מחפש המלצה לנעלי ריצה טובות - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לנעלי ריצה טובות

achiya1

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תסתכל בתמונה מהכתבה שפירסמת

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2009/04/15/article-1170253-047717BD000005DC-925_634x326.jpg

בריצה עם נעל דורכים קודם כל על העקב לעומת ריצה יחפה שבה דורכים קודם על כריות כף הרגל

ראיתי את התמונה אבל זה נגד את האינטואיציה הבסיסית שלי לגבי התנועה בזמן ריצה, אז אתמול בחנתי ביתר תשומת לב את התנועה של כף הרגל בזמן ריצה והופתעתי לגלות שכף הרגל באמת מתנהגת כך אם לא רצים מאוד מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הברוקס הזמנתי מ6PM.

את הריבוק מfinishline.

עוד אתרים מומלצים: , endless, runningwarehouse .

יש הרבה קופונים ברשת - אז לעיתים ניתן להוריד את המחיר עוד קצת.

איזה מהאתרים האלה עושים משלוחים לארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

endless עושים ב10 דולר ולוקחים פיקדון למקרה שיהייה מכס(מחזירים אותו אחרי 60 יום אם לא היו עלויות נוספות של מכס/מעמ).

לפי מה שהבנתי endless סוגרים את האתר וכל הפעילות תעבור להיות במסגרת .

runningwarehouse שולחים לארץ אך משלוח עולה 30 דולר.

אני משתמש בשירות של mustop או USHOPS - משלוח נעליים לארץ עולה כ20 דולר ולוקח כשבוע בערך.

יש גם את joesnewbalanceoutlet שמוכרים ניו באלאנס בזול...

saucony kinvara 2 עולה כעת 45 דולר ב6PM - היה כך כבר כמה ימים וכמעט נגמרו צבעים + מידות. עם המשלוח לארץ זה יוצא 65 דולר.

עוד כלי שכדאי להכיר זה shoefitr שקיים בכמה אתרים(runningwarehouse ) אתה בוחן דגם שאתה מעוניין לקנות מזין את הנעל הנוכחית שלך + מידה וזה מראה לך הדמיה של הנעל שאתה בוחן לעומת הנעל הנוכחית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע יודע אם זה קשור אבל אני אתן את ההמלצה שלי.

שברתי את העקב שנה שעברה והיו לי כאבים חזקים מאד עד שלבשתי נעלי נייק פגסוס 28.

ובזכות הנעליים האלה ההחלמה עברה הרבה יותר טוב, ההליכה הפכה למשהו שהוא כייפי ולא כואב.

* יש לציין שאני לא רץ עדיין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.endless.com/help/201018240?ref_=pe_69060_25720540

Q) Will international shipping rates and options be different on Amazon.com? A) We will continue to offer international shipping on endless.com through September 27, 2012, and Amazon.com also offers international shipping options. Product availability, shipping rates and fees may vary depending on your location. Please see Amazon’s international shipping policy found here.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קינברה פשוטות מדיי.. אני צריך נעליים אורתופדיות שמתאימות גם לפלטפוס..

ואיך אפשר לדעת איזה מוצר הם כן שולחים לארץ ואיזה לא?

אתה יכול להוסיף לעגלת קניות ובתהליך הCHECKOUT הם יגידו לך אם הם שולחים ואם כן אז כמה עולה משלוח - בכל מקרה אתה יכול לשלוח נעליים מאמאזון ב19$ דרך מאסטופ וב20$ מUSHOPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את זה כחלק מהאתר של מיזונו. הם אומרים לך לעשות כמה מבחנים כמו למשל לדרוך עם רגל רטובה על עיתון כדי לראות את מבנה כף הרגל שלך (אשכרה עשיתי את זה :P ). לא יודע עד כמה זה רפואי\מדוייק\עוזר, אבל בסוף הבדיקה הם אומרים לך האם אתה צריך נעל cushioning, motion control ויש עוד משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...