The Simulator Project - איסוף חומרה - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Simulator Project - איסוף חומרה

בומס הקופץ

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הזמנתי מ mdpc סליבים, שרינקים, ברגים ומערכות ארגון כבלים.הצבעים שעליהם הלכתי הם לבן ו color-X שיותר דומה לאדום שיש לי במערכת. את הסליבים השחורים אני כנראה אקנה כאלה של techplex אני עוד מתלבט לגבי הגודל. אני הולך להסליב גם את את הכבלים הרגילים וגם את כבלי ה SATA.

colorxs.jpg

whitesp.jpg

מחר אמור להגיע כרטיס מסך נוסף ואני מקווה שעוד שבוע וחצי יגיע הספק ואני אתחיל עם עבודת הסליבינג.

*תביא לנו כמה דוגמיות של האפקטים שלך אם זה אפשרי... ;)

העבודה שלי היא חלק ממכלול, אני לא יכול לזקוף דברים לגמרי לזכותי. הפרסומת האחרונה שעבדתי עליה היא זאת:http://youtu.be/FtBtOou6dYc

הפרפרים שהופכים לעלי העץ, כל מה שקשור לשערות ולפרווה (הקוף הדובי, הג'ירפות) וחלקיקי הקרח שנופלים והשפריץ מהחור, הם עבודה שלי. יש עוד הרבה עבודת קומפוזיטינג שנעשתה אחרי האפקטים.

אגב ראיתי שפונים אלי כאל פותח השרשור, קוראים לי אמיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשעה טובה הגיעו היום ספק הכוח והכרטיס מסך השני. איך שהוא קרה ש DHL איחרו עם הכרטיס והקדימו עם הספק ככה שהכל מתאזן :)

הספק של be quiet די מרשים. גם מבחינת איכות הבניה וגם מבחינת הפיצ'רים

כמות כבלים גדולה מאוד שמגיעה עם הספק (18 כבלים שמספקים כל מה שמחשב צריך ויותר)

אפשרות לחבר מאוררים ישירות לספק (עם 4 כבלים תואמים)

מאורר 135 שגם ב-100% עבודה כשהוא מגיע ל-2800RPM הוא יעשה רעש של 36.8DB.

תקן 80+gold

ועוד המון דברים מפנקים. אחד מהדברים המגניבים הוא סוויטש שאפשר לחבר לספק ולקבל את הזרם ב rail אחד.

הנה כמה תמונות:

האריזה:

48564341.jpg

37390647.jpg

פתוח:

39774328.jpg

הספק:

24076115.jpg

54092038.jpg

8 באנדים לקשירה קלה, כמה אזיקונים, 4 כבלי חיבור למאווררים, ברגים, וכבל חשמל:

16903803.jpg

קופסת הכבלים והכבלים עצמם:

97809889.jpg

48569818.jpg

יש ערימה של כבלה על הדשא

12200108.jpg

72637302.jpg

קצת של כרטיס המסך:

gpu11.jpg

gpu1m.jpg

gpu2u.jpg

gpu3y.jpg

gpu4.jpg

gpu5.jpg

בדיעבד גיליתי שגם אם אני רוצה אני לא אוכל להסב את זה למים היות ו לא מיצרים יותר את הבלוקים של גרסת ה classified לGTX580. קצת חבל, אבל אני אחיה עם זה. אני צריך לבדוק האם יש דמיון גדול בינם לבין הבלוקים של ה 680 classified ואולי ליצר התאמה.

מעבר לזה הזמנתי מ-mayhems את הנוזל הלבן שלהם. מגארי כנראה יוזמנו שלושה GT 1850rpm צינור טייגון 1/2OD,

ו Scythe Kaze Q-8. אני עוד צריך לתכנן את הנראות של הלופ, ולפי זה יוזמנו בהמשך שאר המתכות :)

אני עדיין מחכה לסליבים של נילס שיגיעו. אני רוצה עד סוף שבוע גם לעשות ניסוי ולהרכיב את המערכת לפני הסליבינג (ובלי הכרטיס הנוסף) על מנת לבדוק מרחקי כבלים וגם בשביל לנסות להבין אם אני רוצה להחליף את הרזביור הנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל זה עושים סליבינג מחדש. גם הקונקטורים הכחולים לא יהיו. הכבלים הצהובים יוחלפו בשחור או אדום (תלוי איפה) אגב יש מי שאוהב בדיוק תוצאה כזאת שבה רואים דרך הסליב את הכבל, ראיתי שעשו עם זה כמה דברים מושכלים מאוד מבחינת התאמת צבעים ללוח.

אני כרגע קצת שובר את הראש לגבי ה atx 24 pin שיוצא מהספק, לא ברור לי עדיין איך אני אסליב את האזור שמחובר לספק עצמו. אבל אני מאמין שעד שאני אגיע לשם נמצא פתרון.

כולי תקווה ששום דבר לא ישרף :)

שכחתי להוסיף את התמונה של הסוויץ שהופך את המערכת ל-rail בודד, אז הנה:

83176216.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מתכנן בגזרת ה-OC?

אני מקווה להגיע עם ה cpu ל-4.9 אם אני אצליח מעבר, מה טוב.

לגבי ה GPU אין לי אפשרות לשחק עם המתח אלא אם כן אני קונה את ה evbot (זה ב todo list אבל לא גבוה). כבר במצב הקיים הנתונים די גבוהים ה clock נמצא על 900mhz, וה memory clock על 4212mhz. ראיתי שאנשים הצליחו להמהיר עם מתח הסטוק עד -965. אני לא יודע מה גבול הקירור העליון שלי עם האוויר שיש לו. גם ככה במצב הנוכחי הוא בטח עובד קשה.

הקיצר בתחום כרטיסי המסך אני לא מתכנן איזה שיפורים מרחיקי לכת בזמן הקרוב. אם אני אפתור את עניין המים לכרטיסים אז אני אתחיל לחשוב על להמהיר אותם בצורה רצינית יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...