כאב לב - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כאב לב

תינוק22

Recommended Posts

שלום , לפני כמה דקות יצאתי לנסיעה קצרה ושנסעתי אחורנית ראיתי גור חתולים שהאף שלו דימם מאוד ואמא שלו היתה לידו , עכשיו ישר עלתה לי המחשבה אם פגעתי בו אבל לא נראה לי סביר שאם הרכב היה פוגע בו אז הוא היה פוגע לו דווקא באף ,זה לא סביר .

בכל מקרה הוא השתולל כמו משוגע ולרגע שכב כמו מת ,והמראה הזה זיעזע אותי במיוחד בתור אחד שאוהב חתולים והציל חתולה מהרחוב .

בכל מקרה שחזרתי אחרי כמה דקות מהנסיעה ראיתי שהחתול הקטן כבר לא שם ואמא שלו מסתובבת במקום , אני מקווה שהוא בסדר . :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש כבוד.

לדעתי, אצל לא מעט פה גם יש אהבה ואף גידול . יתרה מזאת, יש פה כמה משתמשים הידועים כצמחונים (או טבעונים).

פשוט, המקום הזה יותר ציני מאוהב ומלטף.

קיצור, פרסמת במקום הלא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שפשוט קשה להתעלם מהאירוניה של הכינוי שלך בשילוב הסיפור. אם תמצא אותו (בריא ובתקווה שלא מדמם), תקרא לו על השם הזה? רק תזהר מהאמא. :errrr:

אחת הסיבות שלא יצאתי מהרכב וניגשתי לבדוק את שלום החתול זה בגלל שאם הייתי נוגע בו או משהו האמא הייתה מריחה ונוטשת אותו , והכינוי שלי נלקח מאיזה סדרה קנדית מטומטמת שאין לי שמץ למה בחרתי את השם הזה . :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיפגע מהתגובות, זה פשוט נשמע מצחיק, במיוחד שהחלטת להקדיש לזה הודעה עם ד"ש לחתלתול.

זה מצחיק גם אותי, למרות שגידלתי 10 חתולים מהרחוב במהלך השנים, כולם היו מתים בלעדי.

הומור לא מזיק לחיות, האלימות כלפיהם כן.

בטוח שהקיטי בסדר :xyxthumbs:

גופה לא נעלמת לבד מהזירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...