קניה קבוצתית כרטיס מסך 660GTX - ההרשמה נסגרה! ברכות לכולם! - עמוד 20 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית כרטיס מסך 660GTX - ההרשמה נסגרה! ברכות לכולם!

winner100

כמה פריטים תהיו מעוניינים לקנות?   

984 הצבעות

1. 1. כמה פריטים תהיו מעוניינים לקנות?

Recommended Posts

• תגובות 372
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל עוד אנחנו לא יודעים בכמה TMS רכשה הכרטיסים הללו אנחנו לא יכולים לדעת אם המחיר שהם הציעו הוא משתלם... בכל זאת, הם גם רוצים קצת רווח.

ועצם העובדה שחנויות אחרות לא מצטפות לתחרות אז כנראה אין פה הרבה רווח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים אני ממשיך לקבל איימלים.

מי שיחליט שלא לקנות אני מכבד את דעתו.

אני יודע שבלי קשר לקניה קבוצתית המחיר של TMS היה הכי זול בשוק עוד לפני הקניה קבוצתית.

אז לאן יש עוד לרדת? אני מחפש בדיוק כמוך את המחיר הכי זול ומצאנו אותו.

KSP דורשים 1290 ש"ח.

קבלנו כאן מחיר של 1150 ש"ח ומשלוח על ידי שליח עד דלת הבית - אפילו לצאת החוצא אין צורך.

המחיר בין KSP לTMS עומד על מעל 10 אחוז הפרש!

שוב, מי שיחליט שלא לרכוש אני יכבד את דעתו.

אני לא מחייב אף אחד לרכוש.

בהצלחה לכולם! :hi:

כל הכבוד על הארגון ,

אבל עם כל הכבוד , הקנייה הקבוצתית לא משיגה את שלה.

זה לא משנה כמה KSP מוכרת את המוצר , משנה כמה ההפרש מהמחיר הנמוך ביותר שהיה ניתן להשיג בלי הקנייה,

ההפרש הוא 50 ש"ח , שזה פחות מ 5% מערך המוצר !

אתה מוזמן להסתכל על קניות קבוצתיות בעבר , אני בספק אם הושג מחיר כה נמוך על קנייה כזאת גדולה כאן ולא סתם.

כל עוד אנחנו לא יודעים בכמה TMS רכשה הכרטיסים הללו אנחנו לא יכולים לדעת אם המחיר שהם הציעו הוא משתלם... בכל זאת, הם גם רוצים קצת רווח.

ועצם העובדה שחנויות אחרות לא מצטפות לתחרות אז כנראה אין פה הרבה רווח.

לא ידעו גם בכמה הם קונים בקנייה קבוצתית של המארזים שהייתה פה , תקופה קצרה אחרי אפשר לקנות אותם ב 20% פחות מבקנייה הקבוצתית ( והקנייה הקבוצתית ההיא הייתה עם איזה 15% הנחה לא פחות מ5%).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WINER

זה פשוט מרגיש שאתה דוחף את הקניה הזאת בכוח לכיוון של TMS.

אם הקניה לא צלחה אין צורך לדחוף אותה רק כי קיבלנו הצעה (מזערית), אולי זה פשוט לא זמן טוב לרכישה הזאת..

כמו שכבר אמרתי, דחפנו אותה בדיוק על החגים.. שזה לא רעיון מוצלח משל עצמו.

כרגע היא לא עובדת לטובת הכלל ואני בספק אם תעבור את ה15 הקונים לכרטיס.

הקבוצתית לא עבדה ולא משנה איך תהפוך את זה ובאיזה אחוזים תתאר לנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mishax1 ולכל השאר,

כבר ציינתי את מה שצינתי, אני מאמין שהבנתם את העמדה שלי.

אם זה נראה שאני דוחף לכיון TMS? ברור! זה לא שיש לפני אופציות נוספות שקורצות לי לדחוף לכיון שלהם.

אם אחרות לא פנו אלי ולא ענו לפניה שלי, וחלקם אפילו דיי "נפנפו" אותי.. זה אומר משהו בקשר למחירים עבור הכרטיס הנ"ל.

המחיר יכול לרדת עוד חודש וחצי חודשיים כמו שכבר נאמר כאן.

הוא יכול לרדת למחיר של הקניה הזו, יכול לצאת כרטיס חדש, מחיר של כרטיס אחר יכול להתחיל לרדת - וגם בשבילו נחכה...

השוק במקרה הזה דיי לא יציב, בגלל זה גם החלטתי לתת דד ליין קצר, זה בשביל מי שרוצה לקנות בהזדמנות (והיא דיי טובה) ועכשיו! מי שמחפש מחירים של 1000 ש"ח ומטה זה לא בשבילו, פשוט שיחכה עוד כמה חודשים ויקבל את זה.

אני דיי מרוצה מעצם העובדה שיש לי מחיר שאף רשת/חנות לא מרשה לעצמה להגיע אליו או להתקרב לכיון שלו

+ העובדה שרוב הרוכשים ישבו רגל על רגל מבלי לצאת מהבית וימתינו לדפיקה בדלת של השליח שימסור את החבילה ליד שלהם שזה לעצמו נורא חשוב!

בינתיים ממשיכים לפנות אליי במייל וזה מבורך, כל אחד והבחירות שלו.

אני באמת עשיתי את כל מה שיכולתי, אני וגם amir456 שבאמת נסה להשיג לנו מחיר זול עד כמה שאפשר ונתקל בקירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mishax1 ולכל השאר,

כבר ציינתי את מה שצינתי, אני מאמין שהבנתם את העמדה שלי.

אם זה נראה שאני דוחף לכיון TMS? ברור! זה לא שיש לפני אופציות נוספות שקורצות לי לדחוף לכיון שלהם.

אם אחרות לא פנו אלי ולא ענו לפניה שלי, וחלקם אפילו דיי "נפנפו" אותי.. זה אומר משהו בקשר למחירים עבור הכרטיס הנ"ל.

המחיר יכול לרדת עוד חודש וחצי חודשיים כמו שכבר נאמר כאן.

הוא יכול לרדת למחיר של הקניה הזו, יכול לצאת כרטיס חדש, מחיר של כרטיס אחר יכול להתחיל לרדת - וגם בשבילו נחכה...

השוק במקרה הזה דיי לא יציב, בגלל זה גם החלטתי לתת דד ליין קצר, זה בשביל מי שרוצה לקנות בהזדמנות (והיא דיי טובה) ועכשיו! מי שמחפש מחירים של 1000 ש"ח ומטה זה לא בשבילו, פשוט שיחכה עוד כמה חודשים ויקבל את זה.

אני דיי מרוצה מעצם העובדה שיש לי מחיר שאף רשת/חנות לא מרשה לעצמה להגיע אליו או להתקרב לכיון שלו

+ העובדה שרוב הרוכשים ישבו רגל על רגל מבלי לצאת מהבית וימתינו לדפיקה בדלת של השליח שימסור את החבילה ליד שלהם שזה לעצמו נורא חשוב!

בינתיים ממשיכים לפנות אליי במייל וזה מבורך, כל אחד והבחירות שלו.

אני באמת עשיתי את כל מה שיכולתי, אני וגם amir456 שבאמת נסה להשיג לנו מחיר זול עד כמה שאפשר ונתקל בקירות.

במי שצופה מהצד, אני מסכים לחלוטין עם TMPUSR.

עכשיו לגבי הקנייה, WINNER תסלח לי אבל אתה מעלל את TMS על ההורדה במחיר. ההורדה לא גדולה ואפילו מזערית.

להראות שיש אחוזים גבוהים של הורדה במחיר ממקומות אחרים (שגם ככה לא היו הכי זולים) זאת לא גישה בריאה לא לפורום ולא לחברי פורום.

TMS בכל מקרה שולחת את המוצרים עד הבית עם שליח בחינם, זאת לא פריבילגיה של קנייה קבוצתית ולא תוספת כשלהיא זאת בחירה של החברה לספק ללקוחות שירות בשלי קשר עליך או למכירה קבוצתית.

הרושם שנוצר לי שאתה פשוט רוצה לקנות את הכ.מסך הזה לא משנה מה, ואם אמרו לך קח הנחה של 50 ש"ח אתה מבסוט.

זה היה טוב אם היית קונה לבד, אבל ברגע שאתה מארגן קנייה קבוצתית אל תשפיל את עצמך בשביל כמה גרושים.

הפורום הזה הוכיח שיש לו כוח קנייה, והצלחנו לקבל מחירים הוגנים.

הסכמה להורדה כזו זעומה היא כישלון מבחינת כוח צרכני שאתה מנסה לארגן וממש לא ניצחון.

הקניה טובה רק למי שהתכוון לקנות את הכ.מסך לא משנה מה יקרה ולא אכפת לו לשלם הרבה מעבר למה שהוא אמור לעלות.

שיהיה בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאמרו החברה פה דיי הזיז אותי לצד שלהם, באמת והמחיר למכירה הקבוצתית הזאת הוא דיי מצחיק, סה''כ המחיר הוא 50 שקל פחות בסופו של דבר, ובאמת זה לא משנה כמה TMS מוכרת את הכרטיס במחיר הרגיל, כי מי שהיה מזמין במחיר הרגיל גם ככה היה קונה אותו בהכי זול בארץ כי הם כרגע מוכרים אותו הכי זול משאר החנויות ולא משנה מה הסיבה.

קניה קבוצתית באה לטובת הרווח של החנות והיא צריכה לצ'פר את הקונים בהתאם, אנחנו כקבוצה קונים כמות, ומצפים להוזלה משמעותית כתמורה, זה גם יכול לעודד קניות נוספות מאותה חנות בעתיד, כך שאם נקבל מחיר טוב נוכל לחזור לאותה חנות ובסוף זה השתלם לשני הצדדים, אבל כמו שזה ניראה לא משתלם כל כך לעשות עם TMS קניה קבוצתית כי המחיר הסופי שלהם לאחד הוזלה הוא לא משמעותי בצורה שציפינו לה.

האמת שאני גם הזמנתי משהו בעבר דרך TMS (לא זוכר בידיוק מה) והם הציעו לי שליח עד הבית ללא תשלום בכלל, זאת באמת נדיבות יתר וכל הכבוד על זה.

אבל אני מאמין שאם הירידת מחירים הייתה הרבה יותר משמעותית אז לא היה אכפט לאף אחד לשלם עוד 10-14 שקל על משלוח בדואר רשום,

אז נכון שאולי זה דיי חוצפה מימני לבוא בסוף ועוד להצטרף שנשארו רק עוד ימים בודדים לסגירת העסקה, וגם שיקבלו אותי כי אני חדש כאן ועוד לקבל הוזלה במחיר על חשבון היוזמה שלכם ועוד להביע דעת שלילית בסוף.

אבל מעוניין לדעת בבקשה כמה קונים יש לקניה הזאת עכשיו אם אפשר לפרטי אז עדיף כדי לא להרוס לשאר, אבל אם אני בין בודדים אז לצערי אני ירד מהעניין, ולפי דעתי צריך לחזור ולדון שנית על המחיר הסופי, כי הוא לא נשמע כמו מחיר של קניה קבוצתית שהצליחה להשיג את מטרתה, זה נשמע כאילו אנחנו אומרים תודה כאילו שזה גם משהו ועדיף מכלום או משהו בסגנון הזה ומסתפקים בזה.

אז שוב אני חושב שהכי נכון זה לחזור לדון על המחיר בשנית, כי ניראה לי שגם אלה שנירשמו בסוף לקניה הסופית עדיין לא שלמים עם עצמם ב 100 אחוז (לפחות אני לא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק רוצה להגיד שTMS הם לא החנות היחידה שעושים משלוחים עד הבית , במיוחד במוצרים של מאות שקלים ומעלה.

ואני חושב שהתוצאה של זה שקונים מוצר בקניה קבוצתית בירידה כמעט אפסית במחיר , עלולה להיות פגיעה בשאר ההתארגנויות הקבוצתיות בכך שהחנויות יחשבו שאין להן צורך לרדת במחיר בגלל שאנחנו נקנה בכל מקרה...

ואני בטוח שעוד חנויות עוקבות אחרי הקניה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק רוצה להגיד שTMS הם לא החנות היחידה שעושים משלוחים עד הבית , במיוחד במוצרים של מאות שקלים ומעלה.

ואני חושב שהתוצאה של זה שקונים מוצר בקניה קבוצתית בירידה כמעט אפסית במחיר , עלולה להיות פגיעה בשאר ההתארגנויות הקבוצתיות בכך שהחנויות יחשבו שאין להן צורך לרדת במחיר בגלל שאנחנו נקנה בכל מקרה...

ואני בטוח שעוד חנויות עוקבות אחרי הקניה הזאת.

ומה תגיד על משלוח של אדם בודד שמזמין מוצר מחול שעולה דולר וחצי + משלוח חינם? DX חח

כניראה כל הישראלים שמזמינים מישם באותו מספר ימים זה כבר נהפך לקניה קבוצתית של עצמה חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרושם שנוצר לי שאתה פשוט רוצה לקנות את הכ.מסך הזה לא משנה מה, ואם אמרו לך קח הנחה של 50 ש"ח אתה מבסוט.

זה היה טוב אם היית קונה לבד, אבל ברגע שאתה מארגן קנייה קבוצתית אל תשפיל את עצמך בשביל כמה גרושים.

הפורום הזה הוכיח שיש לו כוח קנייה, והצלחנו לקבל מחירים הוגנים.

הסכמה להורדה כזו זעומה היא כישלון מבחינת כוח צרכני שאתה מנסה לארגן וממש לא ניצחון.

הקניה טובה רק למי שהתכוון לקנות את הכ.מסך לא משנה מה יקרה ולא אכפת לו לשלם הרבה מעבר למה שהוא אמור לעלות.

שיהיה בהצלחה!

תראה, אני בן אדם מאוד אבל מאוד סבלני, יש לי ניסיון דיי גדול 'בהמתנה'.

אני יודע בדיוק אבל בדיוק מה יקרה אם נמשיך להמתין.

המחיר כנראה שתוך חודש וחצי עד חודשיים ירד (ולא בהרבה) ובו זמנית כרטיסים חדשים יגיעו לשוק.

כמובן שגם כרטיסים חדשים יותר יקבלו הוזלה כזו או אחרת וזה יגרום לנו הקונים לחכות עוד קצת בשביל שהמחיר של הכרטיסים

"החזקים" יותר ירדו. ואז מה יצא? ששוב אנחנו נכנסים לסוג של לופ אין סופי.

מה שלא נעשה לא נצליח לשנות את התמונה: בהשווה למחיר השוק יש כאן מחיר שפחות ב-150 ש"ח לפחות מכל חנות + משלוח עד דלת הבית חינם!

אם לרשתות אחרות היה "אכפת מהלקוח" תיהיה בטוח שהם היו יותר משמחים להיכנס ולקחת את הקבוצה הזאת בידיים.

יש גבול עד כמה אני ועוד משתמשים מסוגלים לדבר איתם שוב ושוב ושוב.

אבל לא קרה כלום, אנחנו הלקוחות יצאנו מרוצים (ואני בטוח שיש מרוצים)

TMS הרוויחה ושאר הרשתות נשארו בחוץ בזמן שTMS הרוויחה מכירה טובה וגם פרסום נטו.

זה מה שקורה שאף לא מגיבה!

ושוב: זה הזמן לשלוח אליי מייל חברים, זמן הספקה מיידי!! לבוא ולקחת - או לשבת בבית ולחכות לשליח :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

150 ש"ח?????!!!!!

אני למדתי חשבון ביסודי וזה הולך ככה:

עכשיו המחיר בחנות 1199ש"ח

נתנו הצעה של 1150ש"ח בכ.א

או 1120 ש"ח במזומן.

זהו, אין שום דבר נוסף שנותנים מעבר, והמשלוח מTMS בכל מקרה חינם.

אז זאת הנחה של 49 ש"ח לכ.א

או

79 ש"ח למזומן.

על מי אתה עובד? עלי על חברי פורום? על עצמך?

תבין, אני באמת חושב שלקחת את היוזמה ולנסות לקבל הנחה זה יפה ומבורך.

חשוב לא פחות להבין מתי ההנחה משתלמת בשביל לקרוא לזה קנייה קבוצתית.

אם הייתי מעוניין בכ.מסך הזה והייתי מנהל את הקנייה לאחר התוצאה שקיבלת הנחה של 49ש"ח הייתי סוגר את הבסטה.

חבל להרוס את שם של הפורום שלנו, וחבל שלאחר שגייסת כמה עשרות לקוחות (אם בכלל) לקבל הנחה כזו.

לפעמים קנייה קבוצתית לא צולחת וזה בסדר, עדיף ככה מאשר פעם הבאה שהחנויות יסתכלו עלינו כעל לקוחות מטומטמים שמוכנים לוותר על עקרונות שלהם בשביל 49ש"ח.

כל מה שמנסים פה זה ללמד צרכנות חכמה, ולהגדיל את כוח הקנייה.

לדעתי מה שאתה עושה זה בדיוק ההפך.

נ.ב

שיהיה ברור, אני מברך אותך על היוזמה ועל ההשקע.

אני מברך את TMS שמשתתפת.

פשוט לדעתי זה לא מספיק בשביל לקרוא לזה קנייה קבוצתית.

שיהיה בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ינסה להרחיב (ממש מעט):

TMS כרגע מוכרים את הכרטיס ללא קניה קבוצתית ב1199 ש"ח!

KSP מוכרים את הכרטיס הנ"ל ב1290 ש"ח!

המחיר של TMS היה הכי זול שמצאתי עוד לפני הקניה קבוצתית, לכן גם לא קבלנו הנחה גדולה יותר.

מה יצא לנו מזה?

בהשווה למחיר של KSP זה באיזור ה13 אחוז הנחה.

יותר מ150 ש"ח (למחיר המזומן)

רוצה לחשוב קטן?

כן, קבלנו 79.90 על המחיר הקיים TMS.

אם אתה יכול להשיג טוב יותר מזה אז אתה מוזמן, ושוב, המחיר הכי זול לא משנה איך תסתכל על זה.

אם זה משתלם או לא משתלם בסופו של דבר כל אחד יעשה את החושבים שלו עם עצמו!

אני לא אוהב להתווכח, מכאיב לי את האצבעות הכתיבה (המקלדת גם צריכה קניה קבוצתית) :)

קבלתי את מה שאמרת, אני לא מסכים עם הרוב אבל מקבל, כל אחד יעשה את הבחירות שלו.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WINER

דבר ראשון, לKSP אין את הכרטיסים האלה במלאי לפי מה שראיתי באתר, אלא רק ב5 סניפים. אז אין מה לדבר בכלל עליהם, הכרטיס הזה לא מעניין אותם או שפשוט חסר במלאי ולכן הם לא נכנסים לקבוצתית.

דבר שני, לא יגיעו כרטיסים אחרים גם אם נחכה חצי שנה.. כמעט כל הכרטיסים של AMD/nvidia של הסדרה החדשה כבר כאן.

הדבר היחיד שישתנה הוא המלאי של החנויות/יבואנים.

הGTX 660 שוחרר רק לפני כחודש+- כך שכרגע זהו רק המלאי הראשוני לדעתי ולכן הקבוצתית לא צלחה ולכן יש סיבה לחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...