XBOX או PS3? - בשביל Call of Duty - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XBOX או PS3? - בשביל Call of Duty

Chamuelm

Recommended Posts

כן, אני יודע שזה לא קשור, אבל פירסמתי בפורום קונסולות ואחרי יומיים אף אחד לא ענה, ופורום COD אפילו יותר מת...

אז מה עדיף בהנחה שאני משחק בעיקר COD במולטי? לאיזה קונסולה יש קהילת COD יותר גדולה?

איך קניית משחק משומש תשפיע על המולטי? (ספציפית לCOD)

הבנתי שלPS3 אין הגבלה איזורית על משחקים... ואם בכל זאת XBOX, לקנות NTSC או PAL?

כמה עולים משחקים? איפה?

ואם אני אחבר את הקונסולה לטלויזיה ישנה

, זה אפשרי? זה משפיע איכשהו?

כל פיסת מידע מעניינת תעזור

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הבדל ממש בין המולטי פלייר של ה XBOX ל PS3 ,אבל ב XBOX אתה צריך לשלם למיקרוסופט כל חודש.

ותקנה רק PAL , זה מה שנפוץ בעיקר בארץ.

משחקים אתה יכול לקנות ב , אם יש לך כרטיס אשראי בן לאומי , או במגוון חנויות בארץ.

המחיר של משחקים נע בין עשרות שקלים למאות שקלים תלוי לפני כמה זמן הם יצאו ובמשחק עצמו.(משחקים לקונסולות יותר יקרים).

Call of Duty: Modern Warfare 3 שיצא לפני כמעט שנה ועוד חודשיים צריך לצאת משחק חדש , עולה בערך 200 שקלים.

אתה יכול לחבר לטלויזית CRT , אבל האיכות תהיה בהתאם..

ההבדלים העיקרים בין הקונסולות , הם של PS3 יש כונן בלורי , שיכול להיות שימושי הרבה יותר בעתיד , באביזרים שלהם (MOVE ו , של PS3 יש חומרה הרבה יותר חזקה ויכולת להפעיל משחקים ב FHD ובמשחקים הבלעדיים של כל קונסולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אשמח אם תתייחס לשאלות הבאות:

לאיזה קונסולה יש קהילה גדולה יותר לcod? ההפרש בין ntsc לpal הוא 200-300 שח, זה שווה את זה בהנחה שאני אזמין את רוב המשחקים מחול?

ובקניית משחק משומש יש השפעה על המולטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי הקהילות גדולות , אבל מי יותר גדולה ? אני לא יודע וזה גם לא ממש משנה , לא ברמה שתרגיש איזשהו הבדל.

מאיפה אתה קונה את הקונסולה שיש הבדל כזה במחיר בין NTSC ל PAL ? בכל מקרה , אין לך צורך להוסיף כסף במידה ואתה גם ככה מזמין את המשחקים מחו"ל.

ולקניית משחק משומש בהחלט יכולה להיות השפעה על המולטי , תלוי במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק תיקח בחשבון שהגרסה ל-PS3 הרבה פחות טובה מהגרסה ל-XBOX:

http://www.lensoftruth.com/head2head-call-of-duty-modern-warfare-3-analysis/

אני קיבלתי את ההתרשמות שהקהילה ל- גדולה יותר, אבל אין לי דרך לכמת את זה. מצד שני, האונליין של ה-PS3 הוא בחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הוא אותו משחק, אם הכוונה לגרפיקה אז זה לא כל כך מעניין אותי.

ודווקא ראיתי באתר אחר שלps יש. יותר שחקנים באופן משמעותי. אם יש למישהו אסמכתא כלשהי זה יהיה נחמד כי זה הגורם הכי משפיע לדעתי - אורך חיים של המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...