הקשר בין אנגלית ומתמטיקה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקשר בין אנגלית ומתמטיקה

Jules Winnfield

עם איזה מהמשפטים הנ"ל את\ה הכי מתחבר\ת?  

875 הצבעות

1. 1. עם איזה מהמשפטים הנ"ל את\ה הכי מתחבר\ת?

• מסתדר עם מתמטיקה ומתקשה באנגלית
    • מסתדר עם אנגלית ומתקשה במתמטיקה
    • לא מסתדר עם שניהם
      0
    • מסתדר עם שניהם

Recommended Posts

כמה חברה במכללה החליטו לבדוק את הקשר בין שני המקצועות הללו, ולטענתם, אחרי סקר קטן ממדים במכללה(בע"פ), התברר שיש קשר והוא:

שסטודנט שנמצא\מדבר ברמה טובה באנגלית סימן שהוא חלש\מתקשה במקצועות המתמטיקה (קלקולוס, חדוו'א, ליניארית,הסתברות וכדומה).

אני רוצה לשבור את ה"מיתוס" הנ"ל בעזרתכם :-)

אז קדימה! תצביעו ותשפיעו.

נ.ב

1.נכון שרמת השליטה באנגלית היא סובייקטיבית ולכן יהיה עדיף ,אם כי לא מחייב, אם תצביעו לפי הרמה שלכם בבית הספר (לדוג: 3 יחידות מתמטיקה ו5 אנגלית) או הרמה שלכם במוסד האקדמי שבו אתם לומדים\למדתם (מתקדמים 2\ציון ממוצע במקצועות הריאליים ) על מנת לנסות להגיע לתוצאות "אובייקטיביות" ככל האפשר.

2.ולא, זה לא סקר הומני מול ריאלי (למתחכמים מבינינו)

המשך יום מהנה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שכנראה השליטה בשפה והשליטה במטתמטיקה מבוצעת ע"י שני אזורים שונים במוח, קשה לי לעלות בדעתי אנשים שהכרתי עם ציונים גבוהים במתמטיקה (85-90+) שאין להם ציונים טובים באנגלית (80-85+).

אגב, רמת הבגרות באנגלית 5 יח' היא בדיחה עצובה שלא משקפת כלום, אתה יכול לקבל שם ציון מעולה גם אם אתה ממש לא חד באנגלית...)

(זה קורה בדר"כ, לא להביא לי את המקרה של הדוד של האח והבן דוד של החבר שהוציא בקורסים במתמטיקה 100 ובאנגלית גירד את ה60 מלמטה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

moon mage מה הקשר בין הדברים? :nixweiss:

יתרה מזאת, שמעתי מהרבה חברה שלומדים במקצועות ההומניים (פסיכולוגיה,משפטים וכד') שלא הכי מתחברים לריאלי, בלשון המעטה.

אזמה,דעתם לא תחשב בסקר? חוץ מזה, האוניברסיטה לא בנויה רק מהפקולטות להנדסה אתה יודע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר אתה שואל? ע"מ להתקבל לאוניברסיטה אתה צריך ציונים סבירים במתמטיקה ואנגלית אחרת לא תתקבל, אנשים שהולכים למכללות לא צריכים לעבור סינון ובדר"כ לא התקבלו לאוניברסיטאות אז כנראה שהציונים שלהם לא משהו אבל כל מפגר יכול לקבל 90 בבגרות באנגלית רק מלראות ולשחק במחשב. לעומת זאת מתמטיקה בדרך כלל צריך ללמוד ואפילו לתרגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם היו עושים את הסקר באוניברסיטה אני דיי בטוח שהיו אומרים שמסתדרים עם שניהם...

מסכים בהחלט! תוך הסייגות שמדובר על פקולטת הנדסה.

בלי לזלזל, מכרים וחברים שלומדים במכללה גם מקצועות הנדסה מתקשים באנגלית. למה? כי הם לא נדרשים ללכת לספרות כלכך הרבה.

ותראה לי ספרות בעברית. לא קיים.

וחוץ מזה לדעתי הקשר הוא: חזק במתמט' -> חזק באנגלית. חלש במתמט' -> בדר"כ חלש באנגלית.

כן זה נכון זה פשוט בא בחשבון על המקצוע אחר

אם מישהו יש לו מוח אנליטי החלק של העיבוד שמיעה עובד פחות טוב

האמת שזה נכון.. מבינים מהר מאוד שצד השני "מקשקש" ואז מקשיבים פחות. :lol: (אני ציני לגבי ההערה האחרונה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיוני, אין שום קשר בין השניים. אני מכיר אנשים שחזקים מאוד באנגלית ולא יודעים לעשות 2*2, ואני מכיר אנשים ששולטים במתמטיקה ברמה מאוד גבוה (מתמטיקה של מהנדסים) אבל כשזה מגיע לאנגלית...

אני אישית חושב שאני די סבבה עם מתמטיקה והאנגלית שלי ברמה די גבוהה, אגב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיזו רמה של אנגלית אתה מתכוון?

אני מניח שרוב האנשים, גם אם הם "מסתדרים" עם אנגלית. הם רחוקים מלהיות ברמה של דובר אנגלית.

אני מסתדר עם אנגלית עד לרמה מסוימת. (אנגלית ברמה של בחינה פסיכומטרית אני מסתדר פחות או יותר) בכתיבה ובדיבור אני כבר פחות טוב.

1984 למשל, אני מאוד מתקשה לקרוא.

מתמטיקה - עשיתי 3 יח' בבי"ס. אני מאמין שעם הרבה השקעה אני יכול לעשות 4/5 יח' ולקבל ציו סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתייחס לרמה מסוימת אלא בגדול, לדוג': יש אנשים שפשוט מתחברים בקלות למקצועות המתמטיקה וכך היו מגיל קטן, (עזבו את הרמה בצד לרגע) ויחד עם זאת הקליטה שלהם לשפות מאוד נמוכה, אפשרי? זה מה שהסקר אמור "לבדוק" לכאורה. למה לכאורה? כי זה לא באמת רק אנגלית ומתמטיקה ואם מטרתו של הסקר הייתה לבדוק את הנ"ל אז הוא היה צריך להיות הרבה יותר מקיף.

בוקר טוב, והמשך יום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתייחס לרמה מסוימת אלא בגדול, לדוג': יש אנשים שפשוט מתחברים בקלות למקצועות המתמטיקה וכך היו מגיל קטן, (עזבו את הרמה בצד לרגע) ויחד עם זאת הקליטה שלהם לשפות מאוד נמוכה, אפשרי?

אפשרי, אך לא הנורמה. לפחות בין דקדוק (כלומר למידה של כללי השפה, מה שבתיכון בישראל נקרא "לשון") לבין מתמטיקה יש קשר חיובי חזק מאוד. מאידך, קליטת שפות היא לאו דווקא קשורה להבנת הדקדוק שלהן (לפחות לא באופן מוחלט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...