מחפש אוזניות טובות עד 300 שקל - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש אוזניות טובות עד 300 שקל

someone

Recommended Posts

אל תיקח ללב, זה לא רע, העיקר שאתה נהנה!

למען האמת אני דיי נהניתי מהאיווה שלי...

אבל אני ימליץ לאנשים רק מה שנחשב הכי טוב במחיר... את הבוס שמעתי ולא אהבתי, ובאמת המון מהדברים שלי מבוססים על אחרים, אבל אני משתדל לעשות צנזורה לכמה דברים ולחזק כמה דברים אחרים.

בקיצור, תהנה :)

וכמו שאמרו, על טעם וריח אין מה להתווכח.

טוב מקבל את מה שכתבת :P,

ואם אתה רוצה בוא לשמוע ואז תחליט! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Thpss אני איתך

שיבי באמת אומר רק מה שאומרים באינטרנט

לאבא שלי יש את הV600 של סוני והם נשמעות לי מעולה ואני אוהב אותם שיבי אומר שהם גרועות בגלל שלא אוהבים אותם בפורומים מקצועים

אותו דבר הוא אומר בקשר לאוזנוית סטריט שלי MDR-G72 שהם מעולות ואני מאמין שהם לא פחות טובות מהספורטא פרו של קוס

אבל שיבי לא שומע את האוזניות לפני שהוא מדבר הוא אומר רק על פי מה שאומרים בפורוים מקצועיים

מסקנה

שיבי לפני שאתה אומר גרוע על משהו תשמע אותו (אני לא מתכוון לאוזניות של גניוס ב20 שקל ורמקולים של ווינר ודברים כאלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז רגע, מה ההבדל בין של ווינר לאוזניות של סוני? למה שעל אחד אפשר לשלול אוטומתית והשני לא?

בכל אופן, אמרתי הרבה פעמים, זה נכון. לא שמעתי המון , אבל! לפי דעות של אחרים, ביקורות ודברים כאלה אני בונה חוות דעת עצמית.

אני לא הבנתי מה לא בסדר עם האיווה שלי עד ששמעתי נורמליות כמו הSENN של סקורפי.

ועוד פעם, אם רוב של אנשים מתנגד לאוזניות מסויימות, אני לא ילך וימליץ עליהן על דעת בנאדם אחד! תמליץ ככל רצונך, דעתך שווה לשלי ואף יותר!

זוהי זכות הביטוי שלי בדיוק כמו שהיא שלך.

ערב טוב לכם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתכל לא הבנת מה שאמרתי

אתה לא יכול להגיד שהV600 הם גרועות בגלל שהם לא... הם מעולות ותאמין לי שאני יודע מה זה סאונד ואני שמעתי את הCD3000 ואת הסנהייזר HD600 ותאמין לי שאני יודע

אני לא בא להשוות את הV600 לCD3000 אבל תאמין לי שתשמע את הV600 אתה לא תאמין כמה בולשיט כתבו עליהם בביקורות

אני אמרתי שזה מהדברים שאתה לא יכול להגיד עליהם שום דבר לפני שאת שומע אותם

אמרתי שברור שרמקולים של ווינר ווזניות של גניוס אף פעם לא יהיו טובות וגם עם לא שמעת אותם אתה יכול להגיד שהם גרועות

אבל הV600 הם שאתה לא יכול להגיד שהם גרועות עם אתה לא שומע אותם

תאמין לי שהם אחלה של אוזינות וגם מאוד נוחות

ניסוח קצת ויתר טוב

סאונד זה סובייקטיבי אבל עד פרופורציה מסויימת

אתה לא יכול להגיד שרמקולים ב30 שקל יותר טובים מהATP3

אבל אני יכול להגיד שאני אוהב את הסוני V600 מאוד ואפילו יותר מהHD497

הV600 הם טובות... הם לא CD3000 אבל הם גם לא 400 דולר... ב60 דולר הם אוזניות מעולות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אולי אתה לא מבין מה אני אומר.

אני לא חולק אפילו לא לשניה אחת על דעתך, אני מבין שהן טובות, ומבחינתך הן היו שוות את הכסף.

אניי מייעץ לאנשים על עיוור, אם אתה אהבת או אני אהבתי זה לא אומר שהם יאהבו, ולכן כמו שהמליצו לי על עיוור אני ממליץ לאחרים על עיוור...

מבחינת מחיר תמורה הV600 לא נחשבות טובות. הרבה זה לא אומר, אתה יכול מאד להנות בעוד שאחר יסבול. כמו בכל אחרות, יש כאלו שלא אוהבים את ה600 של סנהייסר...

ולכן, אני ממליץ לאנשים בדיוק על אותן האוזניות שהמליצו לי. ואם אמרו לי להמנע מאוזניות מסויימות, גם אני ימליץ להימנע מהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהי קניתי באופיס דיפו ב145 ש"ח של PRO-LUXE OA-800 והם מספקות אותי , הצליל שלהם אפילו יותר נקי מהCREATIVE 2.1 INSPIRE שלי ! מה שאהבתי אצלהם שהכניסות בצבע זהב (של האוזניות , לא של הרמקולים...)

אבל אם זה מתחבר לנגן נייד הכי טוב שתקנה קטנות , כי תחשוב איך תראה ברחוב אם שמתלבשות לך על כל האוזן !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בארץ של עד 300 שקל ששוות את הכסף בשביל ההבדל ביניהם למה שבא עם הריבר שלך, לפחות לא שידוע לי על דגם כזה שנמכר בארץ. אם יש מצב להזמין מחול אז ה- px200 או koss ksc-35 מצויינות, והמחיר שלהם הוא בערך 50$ ו- 30$ (בלי משלוח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...