כשאוטובוס וחינוך ערבי נפגשים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כשאוטובוס וחינוך ערבי נפגשים

YTZ

Recommended Posts

אפשר לראות שההתנהגות של הילדים הייתה מכוונת, אבל התגובה של הבן אדם המבוגר ונהג האוטובוס פשוט לא מכובדת. אפשר היה להתקשר למשטרה ותוך כמה דקות היא הייתה מטפלת בעניין.

אתה חי בסרט מטורף.

הילדים האלה רק חיפשו את המגע הפיזי - כי ככה הם רגילים. אם בבית הם היו עושים כזה רעש ולא מפסיקים אבא שלהם היה מכניס אותם למיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מחזק^.

לקהילה הזאת לא אכפת, היא לא מתחשבת ובעלת ערכי תרבות רדודים (לא ששלנו בשמיים כן? אבל בחיים לא תראה ילד שר בקולי קולות בכוונה כדי לעצבן ועוד מעז לבעוט בקשיש). בכל ערב כמעט הייתי שומע ערבית בפול ווליום וחריקות מתחת לבניין, עד שערב אחד זרק אחד השכנים מהבניין ממול מיקרוגל(!) וריסק לו את הבגאז׳ והשמשה האחורית (והספויילר כמובן)- מאז הם לא באים לפה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל ערב כמעט הייתי שומע ערבית בפול ווליום וחריקות מתחת לבניין, עד שערב אחד זרק אחד השכנים מהבניין ממול מיקרוגל(!) וריסק לו את הבגאז׳ והשמשה האחורית (והספויילר כמובן)- מאז הם לא באים לפה יותר.

:lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטעמי טעית בכותרת ,זה צריך היה להיות:

"כשאוטובוס ושנאת ערבים נפגשים"

אם הילדים לא היו ערבים נהג האוטובוס לא היה נוהג בברוטאליות כפי שנהג והאזרח לא היה הולך בעקבותיו, ושם זה היה נגמר - בשני ילדים מאד מופרעים.

ילדים ערסים ומבוגרים מטומטמים ואלימים, זה הסיכום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילדי פרחים שרו שירי שלום באוטובוס, הם בכלל לא ידעו מה זה אלימות עד שהותקפו.

אין מילים שיוכלו לתאר עד כמה עצוב לראות דברים נוראיים כאלה מתרחשים במדינתנו...

ועכשיו גם הכאפיה שלי נהרסה בכביסה, איפה הצדק החברתי במדינה הזאת? הכל ביבי אשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די ברור שהילדים האלה גדלים בבית של פושעים/חמאסניקים, והחליטו שבאפשרותם להלך איימים על נוסעי האוטובוס.

אם אני הייתי באוטובוס הזה, כשהסיפור התחיל להתחמם פיזית הייתי קם ומפוצץ אותם במכות בעוצמה שתוריד אותם לרצפה מתפתלים ביבבות, ואולי מצרף גם ביקור בבית חולים.

לא פחות מזה.

כי הם צריכים סיבה טובה לחשוב על מה שעשו ולהבין שזאת טעות גדולה.

אחרת עוד נקרא עליהם בעיתון אחרי שהם ירצחו יהודי מול משפחתו בטיילת ויאנסו את בנותיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...