האם אלה שרכשו Intel 330 120GB SSD חווים כונן תקוע לפעמים? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אלה שרכשו Intel 330 120GB SSD חווים כונן תקוע לפעמים?

Boris_yo

Recommended Posts

אני חושב שעיקר הבעיה זה עם .

מה שעשיתי כדי לסדר אותו (עד עכשיו הוא בסדר) זה להתקין אותו במקום הראד דיסק שהגיע עם המחשב.

מה שעשיתי לפני כן זה היה לחבר אותו בעזרת 2nd sata HDD cady. כנראה שהחיבור שם לא תמך טוב בSSD.

הוצאתי את HDD הרגיל שהגיע עם המחשב ושמתי בחיבור שלו את הSSD וזה עובד בסדר.

את הHDD הרגיל שמתי עם cady, ביינתים הוא בסדר שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 330 120GB שלי שנרכש במכירה עובד מעולה ללא כל בעיה. אפילו לא היה צריך עדכון firmware עד לרגע זה.

כך גם ה 335 240GB שרכשתי עבור פרוייקט בעבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שעיקר הבעיה זה עם מחשבים ניידים.

מה שעשיתי כדי לסדר אותו (עד עכשיו הוא בסדר) זה להתקין אותו במקום הראד דיסק שהגיע עם המחשב.

מה שעשיתי לפני כן זה היה לחבר אותו בעזרת 2nd sata HDD cady. כנראה שהחיבור שם לא תמך טוב בSSD.

הוצאתי את HDD הרגיל שהגיע עם המחשב ושמתי בחיבור שלו את הSSD וזה עובד בסדר.

את הHDD הרגיל שמתי עם cady, ביינתים הוא בסדר שם.

טוב שהמרת את זה עכשיו כי לא כל אחד יחליט להוציא תקליטור-CD/DVD בשביל-. דרך אגב, בדרך כלל- לא אמור להיות במקום בו היה תקליטור ולרוב שמעתי ש- מתקינים במקום דיסק קשיח ישן.

איפה קנית HDD CADDY וכמה עלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את ה- המדובר ובאמת שמתי לב לתקיעות קטנות. בעיקר בזמן ש-win7 עולה ואני מנסה תוך כדי לפתוח דף אינטרנט.

אני לא חושב שאצלי ה- הבעיה. זה מאוד זניח לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את ה- המדובר ובאמת שמתי לב לתקיעות קטנות. בעיקר בזמן ש-win7 עולה ואני מנסה תוך כדי לפתוח דף אינטרנט.

אני לא חושב שאצלי ה- הבעיה. זה מאוד זניח לדעתי.

תקיעות קטנות? אני מניח כמה שניות כי אצלי היו לפחות דקה? תקיעות אלה גם קראו בעליית -7 ולמרות שזה עבר ונתן למערכת לעלות, לא מעט קרה שהייתי חייב להפעיל מחדש, אחרת הייתי יכול לשבת ככה עד הערב או יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שהמרת את זה עכשיו כי לא כל אחד יחליט להוציא תקליטור-CD/DVD בשביל-. דרך אגב, בדרך כלל- לא אמור להיות במקום בו היה תקליטור ולרוב שמעתי ש- מתקינים במקום דיסק קשיח ישן.

איפה קנית HDD CADDY וכמה עלה?

קניתי בebay. לא זוכר כמה תחפש שם. בסביבות 10-15 דולר.

בנוסף אני ממליץ לפתוח את המחשב ולהסתכל החיבור SATA של הכונן דיסקים ללוח אם. תבדוק שהוא מחובר טוב אם צריך לנתק ולחבר. אני ניסיתי את זה וזה קצת שיפר את המצב של הSSD. אבל מה שהכי עזר לו זה לשים לו במקום הHDD הישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...