כאב לב - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כאב לב

תינוק22

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^

+1

גופה אינה נעלמת בעצמה מהזירה אבל ייצור קטן ופצוע יכול בהחלט ללכת לפינה ולמות. באופן כללי כשחתולים מרגישים רע הם לרוב יבחרו, היה ויוכלו, ללכת לפינה ולהיות עם עצמם. לאחר טיפול ב- 10 חתולים אני מעריכה שדיי נתקלת בזה, ברבי.

כמובן, מקווה שלא פגעת בו ושאם כן זה הוא עדיין הצליח לשרוד.

כאמור הדבר שפעם הבאה אתה יכול לעשות זה לשים לב לחתולים סביב הרכב ואם כבר גם באופן כללי לחיות [ובני אדם] כשאתה נכנס לרכב ונוהג.

אם עדיין כואב לך ואתה מרגיש צורך לכפר תמיד תוכל לתת כמה שעות התנדבות [או יותר] באיזו עמותה למען [או לתרום להם כסף\מזון\משהו אחר].

עוד דבר שתוכל לעשות שיתן לא מעט ויקח ממך ממש מעט זה להניח בחצר כלי עם מים לתתולים וגם לטרוח למלא אותו מידי פעם במיים טריים. במקרה כזה תגלה די מהר שרוב הפעמים שאתה גיע אליו הוא ימצא ריק. כך, היה והחתולון ישרוד הוא יוכל לגשת לשתות. אם לא הוא אז אמו, אחיו ושאר חתולי השכונה.

מה שכן ד"ש [גם ללא שיר] + התנצלות אישית במיוחד מבילי המדמדם לחתולון הפצוע \מת פשוט מגרדים את בלוטות הציניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

+1

גופה אינה נעלמת בעצמה מהזירה אבל ייצור קטן ופצוע יכול בהחלט ללכת לפינה ולמות. באופן כללי כשחתולים מרגישים רע הם לרוב יבחרו, היה ויוכלו, ללכת לפינה ולהיות עם עצמם. לאחר טיפול ב- 10 חתולים אני מעריכה שדיי נתקלת בזה, ברבי.

כמובן, מקווה שלא פגעת בו ושאם כן זה הוא עדיין הצליח לשרוד.

האמת שכמעט ולא נתקלתי בזה.

פעם אחת אחד מהם שהיה עם קולר חטף קצת מעבריין צעצוע ונשאר יום אחד מתחת לשיח עד שלקחתי אותו.

מה שכן ראיתי זה חתולים דרוסים שלא מצליחים להתרחק מאזור הפגיעה.

נקווה שהקטנצ'יק בסדר.

^

אה באמת? מה עם תאילנדים? ויש גם את השווארמות הזולות..

אתה יודע כמה חתולים ועכברושים יצא לי לאכול בתוך לאפה...

לא רוצה לדעת :-\

הבחור דורס גור ובמקום לעזור לו, הוא ממשיך בשלו ואז מפרסם סליחה בפורום.

אני אומר היה פה רצח בדם קר..

אין גופה, אין קייס.

מקסימום פגע וברח. כמה חודשי שירות כיאה למדינתנו הקטנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שכמעט ולא נתקלתי בזה.
אני כן, יש לי חתולה (עכשו בת 2 שנים בערך) שמצאתי אותה בתור גור קטן (שבוע ?) בכביש בינעירוני בדרך לבסיס. היא התכרבלה בתוך הברזל שעליו עומדת הגדר בטיחות של הכביש ופשוט בהתה וגם לא ממש היה לה אכפת שאני לוקח אותה - לא היה כל סימן לאמא שלה או חתולים אחרים, לא יודע איך היא הגיעה לשם
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחור דורס גור ובמקום לעזור לו, הוא ממשיך בשלו ואז מפרסם סליחה בפורום.

אני אומר היה פה רצח בדם קר..

לא דרסתי אותו ,ו חוץ מזה לא יכולתי לדעת שיש חתול מתחת לרכב כי לא שמעתי שהוא מילל ,אם הייתי שומע קול של גור מתחת לרככ הייתי מנסה לגרש אותו בשביל לא לפגוע בו עם הרכב .

וגם זה לא אשמתי שאמא שלו החליטה לשים אותו מתחת לרכב ,שזה מקום כלכך לא בטוח בשביל חתול או בעל חיים אחר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשטרה והמתנדבים שסייעו במציאת הילד אדם חמד, עכשיו משהתפנו קיבלו את קריאתך ובאים לחפש את גור החתולים הפצוע הנעדר.

צוותי מד"א עומדים היכון להעניק טיפול רפואי, ומסוק הוזנק לאיזור להטיסו במידת הצורך לבית החולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*תגובה סרקסטית כלשהי*

נו באמת, ההודעה הזו:

בכל מקרה , הלכתי לחפש אותו ולא מצאתי אותו שם , סליחה אם פגעתי בך חתול קטן .

כמה שהיא כנה ואמיתית, גורמת לאנשים כמו חברי הפורום פה (וכמוני) לשפוך ארס ציני, גם לתוך פצעיך הפתוחים. אז סליחה ממך, בשם חברי הפורום (גם אם לא אכפת להם), אבל תבין- יש דברים שפשוט לא כותבים פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מרושע :lol:

אני יודע.

במקומך, הייתי חוזר ברוורס ומוודה הריגה :xyxthumbs:

צודק! מיילא רוצח לפחות שיהיה לו טיפת הגינות. תחשוב עד כמה הוא סובל, שוכב בבפינה חשוכה מתבוסס בדמו שלו, מיילל ואף אחד לא עוזר, מושיע אותו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...