"הסרט נגד האיסלאם" פרובוקצייה והסטה או סרט פוליטי לגיטימי? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"הסרט נגד האיסלאם" פרובוקצייה והסטה או סרט פוליטי לגיטימי?

menas

Recommended Posts

Art Tatum-אני יודע שאתה לא "אוהב" דתיים (בלשון המעטה) אבל אני בטוח שאפילו לך סרט שמציג את משה בתור אנס ורוצח היה מוגזם.

גם אם ארט היה מאמין אדוק וגם אם סרט היה מכעיס אותו, אני בטוח שהוא לא היה יוצא לרחובות ורוצח. הרבה אנשים מעצבנים אותי, לחלקם הייתי יכול לדפוק כדור מבלי להתפס ואני לא עושה את זה. הערבושים מחפשים סיבה להרוג. קודם יהרגו יהודים, לאחר מכן נוצרים, לאחר מכן בודהיסטים וכאשר כל העולם יהיה מוסלמ יתחילו להרוג זה את זה.

אתה מודע לעובדה שהסרט והסדרה שאתה מדבר עליה זה לא אותו דבר, נכון?

אני לא חושב שהוא מודע לשום דבר, יש לו הפרעה דו קוטבית מתקדמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא חושב שהוא מודע לשום דבר, יש לו הפרעה דו קוטבית מתקדמת...

מלחמה עם האיסלאם יביא לסופה של הדת שיביא גם לסופו של העם היהודי והצידוק שלו על הארץ הזו-כמה אירוני זה .

שכול אחד יתפוס לו עם ויתערבב בו,יאללה חברה סוגרים את החבילה כאן.היה נעים מאוד, סדנת העצבים בישראל נעמה לי מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם ,שמעו את דבר האלוהים:

אני ירמיהו ה-3 (ירמיהו ה-2 מת בבית שני ולא נשמע קולו) שליחו של האל,בא להודיע לכם כי הפרתם את הברית שלכם עם בורא עולם.

לפיכך אתם כבר לא העם הנבחר של בורא שמיים. מכך תסיקו לבד שבחודשים הבאים הקיום שלכם יבחן מחדש ואתם יכולים להיעלם ככול העמים.

נ.ב

אני מחפש עם נבחר חדש,שפוי יותר ופחות משוגע מהאחרון שהיה לאדוני מלך העולם.

מבחני הקבלה יתרחשו על איי ברמודה,נא לשלוח את הנציג הכי שפוי שלכם מכול עם. נציגים מהעם היהודי פסולים,ועמים דמיונים כמו הפלשתינים יתקבלו בבעיטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיסלם דת של טרור.

איזה אידיוט אחד עושה סרט גרוע, ובכל העולם האיסלמי יש מהומות ואיומים.

כולם ממהרים לכסות את התחת שלהם ולפזר משפטי פיוס.

העולם בתסמונת שטוקהולם.

במקום להביע גועל וחלחלה מהאיסלם, הם מתחנפים ומלטפים את כבוד האיסלם להרגיעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...