UPS למטרת מודם איטרנט, נתב אלחוטי ומודם טלפון - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

UPS למטרת מודם איטרנט, נתב אלחוטי ומודם טלפון

Torian

Recommended Posts

שלום, החורף קרב ובא וגם הפסקות החשמל, אני זקוק לאיטרנט וטלפון בזמן אפסקת חשמל לכן רציתי בקש עזרה לגבי מכשיר UPS כמה שיותר זול מיכוון שהמכשירים שיהיו מחוברים לא לוקחים כמעט חשמל אולי 100וואט מקסימום שלושתם

ומבחינת אחריות שתהיה לכמה שיותר זמן(אין לי מושג מה הסטנדרט היום) כמובן שאני חייב יציאות חשמל 220V רגילות ולא יציאות "קומקום" כמו של המחשב, האם יש UPS שיעמוד בדרישות שלי?

בתודה,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכל UPS פשוט (סוללה אחת) יספיק. עדיין הייתי מנסה לקחת משהוא אם גל לא מרובע לגמרי - משהוא כמו אדוויס PRPC650

דיי בעיה למצוא UPS אם השקע המתאים, פשוט תיקח כבל IEC320 ("חיבור קומקום") שמגיע אם ה UPS, תחתוך אותו ותחבר אליו שקע ניסקו (פס של כמה שקעים) או שקע כמו של כבל מאריך. (לחתיכה השניה של הכבל תוכל לחבר תקע רגיל וכך תוכל להשתמש איתה בתור כבל חשמל רגיל למחשב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי אל פסק של אדוויס מסוג PRV650, הדגם נראה לי חדש בשוק, המחיר זול, האחריות מעולה 3 שנים על המוצר, 2 שנים על המצבר

השאלה האם הספק של 360W מספיק לי?

הנה קישור:

http://www.ivory.co.il/Advice_PRV650.html

ולגבי מה שאמרת, זה מה שאני יעשה, יחתוך כבל קומקום ויחבר שקע רגיל ואליו מפצל ואני יקבע את זה בארון תקשורת שיראה יפה ומקצועי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא חדש בשוק, ולדעתי הוא אמור להיות בסדר

הנתונים של ה UPS הזה לא ממש נכונים, גם ה 650 וגם ה 850 מוגבלים ל 324W בערך בגלל הסוללה. תלוי איזה ציוד יש לך שם אבל אני לא חושב שאם מודם/ראוטר/gateway ביתיים תוכל להגיע גם ל 100W

אתה יכול לחבר לכבל פס שקעים של ניסקו (פס שקעים מרובע שמיועד להתקנה קבועה חיצונית על הקיר) ויהיה לך כמה שקעים שבא לך בלי צורך במפצל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום, החורף קרב ובא וגם הפסקות החשמל, אני זקוק לאיטרנט וטלפון בזמן אפסקת חשמל לכן רציתי בקש עזרה לגבי מכשיר UPS כמה שיותר זול מיכוון שהמכשירים שיהיו מחוברים לא לוקחים כמעט חשמל אולי 100וואט מקסימום שלושתם

ומבחינת אחריות שתהיה לכמה שיותר זמן(אין לי מושג מה הסטנדרט היום) כמובן שאני חייב יציאות חשמל 220V רגילות ולא יציאות "קומקום" כמו של המחשב, האם יש UPS שיעמוד בדרישות שלי?

בתודה,

אני חושב שזה לא יעבוד לך...

יש סיכוי די טוב שהציוד של השכונתי/אזורי

יפסיק לעבוד בעצמו עקב נפילת חשמל

ואז הUPS לא ממש מציל אותך...

הסלולרי לא ממלא לך את החלל הזה של צורך באינטרנט/טלפון בזמן נפילת תקשורת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי יותר מ 100W ביחד. אני חושב הרבה פחות אפילו

עכשו בגלל שיש לך אכן שאלה טובה אם בכלל התשתית עצמה לא תיפול במקרה של הפסקת חשמל - הרבה פעמים שמים מגברים / מפצלים שצריכים מתח כדיי לעבוד ברחבי הרשת - יכול להיות כזה בכל ארון תקשורת או קופסה שלהם. ואני לא יודע אם יש גיבוי למרכזיה עצמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן יש מגבר אצלי בבית אך המודם מחובר לפני המגבר, השאלה היא באמת אם יש גיבוי למגבר בארון מחוץ לבית, בכל מקרא מוכרים גיבוי למודם טלפון שלהם בנפרד לכן אני מאמין שצריכה להיות תקשורת בזמן נפילת החשמל, טלפון סלולרי גם יש,

תודה רבה ושיעבור חורף גשום ושחברת החשמל תוסיף מגני ברקים לעמודים בשביל לחסוך לנו את הנזקים :)

נ.ב השכונה שלי מחוברת דרך חשמל תת קרקעי, רק עד לכניסה של השכונה מגיע עמוד חשמל, כמו כן גג הבית הוא מרעפים והמוליך היחידי הוא אולי הקולטים של הדוד שמש, האם זה אומר שאני יחסית מוגן ממכות ברק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות מגבר כלשהוא בדרך ש "פיספסתם"

עוד משהוא יש להם מגברים שלא ניתן למצוא לפי "זה מחובר לחשמל" - חלק מהמגברים נראים כמו מפצל קואקס, כשאחד מהכבלים מביא חשמל מספק כוח שנמצא במקום מרוחק - כך הם מנצלים כבלי קואקס קיימים - שעליהם גם עובר מידע או שאינם בשימוש - בשביל חשמל למגבר - לכן צריך ממש לחפש את המגברים אם אתה אכן רוצה

משהוא שאתה יכול לבדוק לפחות בתור התחלה - אם אתה בבית דירות תוריד את המפסק של התאורה בחדר מדרגות / המקלט (בדרך כלל הם אותו מעגל) ותבדוק אם יש / טלפון, כלומר שאין מגבר שעובד מהחשמל של חדר המדרגות. אבל עדיין יש מצב שהם חיברו מדירה של מישהוא (לא יודע אבל מנחש : אוליי יש להם קטע שהם לוקחים מחשמל של מישהוא ונותנים לו זיכוי - בדרך כלל החשבון חשמל של מגבר inline קטן - פחות מ 30 שקל בשנה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בבית פרטי אגב, מגיע לתוך הארון תקשרות בבית שלי כבל קוקסיאלי שחור עבה ומשם יש מפצל שממנו הולך חיבור אחד למודם וחיבור אחר למגבר וממנו לממירים בבית.

אני יודע שבארון כבלים של הרחוב ישנו מגבר ענק(עם כבל ממש עבה שמגיע אליו) וממנו מפצל לבתים כי הסתכלתי כאשר עבדו שם

השאלה היא האם המגבר בארון החיצוני באמת מגובה, הוא אמור להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...