חיבור פיצולים של בזק, מה הכי מומלץ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור פיצולים של בזק, מה הכי מומלץ?

jetman

Recommended Posts

שלום חברים, בחור מבזק סיים את שלו ויש לי עכשיו 4 שקעים שלהם, ב2 מהם יש פיצולים, ל2 חוטים ול3 חוטים בראשי, מה הדרך הכי מומלצת לחיבור? פרט לאזיקון לפי החור בקופסה לכבל? הלחמה? או חיבור הברגה נפרד וממנו רק 2 חוטים בודדים לחיבורי ההברגה בשקע? תוודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלכך כשה להבין? טוב אז ככה, שקע ראשי: מתחברים עליו 2 כבלים (כחול ו לבן) לחיבור מספר 3 ו4,

ממנו העסק מתפצל ל 2 שקעים נוספים שזה עוד 4 כבלים (2 כחול ו 2 לבן), כדי לא להכביד על חיבור קלמה בשקע הנראה כך:

http://xnet.homeaid.co.il/content/account/00/10/00/00/sheka_bezek/6.jpg

אני רוצה לחבר 2 חוטים ל חיבור מספר 3 ו4, ושהם יתחברו לקלמה נוספת, כי בלי זה, על כל חיבור צריך להחזיק 3 חוטים על כל אחד מהחיבורים ואני לא יודע עד כמה זה יחזיק מעמד, עכשיו מובן? מה שנתת בתמונה זה 3 דוגמאות לחיבור החוטים, בסופו של דבר רק 1 מתוך 4 שבתמונה יתחבר לשקע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית קוראים לזה קלמרה ולא קלמה (השם המלא "לוסטרה קלמרה")

אין בעיה לחבר במה שיש לך בשקע שלוש או ארבע חוטים.

במקרה שאתה רוצה לפצל ליותר, אז תשתמש בקלמרות האחרות בשקע כדי לפצל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקלמרות הנוספות לא מחוברות ל 3 ו4, אני יכול בעזרת חוטים לפצל עליהן,אבל זה ממש בעייתי וכשה לחיבור,

מה הבעיה ללכת לפי הרעיון שלי? יש לי רק 2 שקעים לפצל, אני פשוט ידביק קלמרה נוספת של 2 בכל שקע ודרכה כבר יחווט, ככה שאם ירצה לנתק את אחד השקעים מאחר, לא אצטרך לפרק יותר מידי, השאלה איזה גודל אני צריך? אם בצד אחד של קלמרה יחובר רק גיד אחד? בשקעים יותר איכותיים אכן קיים חיבור קלמרה נוסף של 2 לפיצול והחיבור עצמו הוא על לחיצת קרונה..אבל זה מה שבזק סיפקו לי אחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא אמור לחתוך את הטרמינל מתוך הפלסטיק - אתה שם אותו אם הפלסטיק כדיי שיבודד עליו. והטרמינת הזה קצת גדול, עדיף שתשים #1 או #0 ולא #2

אבל כן, תחבר ככה בדיוק

חוצמזה הדבר הזה נקרא קלמה ולא קלמרה. "לוסטרה קלמה" זה מילה במילה "חיבור לנברשות" (כנראה כי זה היה השימוש הראשון שלו)

גרמנית : luchter klem

רוסית : люстра клемма

תבדוק בעצמך בגוגל טרנסלייט את התרגום של chandelier ו terminal (בנפרד, המילה המתאימה מופיעה בהצעות הנוספות שרואים כשכותבים מילה אחת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...