הופעת ארטיפקטים ירוקים ורעש צורם בעת מאמץ. - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הופעת ארטיפקטים ירוקים ורעש צורם בעת מאמץ.

eART

Recommended Posts

חברי פורום התמיכה שלום :) ,

לפני שחודשיים המחשב שלי התחיל לעשות רעשים צורמים בזמן מאמץ (משחקים, צפייה בסרטים, לפעמים אפילו שגללתי עמודי אינטרנט).

בשבוע האחרון הופיעו לי ארטיפקטים ירוקים, שמים לב לזה גם במשחקים וגם בסרטים (כולל סרטונים, מסכי טעינה וכו').

ניקיתי את לוח האם, את כרטיס המסך וגם את התושבת שלו מאבק (בעזרת ספריי לחץ אוויר), ללא הועיל.

עשיתי בדיקה וראיתי כמה אנשים שאמרו שזה יכול להווצר כתוצאה מספק כוח תקול.

יש לי 350W , אין לי מושג אם ג'נרי או לא משום שאני לא כ"כ מבין בזה.

מה שכן במחשב הנ"ל כבר נשרף בעבר גם וגם כרטיס מסך ואני חושש (לכם אולי תקלות כאלו נראות מובנות מאליו עם ספק כזה, אבל אני מסתכל מנקודת מבט של שנה וחצי ללא בעיות בכלל, שירות צבאי שהיה ברובו רחוק מהבית, והבנה מינימלית בנושאים הללו).

הכרטיס: HD5670 1G

ל"א: GA-MA69G-S3H

אני מתכנן ללכת לקנות היום חדש, השאלה שלי: האם יש סיכוי שזו אכן הבעיה?

והאם הנזק כבר נעשה, או שהחלפת יכולה לתקן את זה (או לפחות לעזור לי להחזיק את המחשב בחצי שנה הקרובה עד קניית מחשב חדש)?

תודה מראש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה ריבועים קטנים בצבע ירוק שמופיעים בנקודות מסויימות על המסך (נגיד בWOW כשאני נמצא בעיר אני רואה מעין שורות רציפות שלהם בשמיים, ככל הנראה במקום לרנדר אובייקטים מסויימים אני מקבל פלט של צבע ירוק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק כוח דפוק יכול לגרום להרבה בעיות. אבל תבדוק כמה דברים אחרים :

של איזה חברה ודגם מדוייק הספק ?

האם יש בתוך הספק, בלוח או בכרטיס מסך קבלים מנופחים (כמו בתמונה) ?

האם זה לא משהוא במסך ? (יש מסכים תקולים שמוסיפים ארטיפקטים מעל אובייקטים בצבע מסויים בלבד, למשל מוסיפים ארטיפקטים ירוקים על דברים בצבע כחול) - ניתן לבדוק לפי אם זה קשור לפעילות במחשב (למשל נשארים ארטיפקטים איפה שעבר חלון וכו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...