כשאוטובוס וחינוך ערבי נפגשים - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כשאוטובוס וחינוך ערבי נפגשים

YTZ

Recommended Posts

הילדים האלה קיבלו מה שמגיע להם

הם רצו לעצבן וגם כשהאלימות החלה הם הגיבו כמו פושעים, הרביצו בעטו ושברו כל דבר שעמד בדרכם

אם שוטר היה מגיע הוא היה עושה בדיוק מה שהנוסעים עשו.

ההבדל היחיד הוא שהשוטר היה עושה את זה ברשות החוק והם לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
כעבור כמה ימים אותו נער נעצר שוב בחשד למעשה מגונה בנערה, אבל שוב שוחרר למעצר בית אצל סבו.

זה עבריינים קטנים, שכנראה סובלים מהזנחה וחונכו באלימות.

מה יעזור מעצרי בית :-\ אם כבר צריך לעצור את ההורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אני בשוק מזה ששני ילדים קטנים הצליחו בסופו של דבר לעצור אוטובוס שלם מלא במבוגרים?... מה היה קורה אם אלה היו 2 נערים בני 15-16 עם סכינים?

שיזרקו אותם מהאוטובוס בזמן נסיעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טמטום מוחלט מה שהלך שם, אחרי שהנהג לא הצליח להשתיק אותם, בפעם השניה (פעם ראשונה אם אני לא טועה הוא צעק עליהם מהמושב שלו, פעם שניה הוא בא אליהם), פשוט קובעים עם המשטרה שהם מחכים בתחנה הבאה, או נוסעים לתחנת המשטרה, יש גם אפשרות לחכות במקום למשטרה.

בהחלט לא הייתי מתחיל מגע פיזי איתם (למרות שבראש הייתי מת לגרום להם להתפתל על הרצפה, ולא בגלל שהם ערבים, בגלל שהם ערסים), זה רק הזמנה לצרות (מול המדיה שתעשה מזה מטעמים ומשפטית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משטרה לא היו מגיעים לפה. לא כל דבר צריך משטרה.

מה שכן, אני לא בטוח ששני הילדים האלו לא נשלחו לעשות פרובוקציה או שמישהו הסיט אותם לזה גם אם לא "שלח" אותם.

אם כל הכבוד ליפה הנפש, ואני לא בנאדם מתלהם או חמום מוח, ברגע שהם לא הקשיבו לנהג, היה צריך להרים אותם ולהשאיר אותם בחוץ. ואם הם הרימו עליו יד, אז גם להשאיר אותם בחוץ ככה שהם לא יכולים להרים עליו יד.

למי שכתב "מה זה להשאיר ילד במקום כזה" שישאל את ההורים של הילד מה זה לתת לילד לנסוע לבד באוטובוס.

הדבר היחידי שמפריע לי זה החלון השבור ומה בדיוק היה צריך לעשות אחרת עם הילדים כדי לא להגיע לזה.

אבל ברור שזו הייתה פרובוקציה של הילדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שכתב "מה זה להשאיר ילד במקום כזה" שישאל את ההורים של הילד מה זה לתת לילד לנסוע לבד באוטובוס.

אין ספק שהילדים האלה מופרעים וחסרי משמעת , אבל בשביל מקרים כאלה אנשים צריכים להפעיל את החשיבה וההיגיון.

ואני חושב שזה בכלל לא ראוי לתת לילדים בגיל הזה לנסוע באוטובוס לבד בלי לווי , לא משנה כמה הילד מחונך,ילד לא אמור להסתובב בעיר לבד.

ומה לעזעזל הם חשבו?! נניח והילדים היו יורדים מהאוטובוס ולא זורקים אבן , איזה דבר זה להשאיר אותם לבד במקום שלא בטוח שהוא מוכר להם.

אני ממש לא מצדיק את העבריינים הקטנים ואני חושב שהם צריכים להענש , אבל אני גם לא מצדיק את ההתנהגות של האנשים כלפי הילדים האלה.

אני ראיתי כמה תגובות על הסרטון הזה וגם באתרים אחרים שאנשים כתבו שצריך לשרוף את כל הערבים ולשחוט את הילדים האלה ועוד תגובות בסגנון הזה.

אני לא אוהב את איך שאנשים בארץ פשוט שונאים את מי שהם לא יהודים ואת קו המחשבה הזה שבגלל שהם ערבים , אז הם בטוח אלימים.

אני ראיתי לא מעט מקרים של ילדים יהודים שמתנהגים כמו חיות אדם ואף אחד לא חשב על להכות אותם.

או מקרה שקרה לי שהבוס שלי ושל ידידה שלי שהיא רוסיה נוצריה , אמר לה שהשרשרת של הצלב שהיא שמה פוגע בו ושהיא תוריד אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם שליש מהדיעות פה נכונות ולא של טרולים המצב שלנו כמדינה על הפנים.

נכון גם יהודים מתפרעים וגם יהודים יכולים להתנהג כך, גם עד מצב של זריקת אבנים, אבל בטוח שלא בגיל צעיר כלכך.

לא היה צריך להעיף אותם מהאוטובוס אלא לשבור אותם, למרוח אותם ואז להעיפם.

אני מבטיח לכם שהם קיבלו תהילת עולם במה שהם עשו.

אגב, ברדיו כשדיווחו על העניין דיווחו על שני ילדים, מבלי להזכיר מוצא. גם בהתפרעות דומה בעבר זה קרה ואני בטוח שזה קרה עוד הרבה פעמים מבלי שאנו יודעים.

נכון הבעיה בחינוך והבעיה בהורים, אבל איך אפשר לדבר על חינוך כאשר ההורים מלמדים בבית את שנאת הזר ושנאת היהודים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה לא נמצא בסיטואציה הזו קל לדבר...

אני נגד אלימות באופן כללי ואני חושב שהיה צריך לזרוק אותם מהאוטובוס, ולו רק בגלל העובדה שהם בעטו והפריעו לנוסעים האחרים באוטובוס.

וה בכלל לא קשור לזה שהם ערבים. גם אם יהודי היה מתפרע באוטובוס, היה צריך לעשות בדיוק את אותו הדבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי שם הייתי מורח לשניהם סטירה למרות שמפחיד כי רוב הסיכויים שבסוף אני יקבל על הראש בגלל זה מהמשטרה,

אבל לראות את זה זה כל כך מכעיס,

ד.א

לכל מי שחושב שהם ילדים מסכנים,

הילדים האלו נעצרו על ידי המשטרה כמה דקות אחרי המקרה שכמובן ששחוררו מיידית,

אחד הילדים נעצר שוב לאחר יומיים לאחר שהטריד מינית וכמובן שוחרר,

אם הוא היה יהודי לא היו מוותרים לו בכל כך קלות,

במדינת היהודים החוקים חלים כנראה רק על יהודים... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה זה כל התגובות האלה של ״ אם הם היו יהודים לא היו עושים להם כלום״, אז זה לא נכון.

אני אישית ישבתי בקו 48 באזור השרון ובאחורי האוטובוס ישבו חבורת נערים באזור גיל 16 והם שמעו התפרעו צעקו וקיללו, באחת התחנות הם קיללו את הנהג והנהג פשוט עצר באמצע כביש דפק בעיטה לאחד מהם והוריד את כל החבורה.

ברגע שהנהג נעמד הם כולם סתמו את הפה וירדו כמו ילדים טובים מאוטובוס ושם נגמר כל הסיפור, לא אבנים לא משטרה ולא דחיפת רגליים לדלתות.

אז כמו שאתם רואים גם יהודים מקבלים את אותו טיפול בדיוק בלי שום רחמים או פשרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...