מחפש המלצה לנעלי ריצה טובות - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לנעלי ריצה טובות

achiya1

Recommended Posts

חח מגניב.. עשיתי את זה ויצא שאני צריך כביכול את הנעליים האלה: Mizuno Wave Alchemy 12

למרות שרוב התוצאות הצביעו על זה שיש לי פלטפוס וכו', הנעליים האלה לא נראה לי מותאמות לרגל שטוחה S:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אנחנו מאוד שמחים לשמוע כי אתה מתעניין בנעליי ריצה של אסיקס!

הם אכן הטובים ביותר בתחום הספורט!

לאסיקס למעלה משמונה טכנולוגיות ייחודיות המשתנות מדגם לדגם ומקנות את האפשרות להתאמה מירבית לצורכי הלקוחות השונים.

אסיקס משתמשת בשלל צבעים והנעליים בעלות מראה חדשני וייחודי.

אסיקס חלוצה בטכנולוגית ספיגת הזעזועים בשיטת הג'ל כבר למעלה מ- 20 שנה.

מערכת הג'ל מבוססת על חומר סיליקון ייחודי הממוקם בסוליית הנעל ומאפשר ספיגת זעזועים אופטימאלית ושיכוך המכה בדרך היעילה ביותר. הג'ל עמיד לאורך זמן ובעל זיכרון ארוך טווח.

בברכה

צוות אוריג'ינלס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו מאוד שמחים לשמוע כי אתה מתעניין בנעליי ריצה של אסיקס!

הם אכן הטובים ביותר בתחום הספורט!

לאסיקס למעלה משמונה טכנולוגיות ייחודיות המשתנות מדגם לדגם ומקנות את האפשרות להתאמה מירבית לצורכי הלקוחות השונים.

אסיקס משתמשת בשלל צבעים והנעליים בעלות מראה חדשני וייחודי.

אסיקס חלוצה בטכנולוגית ספיגת הזעזועים בשיטת הג'ל כבר למעלה מ- 20 שנה.

מערכת הג'ל מבוססת על חומר סיליקון ייחודי הממוקם בסוליית הנעל ומאפשר ספיגת זעזועים אופטימאלית ושיכוך המכה בדרך היעילה ביותר. הג'ל עמיד לאורך זמן ובעל ארוך טווח.

בברכה

צוות אוריג'ינלס

תכתבו שאתם בעלי עניין. זה מטעה.

ובנושא- saucony guide 5 לקריסה קלה מאוד, הוריקן 14 לקלה עד בינונית ואומני 11 לבינונית עד גדולה.

אם אתה קונה סאקוני תקנה רק בספורט דיפו. שירות אדיב ומקצועי ומחירים טובים. סתם דוגמה ההפרש בין קניית הוריקן 14 בין חנות היבואן (850 ש"ח) לבין דיפו (650 ש"ח) הוא 200 ש"ח. אני יודע את זה כי קניתי את הנעליים האלה.

כדי להיות בטוח שהנעל מתאימה לך לחנות היבואן שיעשו לך בדיקות ואחר כך תדפוק ברז. זה מה שאני עשיתי :) אני לא מתכוון לשלם עוד 200 ש"ח על ייעוץ בחנות שלוקח להם לעשות אותו 2 דקות בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח גם אני עשיתי את זה אתמול! הייתי בחנות היבואן שלהם ועשו לי את הבדיקה. בצילום ראו שהרגליים שלי ממש מתעקמות חחח..

הציעו לי את האומני 11, ובתכלס הם גם די יפות (השחורות). הם באמת יקרים, הן עולות שם 699 שח.

נכנסתי לספורט דיפו ואין אותן שם =/

נראה לי שאני אאלץ לקנות אותן בכל זאת מחנות היבואן בגלל שלא מצאתי בכל רחבי האינטרנט שום מקום שמוכר את הנעליים האלה בצבע השחור... מבאס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...