מעוניין לדעת אם תכונה מסויימת עדיין קיימת במצלמות וידאו היום - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לדעת אם תכונה מסויימת עדיין קיימת במצלמות וידאו היום

clip99

Recommended Posts

למרות שזה פורום של מצלמות סטילס להתרשמותי , מקווה שאפשר לקבל התייחסות גם לגבי מצלמות -

אז העניין כזה , לפני 15 שנה בערך הלכתי ברחוב בשעת לילה מאוחרת וחלפתי על פני חנות

אלקטרוניקה שבחלון הראווה שלה הוצבה מצלמת שהיתה מופנית לכיוון

הרחוב והציגה את המתרחש בשידור חי על גבי קטנה שניצבה בסמוך לה . שום דבר יוצא דופן לכאורה פרט לעובדה קטנה אחת : למרות השעה המאוחרת , התמונה שהוצגה ע"ג המסך נראתה כאילו צולמה באמצע היום בשעה 12 בצהריים - יכולתי לראות את עצמי ואת הרחוב מאחורי באור יום מלא!

אז רציתי לדעת אם הפיצ'ר הזה קיים גם במצלמות של היום , ואם כן איך הוא נקרא . הכוונה לדגם ספציפי תתקבל גם כן בברכה..

(אגב , לא מדובר במשהו כמו night vision . זה היה צילום רגיל שנראה כאילו צולם באור יום )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בדיוק פיצ'ר אלא סוג של רכיב מסוים שעושה את זה, ככל שחיישן התמונה גדול יותר כך התמונה תיראה טובה יותר בתאורה נמוכה.

חיישן גדול הוא בגודל "1/3, קטן יותר ממנו הוא "1/4 והלאה... תוכל לחפש ב- טסטים של מצלמות עם חיישן גדול וליראות בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(אגב , לא מדובר במשהו כמו night vision . זה היה צילום רגיל שנראה כאילו צולם באור יום )

לא הבנתי בדיוק איך צילום בלילה נראה כמו צילום ביום.

תן תיאור יותר מדוייק ואולי נבין על מה אתה מדבר.

האם הצילום בשחור לבן ? או גווני ירוק ?

ייתכן ומדובר באמר"ל או שהיה עליך פרוג'קטור אינפרא אדום.

נראה פשוט 12 בצהריים ? כולל צבעים והכל ? נשמע מופרך או לחילופין - הקלטה.

חיישן גדול יותר ייתן תמונה נקיה יותר מרעשים ברמת רגישות נתונה. (וגם זה, כלל אצבע שרלוונטי לחיישנים מאותו הדור, אותה הטכנולוגיה ואותו הסוג, זה לא כלל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכדי להבהיר - מדובר בצילום בזמן אמת (יכולתי לראות את עצמי זז בטלויזיה) . הצילום צבעוני ורגיל לגמרי , כאילו מדובר בצילום סטנדרטי לחלוטין שצילמו באמצע היום . לא היה עלי שום דבר , ובכל מקרה המצלמה היתה בתוך חלון הראווה ואני הייתי בחוץ .

לכן זה נראה לי מוזר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ? :facepalm:

תלחץ על הקישור - תמונה. אחת משמאל, אחת מימין.

http://jamesmskipper.tripod.com/images/DayNightStreetw469h198.JPG

המצב בחוץ היה משמאל, והמצלמה הראתה מימין ?

זו ממש מצלמת פלא.

חבל שלא קנית - היית עושה מליונים בשימושים צבאיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...