71$ בשביל ST3000DM001 3TB חדש, אמיתי ? ? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

71$ בשביל ST3000DM001 3TB חדש, אמיתי ? ?

Kirma

Recommended Posts

חחחח כן..

ראיתי את הפידבקים אבל בכל זאת התפטתי

פתחתי כבר מחלוקת ב וזה ההודעה שקיבלתי:

Your Dispute Has Been Escalated to a ClaimIf we contact you for more information, please respond within thetimeframe. If you do not respond within the timeframe, the case may beclosed and decided in the seller's favor.

עדייו אני לא בטוח במאה אחוז שזה זיוף אבל בכל מקרה. במידה והמוכר לא יספק הוכחות שהמוצר אמיתיPAYPAL כניראה יחזירו לי את הכסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לכך שכל הספקים הכי גדולים קונים את הכוננים האלה במחיר גבוה יותר ממה שאתה קונה?

ממה שהבנתי היו כבר מקרים (זה מה שקראתי בנושא הקודם שנפתח בפורום בנוגע לעקיצות הללו) שלא תמיד פייפאל מחזירים את הכסף, אני אישית חושב שכן תקבל הכל חזרה. כך או כך תלמד להבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח אני רק חושב על זה, ואני צוחק..

זה מראה רק כמה אני נואש לאחסון נוסף !!!!!

נמאס לי כל הזמן למחוק ולמחוק

וקשה לשלם מחיר כל כך יקר על אחסון

אגב, הגעתי למצב שיש לי כ 45 משחקים בסטים אבל רק כמה בודדים מותקנים !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני קניתי לא ממזן שני כוננים חיצוניים. שילמתי על כל כונן 200-250 ש"ח יותר.

האבסורד שהייתי צריך כוננים עוד כאשר ההמחירים היו נמוכים אבל חיכיתי עוד ועוד להורדה.

הגעתי למסקנה במקום כמו דביל להעביר מכונן לכונן וממחשב למחשב מידע ולרעוד על כל ג'יגה מסכן, אני אשלם ואקנה.

שורה תחתונה הלוואי שרק אלה היו הצרות שלי, יש דברים יותר חשובים בחיים מעוד 500 ש"ח בכיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל טוב.260 שקל ניצלו.אם במקרה תבקר באילת פשוט קנה שם בKSP וזהו.יצא לי 500 שקל ל2TB מאותה סדרה שהזמנת ( עקב הנחת מזומן).

איזה תענוג זה שלא צריך לרעוד על כל גיגה.אם כי אני מתוך הרגל החדש עדיין מוחק כל דבר אפשרי גם מהדיסק החדש ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...