קניה קבוצתית כרטיס מסך 660GTX - ההרשמה נסגרה! ברכות לכולם! - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית כרטיס מסך 660GTX - ההרשמה נסגרה! ברכות לכולם!

winner100

כמה פריטים תהיו מעוניינים לקנות?   

984 הצבעות

1. 1. כמה פריטים תהיו מעוניינים לקנות?

Recommended Posts

^אני מאוד מקווה שימכרו אותו ביותר זול. אני חישבתי מחיר ביחס לחול, כרטיס עולה 230$, משלוח כ20$ הכי זול. מע"מ 17% שווה כ43$ כל זה שווה 293$ שזה בערך כ1150-1170שח. ואיפה רווח של חנות? אז אולי יכולים להוריד 20-30 שח, זה לא משמעותי. מחיר בארץ מאוד קרוב למחירו אמיתי בחול כולל מיסים ומשלוח.

יש עוד אם תרצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 372
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הרווח נמצא בתוך ה230$....

וכמובן שהחנות בארץ לא מוציאה 63$ על כל כרטיס (gtx660 במקרה הזה) שהיא מביאה/מקבלת מהיבואן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוכח שהחנות לא קונה את הכרטיסים במחיר שאתה קונה אותם ולא משלמת את אותו מחיר על משלוח.

ובחו"ל (לפחות בארה"ב) , אתה יכול לקנות מוצרים במחירים שיותר זולים ממה שאתה רואה באינטרנט (מחיר המוצר לבד).

כמה אפשר להוריד זה כבר תלוי ברמת הרווח שבו החנות מעוניינת. אני חושב שיש להם על במחיר הזה לפחות 200 ש"ח רווח , אז גם אם הם יורידו 100 ש"ח וקונים 10-15 כרטיסים , אז זה רווח של 1000-1500 שקל לחנות ,לא רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים כרגע אנחנו עומדים על המחיר הכי זול בארץ גם ככה.

כמה שכמות המשתתפים תעלה ככה המחיר יצנח, עד כמה יצנח? זה לא תלוי בי.

אל תתלהבו יותר מידי ממחירי חו"ל כי הייתרון של לקנות בארץ זה האחריות.

מי רוצה להתחיל לשלוח את הכרטיס שלו לחו"ל? (אם בכלל.)

lubian:

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא איזו הנחה תגרום ללקוח מתנדנד לקנות את הכרטי דווקא עכשיו, ולא לחכות לעוד חצי שנה שהמחיר יירד.

10%?

20%?

אני לא חושב שיוכלו לתת פה הנחה של 20%.

אבל אני מוכן לחכות בסבלנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אין סוף, עוד חודש יצא כרטיס חדש ואז המחיר של הישן ירד, עוד חצי שנה תצא סידרה חדשה ואז שוב המחיר ירד

או שסידרה ישנה תרד מהמדפים.

מי שרוצה לקנות עכשיו זה הזמן שלו, מי שיש לו סבלנות לחכות ורצון לחכות אז שיעשה את זה.

לדעתי? אין סוף. זה לא כמו שיוצא פעם בשנה שנתיים, כאן זה דבר מאוד דינמי.

גם כאן, אם הקניה הזו תשאר באוויר חודש+

יכול להיות שהיא כבר לא תיהיה אקטואלית (ככה אני חושב בכל אופן..) שוק כרטיסי המסך מאוד רחב וגדול, דגמים יוצאים ויורדים כנ"ל מחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גימל אני חושב שתצטרך לחכות קצת יותר מחצי שנה לירידה של 20% במחיר....(בארץ)

תראה את GTX560TI למשל..

הוא שוחרר לפני כמעט שנתיים עם תג מחיר של 249$ וכמה הוא עולה לך היום בחנות .... ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^הראתה פה GTX660 מומהר מעט כנגד HD7850 בסטוק,בעקרון,7850 יכול להגיע לתדר גבוהה יחסית ולהיות ברמה של 7950 בסטוק ואפילו לעקוף אותו מעט.

לפי התמונה הזאת הGTX660 בOC עוקף אותו אך לא עוקף את ה660 TI שמשתווה ל7950(לNVIDIA יש יתרון בBF3) :

perf_oc.gif

במידה ואתה הולך לשחק BF3 והרבה,ה660 תחת OC יתן ביצועים טובים יותר מה7850 תחת OC.

בשאר המשחקים תקבל ביצועים זהים למדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ תסתכל מי נמצא בשורה החמישית..

והגרסה המומהרת היא מהמפעל עם תדר גבוה רק ב53MHz בליבה.. ולא מדובר על יכולות OC מוגברות על ידי המשתמש..

בכל אופן זה כנראה יותר רלוונטי.

perfrel.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

660 לוקח את ה7850,זה ידוע.

אך בOC זה לא בטוח מי יקח את מי,ה7850 הוא אוברקלוקר טוב מאוד שיכול להגיע ל30% שיפור ביצועים מביצועי סטוק,בקשר ל660,הוא כבר חזק יותר בכמה אחוזים ובOC הם דיי משתווים בסופו של דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...