מחשב נתקע וקופא לאחר פרמוט, הכונן נבדק ונמצא תקין במחשב אחר - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נתקע וקופא לאחר פרמוט, הכונן נבדק ונמצא תקין במחשב אחר

Oranl

Recommended Posts

היי,

הבעיה המתוארת בכותרת מורכבת קצת יותר, אשתדל לתמצת:

על המחשב היה מותקן WinXP שהתחיל לעשות בעיות (לעבוד לאט, להיתקע) עד לשלב שהוא נתקע באיתחולים באופן חוזר על אחד משלבי ה-CHKDSK של חלונות. הוחלט לפרמט ל-Win7. מעט לאחר ההתקנה והורדת עידכונים המחשב החל להגיב באיטיות ולהיתקע. לאחר מכן, כל איתחול לווה ב-CHKDSK שמחק ושינה כל מיני דברים. ניסיתי לבדוק את מצב הכונן עם HD Tune Pro אבל משום מה לא היה שום מידע על הכונן (SMART). כך גם בניסיון בדיקה עם תוכנת Data Lifeguard. ניסיתי להחליף כבל SATA ועדיין אותן בעיות.

חיברתי את הכונן למחשב אחר, כל התוכנות שלעיל קראו את הכונן כמו שצריך ונתנו חיווי תקין לגבי מצבו.

גם הזיכרון נבדק עם MEMTEST - נמצא תקין.

מה לעזאזל יכולה להיות הבעיה? :s07:

-=עידכון=-

ביצעתי לכונן פירמוט מלא (כתיבת אפסים עם Data Lifeguard) במחשב אחר. החזרתי את הכונן למחשב המקורי, שלב ההתקנה של Win7 עבר בהצלחה אבל שוב - מיד עם הכניסה למערכת מתחילים הקיפאונות, התקיעות והעצירות. המערכת לא מתפקדת.. יש למישהו קצה חוט לבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, רק שהבעיה החלה כבר כשה-XP היה מותקן ואין שום חומרה מיוחדת. לוח M2N68-AM SE2, מעבד וזיכרון. שום דבר פרט לכך..

הייתי חושד בלוח רק שאין לי איך לבדוק זאת, מה גם שהוא הוחלף לפני כמה זמן בגין תקלה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נניח לרגע שהבעיה שהיתה עם היתה בעיה אחת.

והבעיה שיש לך עם הוינדוס 7 עכשיו היא בעיה אחרת.

מנסיון שלי אחרי התקנה, עד שאני לא מתקין את כל העדכונים של הוינדוס 7 ועדכוני הדריוורים המערכת לא מגיבה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביוס מעודכן?

האמת שלא. חשבתי לעדכן, אבל אני חושש כי המחשב כל הזמן קופא ולא מגיב.. לא ארצה להסתכן שזה ייתקע באמצע העדכון..

עדכון: אולי פשוט אעדכן דרך אופציית ה-EZ Flash בביוס, ולא מתוך סביבת הווינדוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, שבתי.

Art Tatum, הקשבתי בעצתך וביצעתי את כל התקנות הדרייברים (הפעם המעודכנים ביותר מהאתר של נבידיה - הצ'יפסט שלהם). בינתיים טפו טפו טפו עובד בלי תקיעות ונראה שהמערכת מתפקדת ללא קיפאונות. המחשב ללא OC.

את הביוס לא הצלחתי לעדכן דרך ה-EZ FLASH. אולי אנסה בהמשך באמצעות הכלי של לסביבת הווינדוס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...