aduio technica ath-m50 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

aduio technica ath-m50

dans41

Recommended Posts

אני מעוניין לקנות את הדגם הזה לשימוש של שמיעת מוסיקה, סרטים, משחקי ושימוש באולפן ביתי קטן יחסית ולגיטרה חשמלית.

המוסיקה שאני שומע היא בעיקר רוק (מכל הסוגים) ובין היתר גם היפ הופ, אלקטרוני, ג'ז.

אני אשתמש באוזניות בעיקר למוסיקה אבל השימוש שלהן צריך ליהיות סביר + לפחות בשאר המגזרים.

אטימות היא גם משהו שנחוץ לי כוון שאני אהיה עם האוזניות גם הרבה מחוץ לבית.

מסקירות שקראתי באינטרנט האוזניות האלה נראו הכי מתאימות לי.

יש לי תקציב בשבילן ובשביל מגבר (אני אשמח שתציאו לי דגם שיוציא את המיטב מהאוזניות במחיר נמוך יחסית.

עם האוזניות לא עונות נכון על הדרישות שלי אשמח לקבל דגמים אחרים שנמצאים בתקציב כמובן.

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב בערך 150$ בלי מגבר .

ואני כנראה ארכוש אותן באנגליה או ארה"ב ועם יש בזול יחסית (פחות או יותר אותו תג מחיר אז גם בארץ זה בסדר).

איך ה Fiio E6 Headphone Amplifier כמגבר לאוזניות כאלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום צורך בהגברה לאוזניות כאלו.

גם ככה ההתנגדות שלהם נמוכה והצליל שלהם נחשב למאוד ניטרלי ומאוזן. לדעתי יהיה טעות לשדך להם מגבר זול ופשוט

בכל מקרה, אם לא תסתפק בהמשך תמיד תוכל לקנות מגבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שהם לא יתאימו? הן סגורות, ומתאימות לכל סוגי המוזיקה בגלל הנטרליות שלהן.

חוץ מזה שלדעתי אין לך יותר מדיי מרחב לתמרון- הביקורות מהללות אותן גם מול שעולות הרבה מעליהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה נקודות:

*כמו שציינו לפניי, יש סיקור נרחב ומצוין ב-HT.

*מדובר בדגם מאוזן ומצוין של טכניקה ובכלל בהשוואה לשוק הרחב.

*יש לך טעות במילה אודיו באנגלית בכותרת... ;)

*אתה יכול לקנות את ה-E6 אם ה-M50 ישמשו אותך בדרכים. מדובר במגברון חמוד וזול ביותר למי שרוצה מגבר קטן לרמת כניסה.

*עדיף שלא תצא איתם מהבית, הם קצת מגודלות (פול-סייז ולא קשת לניידות) ותראה איתם "חיזר" בחוץ.

*תקנה ותתחדש! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מאוד אופטימי. בארץ בקושי שיש מבחר אמיתי וטוב בשוק האוזניות. ספק רב, אולי אבי יפה (מקור דיי ראשי בשוק האוזניות הקטן) מחזיק אותם ולא שמתי לב. בכל אופן, תאלץ להזמין עיוור, אלא אם מישהו מהאתר או ב-HT מחזיק בזוג כזה ותוכל לקפוץ אליו להאזנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...