים שניתן להכניס בתקציב שלך הוא קטן בכל הנוגע לגיימינג עכשוי. אתה רוצה מחשב שיחזיק לך ליותר זמן ויציג ביצועי גיימינג עדיפים? אין ברירה אלא להגביה את התקציב בעוד כמה מאות שקלים מינימום. 2200 ש"ח זה סכום נמוך לדרישותיך ובכלל למישהו שרוצה לשחק משחקים מודרניים בצורה כמה שיותר נורמאלית- ועם זאת, עדיין הצלחנו לבנות לך פה מחשב שנותן תמורה מצויינת לכסף. רוצה לשמוע דבר נוסף? נסה ללכת לכמה חנויות מחשבים ולבקש מהם מחשב גיימינג במחיר הזה- או שהם יגידו לך שזה בלתי אפשרי או שהם יצחקו לך בפנים (או שניהם), ואפילו יש פה מישהו שפתח דיון על זה בפורום צרכנות אם איני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה פעמים שמעתי את המשפט הזה :lol:

אני אנסה להסביר לך את המצב פה.

אתה כרגע רוצה לבנות מחשב שיעודו העיקרי הוא לגיימינג, נכון?

אם אתה לוקח מעבד חזק יותר על חשב כרטיס המסך- ביצועי הגיימינג יפגעו, כלומר המפרט אינו אופטימלי ליעוד העיקרי.

אם נניח תקח מעבד חזק יותר עם כרטיס חלש כי אתה דואג לצוואר בקבוק או דרישות מינימאליות- זה לא משנה, כי הכרטיס בכל זאת יוצר סוג של צוואר בקבוק. מה שתקבל, זה מעבד שמבחינת ההגבלה שלו בגיימינג, יגביל אותך בעתיד היותר רחוק, אבל מה זה משנה אם כרגע אתה מוגבל ע"י כרטיס המסך שלך, ותאמין לי שאם תחליף כרטיס בעתיד זה לא יעזור, כי הפרשי הביצועים בין המעבדים שניתן להכניס בתקציב שלך הוא קטן בכל הנוגע לגיימינג עכשוי. אתה רוצה מחשב שיחזיק לך ליותר זמן ויציג ביצועי גיימינג עדיפים? אין ברירה אלא להגביה את התקציב בעוד כמה מאות שקלים מינימום. 2200 ש"ח זה סכום נמוך לדרישותיך ובכלל למישהו שרוצה לשחק משחקים מודרניים בצורה כמה שיותר נורמאלית- ועם זאת, עדיין הצלחנו לבנות לך פה מחשב שנותן תמורה מצויינת לכסף. רוצה לשמוע דבר נוסף? נסה ללכת לכמה חנויות מחשבים ולבקש מהם מחשב גיימינג במחיר הזה- או שהם יגידו לך שזה בלתי אפשרי או שהם יצחקו לך בפנים (או שניהם), ואפילו יש פה מישהו שפתח דיון על זה בפורום צרכנות אם איני טועה.

תראה יש משהו בהגדרה שהמחשב יעדו העיקרי הוא גיימינג מעט שגוי , אני רוצה מחשב שיוכל בנוסף לשימוש היומי יומי הרגיל של כל במנאדם ממוצע שאני אוכל להריץ גם משחקים מדי פעם ושיוכל להריץ אותם בכל זאת על רמה גבוהה ואיכותי ושירוץ חלק שלא יתקע אני לא מחפש מחשב שיוכל להריץ דווקא את המשחקים התובעניים ביותר והחדשים ביותר ועם הגרפיקה הכי מטורפת שיש..

והבנתי מה כוונתך שאפילו אם נחליף את המעבד לחזק יותר על חשבון הכרטיס מסך זה לא כל כך משנה .. אך השאלה כרגע מבחינתי זה שוב וכבר דיברנו על זה האם זה פוגע חד משמעית בשימוש היומי יוומי של המשתמש ההמוצע אם לא אז אפשר להשאיר את המעבד המדובר אם כן אז אני חושב שעדיף להתפשר בין שני החלקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע וכבר רשמתי לך שלא תרגיש טוב הבדל בשימוש היומיומי בין G640 ל-i3.

אם היו לך שימושים כבדים אחרים שהיית מציין ואכן הייתה פגישה שכזו, הייתי ממליץ לקחת מעבד חזק יותר על חשבון הכרטיס- אך לא כך הדבר כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^אין צורך לצטט הודעות שמעליך.

אבל שאלתי היום בבית ספר שלי מישהו שטוען שהוא גם מבין במפרטים וחומרה והוא אמר לי שממש לא כדאי לי ללכת על המעבד המדובר פה.. גם לא על הG840 שהם מהדור הישן משהו כזה שצריך משהו יותר טוב ..

עכשיו השאלה אם זה נכון והוא לא מזבל את השכל?

לצערו ולמזלך, הגעת לאתר בו נמצאים המומחים מספר 1 בתחום. הכסף שלך והבחירה בידך.

לשימושים יום יומיים רגילים, גם מעבד מלפני 5 שנים יספיק, קל וחומר מעבד מודרני וחדיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בכל זאת שאלה בנוגע למעבד מה כן מצריך מעבד חזק יותר ? מלבד הגיימינג למיניהם?

וגם כרגע אני על מחשב מסויים איך אני יכול לבדוק מה המעבד שמצוי בו? כי סתם לדוגמה אפילו שהמחשב לא שלי מבחינת שימוש ממוצע הוא מספיק אז אוכל לבדוק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אוקיי זה טוב כי זה מחשב נוסף שיש לי בבית שאני בינתים איתו עד שאני יקנה את החדש..

ואיתו אני מסתדר דווקא טוב , אז אם המעבד שבמפרט חזק ממנו ואפילו די משמעותי (הכל יחסי כמובן) אז זה יהיה טוב ..

כמו שאמרתי בכל זאת אני משתמש ממוצע שצריך משהו ליום יומי..

האם עכשיו ניתן סוף סוף לסגור את הסיפור הזה ולקחת את המפרט האחרון שיאיר בנה? האם כרגע אתם בטוחים שאין עוד אופציה טובה מזו בתקציב הזה? כאילו שלא תתחרטו בסוף כמו פעם שעברה ושתשנו דברים שהיו צריכים להשתנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר לא צריך להשתנות,יצא דרייבר חדש ששינה את המצב...

בכל אופן יש לי ארבע מחשבים אחד עם E2200 (ו-4GB RAM), השני עם G620 (ו-4GB RAM), השלישי עם G640 (ו-4GB RAM) והרביעי עם I5 2500 (עם 8GB RAM), בדקתי על כולם את כרטיסי המסך GT8600, HD4850 ו-GTX570, במשחק BF3, אני יכול לומר לך שבין שלושת המעבדים הראשונים לא הרגשתי שינויי משמעותי, אם בכלל. בקשר למעבד הראשון (E2200) כן היה הבדל (גדול), אבל הוא הופיע בעיקר במולטי, בסינגל זה לא כל כך היה מורגש (בחלק מהסצנות), למרות שהיה קשה לשחק על הגדרות זהות לשלושת המערכות אחרות(וירדתי קצת). אני חייב לציין שאני בעצמי הופתעתי מהיכולות של G620, ו-G640 לאומת I5 2500.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר לא צריך להשתנות,יצא דרייבר חדש ששינה את המצב...

בכל אופן יש לי ארבע מחשבים אחד עם E2200 (ו-4GB RAM), השני עם G620 (ו-4GB RAM), השלישי עם G640 (ו-4GB RAM) והרביעי עם I5 2500 (עם 8GB RAM), בדקתי על כולם את כרטיסי המסך GT8600, HD4850 ו-GTX570, במשחק BF3, אני יכול לומר לך שבין שלושת המעבדים הראשונים לא הרגשתי שינויי משמעותי, אם בכלל. בקשר למעבד הראשון (E2200) כן היה הבדל (גדול), אבל הוא הופיע בעיקר במולטי, בסינגל זה לא כל כך היה מורגש (בחלק מהסצנות), למרות שהיה קשה לשחק על הגדרות זהות לשלושת המערכות אחרות(וירדתי קצת). אני חייב לציין שאני בעצמי הופתעתי מהיכולות של G620, ו-G640 לאומת I5 2500.

הבנתי את כוונתך למרות שזו לא ההשוואה במקרה שלי במקרה שלי ההשוואה היא מול הI3 הsky rocket משהו כזה אם אני לא טועה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...