שאלה בקשר להרכבת מאווררים בחלקו העליון ובצידו של המארז - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר להרכבת מאווררים בחלקו העליון ובצידו של המארז

ofir_16

Recommended Posts

אהלן

כרגע יש לי מארז מידי 300W רגיל (יחסית רחב ומרווח) עם 2 מאוורים בתוכו, אחד מתחת לספק שמוציא אוויר ואחד למטה שמכניס אוויר. עכשיו הטמפרטורה של הלוח אם שלי היא 35 בערך במנוחה ו 38 במאמץ, הטמפ' האלה לא נראות לי כל כך (הטמפ' של המעבד סדר גמור) ותכננתי איזה מוד קטן. לקדוח חורים בצד ולמעלה ולשים עוד 2 מאווררים 80 מ"מ.

עכשיו יש לי כמה שאלות, קדיחת החורים זה לא בעיה (אני אקח את זה למסגריה או משהו, לא בעיה). עכשיו נגיד קדחתי את החורים (חור אחד עגול גדול וארבעה קטנים מסביבו לברגים) וקניתי מאווררים וגרילים, איך אני מחבר את המאווררים לחורים? יש ברגים מיוחדים כאלה? איפה אתם ממליצים לעשות לי את החורים? יש איפשהו מאמר על איפה בדיוק לעשות ואיך? (חוץ מהקדיחה חורים כי זה לא בעיה)

תודה מראש

:hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגים בגודל החורים של המאוורר.... חשוב שקודחים את החורים לקדוח בכיוון המעבד כדי שאליו יופנה רוב האוויר.

:);):D ;D :( 8) :P :-[ :-* :'( :smoke: :hat::jump::lol::nono: :asthanos: :bash: :s05: :s07: :smilyDJ: :elkgrin:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגים בגודל החורים של המאוורר.... חשוב שקודחים את החורים לקדוח בכיוון המעבד כדי שאליו יופנה רוב האוויר.

נכון אבל שים לב ל 2 דברים חשובים:

אל תכוון כניסת אוויר לכיוון צידי ההיטסינק,כלומר שהאוויר מהמאוורר שאתה מוסיף - לא ינשוב על צידי ההיטסינק - זה מוריד את יעילותו משמעותית.

אם אתה מוסיף עוד מאוורר מלמעלה - תדאג שהוא ישאב אוויר מהמארז החוצה - זה יתן לך שיפור מ-ש-מ-ע-ו-ת-י בטמפ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אבל שים לב ל 2 דברים חשובים:

אל תכוון כניסת אוויר לכיוון צידי ההיטסינק,כלומר שהאוויר מהמאוורר שאתה מוסיף - לא ינשוב על צידי ההיטסינק - זה מוריד את יעילותו משמעותית.

אם אתה מוסיף עוד מאוורר מלמעלה - תדאג שהוא ישאב אוויר מהמארז החוצה - זה יתן לך שיפור מ-ש-מ-ע-ו-ת-י בטמפ'.

בקשר למאוורר בצד המארז לא הבנתי מה רצית :-/

לאן לכוון אותו? שהוא יכניס אוויר נכון?

ואם אני קונה סתם מאווררים 80 מ"מ גנריק אני עדיין אקבל ברגים אליהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי עוד שאלה :jump: :jump:

איך אני יודע בדיוק באיזה גודל לקדוח את החורים הקטנים לברגים?? את החור העגול הגדול זה 80 מ"מ כי זה הגודל של המאוורר אבל מה הגודל של החורים הקטנים לברגים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי עוד שאלה :jump: :jump:

איך אני יודע בדיוק באיזה גודל לקדוח את החורים הקטנים לברגים?? את החור העגול הגדול זה 80 מ"מ כי זה הגודל של המאוורר אבל מה הגודל של החורים הקטנים לברגים??

לפני שאתה חותך את המארז, שם עליו את המאוורר, תסמן הכל-את הריבו מסביב למאוורר, את החור שהמאוורר נכנס בו, ואת החורים של הברגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ורגע באיזה גודל מקדח להשתמש לחורים של הברגים?

תמדוד.

לפי דעתי תשתמש בהכי קטן. הכי בטוח. להגדיל אותו אח"כ תמיד תוכל, אבל להקטין חזרה יהיה יותר קשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nonick, תודה רבה על העזרה!

זה משנה לי אם אני אקנה מאווררים 80 מ"מ גנריק או מחברה מסויימת? לכולם יהיו חורים לברגים כאלה נכון?

ואיפה אני קונה גרילים למאווררים??

ובסוף איפה לשים את המאוורר בצד המארז מעל המעבד כמו שחלק אמרו לי או מעל הכרטיסים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nonick, תודה רבה על העזרה!

בקשה רבה :).

זה משנה לי אם אני אקנה מאווררים 80 מ"מ גנריק או מחברה מסויימת? לכולם יהיו חורים לברגים כאלה נכון?

לכולם יהיו חורים לברגים. לא נראה לי שזה משנה כ"כ אם זה חברה ידועה או ג'נריק... לא בטוח.

ואיפה אני קונה גרילים למאווררים??

אמור להגיע לך עם המאוורר, ואם לא, אמור להיות בכל חנות חומרה נורמלית.

חוצמזה, אם אתה צריך עזרה בסימון\הרכבה, כנס לפה:

http://www.pcpowerzone.co.uk/articles.php?id=39&page=2

בדף הספיציפי שנתתי לך מראים איך לסמן ולקדוח את החורים של הברגים.

תמשיך לקרוא את אותו מאמר, זה יעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...