היום הוא היום הגדול - אפל מכריזה על האייפון 5 - עמוד 13 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היום הוא היום הגדול - אפל מכריזה על האייפון 5

Nyromith

Recommended Posts

1- גם סמסונג שכביכול מקשיבה לצרכנים שלה, ממשיכה להשתמש באיכות חומרים ששווה לזבל. למה להשתמש בפלסטיק במכשיר שעולה 700$? למה לוקח לחברה חודשים ארוכים מאוד לעשות עידכוני גירסה לפלאפונים שלה (אם בכלל היא לא פשוט נוטשת, כמו מקרה ה-i8910)?

2- חלק מהתכונות של הגלקסי 3 נחותות מהקודם כמו איכות חומרים עוד פחותה יותר מהגלקסי 2 ועובי עבה יותר. דרך אגב, המצלמה של ה-5 לא פחותה משל ה-4s פשוט היא הוקטנה, אך מבחינת IQ זה יהיה זהה אם לא יתרון קל לאייפון 5 (בגלל שיפורי תוכנה).

3- הגלקסי 3 לטעמי לא מחדש דבר: המצלמה פחות או יותר אותו הדבר, המסך קצת יותר גדול (שלחלק זה חיסרון) עם רזולוציה יותר טובה, הליבות במעבד הוכפלו והמאיץ הגרפי שופר. מבחינת שימושיות הוא לא מציג שום יתרון מהותי על פני הגלקסי 2.

חילקתי את החלק הרלוונטי שאני רוצה להתייחס אליו בהודעה לנקודות בשביל שיהיה נוח, כדי לא להגיב בחלקים חלקים עם 50 ציטוטים בהודעה.

1- למה להשתמש בפלסטיק במכשיר שעולה 700$? אני מבקש מכל מי שלא למד אי פעם פיזיקה בכיתה ט' להפסיק להגיב בנושאים האלו עכשיו.

למה הם עושים את זה? כי פלסטיק יותר עמיד. אני כבר לא מסוגל לספור את הפעמים שנאלצתי לכתוב פה את הדבר הפשוט מאוד הזה. פלסטיק, על שלל צורותיו וסוגיו, הוא בעל תכונות ספיגת זעזועים טובות יותר משל אלומיניום/קרמיקה/זכוכית. שהמכשיר מקבל מכה יש פחות סיכוי שהשוק יעבור עד למסך או חלק רגיש אחר ויהרוס אותו (לא כולל כמובן מכות על המסך עצמו)

לפלסטיק יש רמה מסוימת של גמישות ובקבלת מכה יש פחות סיכוי שישבר. זה tradeoff- חוץ משריטות, בפלסטיק זה מצב של 0/100

או שהוא נסדק/נשבר, או שהוא לא. אין עיקומים/"נקודות"/חריטות שנשארות בו. אלומיניום למשל לא נשבר, אבל כל מכה/נפילה או נזק ישאירו סימן, והסימן הזה הוא לתמיד.

פלסטיק לא חוטף קורוזיה, חלק גדול ממשפחת הפולימרים, וביניהם הפלסטיקים שנעשה בהם שימוש בסמארטפונים פחות רגישים לחומציות (ממתכת, לא מזכוכית), פלסטיק הוא קל, ופלסטיק הוא זול וקל יותר להחלפה.

אתה מתבלבל בין פשוט "חומרים" ל "איכות חומרים". הפלסטיק במכשירי סאמסונג הוא לא הכי טוב בעולם- אבל איכות הבניה שלהם טובה, שום דבר לא משתחרר עם הזמן, לא מתפרק, לא חורק או מקרקש, ולא מתקפל. היה לי גלקסי S1 שקרעתי לו את הצורה במשך שנה וחצי (בשימוש, לא נפילות או נזקים), הוא נמכר שהוא נראה ומרגיש כמו חדש. זה למרות שהוא לא היה בקייס סיליקון או משהו כזה.

אז כן, פלסטיק מרגיש לך קצת פחות "פרימיום" ביד, אבל הוא מגיע עם רשימת יתרונות ארוכה מאוד.

עדכוני תוכנה- אני לא ממש יודע מה אתה רוצה. כן, סאמסונג נטשו את ה I8910, ואפילו קצת את ה I9000 שאין סיבה שלא יקבל ICS.

ומצד שני, ה S2 למיניהם קיבלו ICS בזמן סביר אחרי שחרור המערכת (לפני רוב מכשירי , למעשה), קיבלו מספר עדכוני ICS במהלך חיי המערכת (4.0.1, 4.0.3, 4.0.4) ומקבלים Jellybean גם כן, למרות שאנחנו כבר שנה וחצי אחרי שחרור המכשיר. בוא נראה מתי באמת יפסיקו לתמוך בו, למרות שאתה קובע ש "לא מקבלים מהם תמיכה" ושהתגובה איטית.

2-בנוגע ל S3 מול S2, אני לא יודע מאיפה הקפצת את הטענה הזו, ה S3 קצת bulky יותר, עם משטחי פלסטיק עבים יותר. תשווה את גב המכשיר אם אתה רוצה נקודה טובה להשוואה. לא אתייחס למצלמה משום שאף אחד עוד לא ראה תמונה מהאייפון 5.

3- המסך גדול יותר, החומרה חזקה יותר, הסוללה הוגדלה ומחזיקה יותר זמן, הממשק עבר את השדרוג הגדול והמקיף ביותר שהוא עבר מאז התחיל את דרכו, עם מיליון וחצי פונקציות חדשות, קיצורי דרך במערכת, אנימציות חדשות ואפליקציות בסיס חדשות, אינטגרציה של רשתות חברתיות ושירותי רשת בכל חור שתרצה במערכת, ולא בצורה מציקה- אם אתה לא רוצה, זה לא פועל ואתה לא רואה את זה, אימוץ USB הוסט מהגלקסי נוט, , ועוד.

המכשיר לא כזה מהפכני, אבל הוא מצוין. לדעתי הבשורה בהכרזת הגלקסי S3 הייתה פחות המכשיר עצמו, ויותר העובדה שסאמסונג סוף סוף התבגרו מספיק בתחום התוכנה כדי לשפר את שימושיות ואינטואיטיביות הממשק במכשירים שלהם לקו אחד עם המובילים בשוק, ואפילו להשוויץ בכמה דברים ש "רק פה יש".

אז מבחינת שימושיות, הוא מציג יתרון עצום על פני ה S2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 512
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

2.זה לא דמגוגיה..זה פשוט חסר תכונות, אם מירס צבאי יכל לקבל כרטיס זיכרון ולשלוח ולקבל קבצים בBT..לא מבין למה טלפון מההי אנד שעול 700$ לא מסוגל לזה..כנ"ל לגבי הגדרה פשוטה של צלצול! אנחנו ב2012 ולא ב2001 כשממדו איכות רמקולים בכמות הפולי

AIRPLAY = DLNA

גיבוי לענן = הגדרות ואנשי קשר לחשבון גוגל, קבצים לDROPBOX או SUGARSYNC או עוד 101 פתרונות.

AIRPLAY זה ממש לא DLNA

אולי העקרון זהה

מהגלקסי 3 אני לא יכול לשדר שירים לרסיבר שלי למשל

בקשר לגיבוי, זה ממש לא מה שהתכוונתי

התכוונתי גיבוי מלא כולל DATA של וכל ההגדרות (כולל הכל)

באנדרואיד צריך רוט (וכמה תוכנות) בשביל זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AIRPLAY זה ממש לא DLNA

אולי העקרון זהה

מהגלקסי 3 אני לא יכול לשדר שירים לרסיבר שלי למשל

בקשר לגיבוי, זה ממש לא מה שהתכוונתי

התכוונתי גיבוי מלא כולל DATA של וכל ההגדרות (כולל הכל)

באנדרואיד צריך רוט (וכמה תוכנות) בשביל זה

ועם האייפון אתה יכל לשדר שירים לרסיבר שלך מבלי חומרה יעודית של אפל? ::)

ואם אני לא טועה, יש הרבה יותר טלוויזיות שהן תומכות DLNA מאשר טלוויזיות שתמוכות בAirplay... אם יש בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגדיר ככה, הרבה פחות מאלו שיש להם DLNA

אבל זה לא בדיוק אותה שימושיות

מה לגבי משחק של שני משתתפים אחד נגד השני בטלוויזיה?

בסדרה החדשה של פיוניר ודנון יש תמיכה באייר פליי

http://www.pioneerisrael.co.il/avr2/for-apple.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...