הקשר בין אנגלית ומתמטיקה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקשר בין אנגלית ומתמטיקה

Jules Winnfield

עם איזה מהמשפטים הנ"ל את\ה הכי מתחבר\ת?  

875 הצבעות

1. 1. עם איזה מהמשפטים הנ"ל את\ה הכי מתחבר\ת?

• מסתדר עם מתמטיקה ומתקשה באנגלית
    • מסתדר עם אנגלית ומתקשה במתמטיקה
    • לא מסתדר עם שניהם
      0
    • מסתדר עם שניהם

Recommended Posts

אני זוכר שתמיד היה לי בעייה עם אנגלית

ודווקא מה שאתה אומר נכון

עם מתמטיקה לא היתה לי בעייה בכלל

לשון הייתי ממוצע

כמעט נשברתי עם האנגלית מה שעזר לי זה סדרות עם תירגום באנגלית או בלי כלום

שום דבר לא נכנס לי למוח חוץ מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיה אם השאלה על אנגלית

אני למשל יודע לכתוב טוב ובלי טעויות בפורומים באנגלית וכו' כלומר להשתמש נכון בשפה האנגלית עצמה. אם תתחילו לשאול מה זה Present Progressive וכו (מה שיש במבחנים בבתי ספר) אני חושב שכן יהיו לי טעויות שם והרבה כלומר ידע על השפה ולא ידע של השפה עצמה

לאיזה מהדברים הכוונה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתייחס לרמה מסוימת אלא בגדול, לדוג': יש אנשים שפשוט מתחברים בקלות למקצועות המתמטיקה וכך היו מגיל קטן, (עזבו את הרמה בצד לרגע) ויחד עם זאת הקליטה שלהם לשפות מאוד נמוכה, אפשרי? זה מה שהסקר אמור "לבדוק" לכאורה. למה לכאורה? כי זה לא באמת רק אנגלית ומתמטיקה ואם מטרתו של הסקר הייתה לבדוק את הנ"ל אז הוא היה צריך להיות הרבה יותר מקיף.

בוקר טוב, והמשך יום נעים.

הרבה אנשים (ואני ביניהם) פשוט פיתחו במהלך החיים מעיין רתיעה למתמטיקה , בגלל .. ( לא יודע את הסיבות )

תעשה אותו סקר עם מילים מפחידות כגון : פיזיקה ( על שלל הטיותיה ) , לינארית חדוא וכדומה . ואז תראה התפלגות יותר קיצונית ל" מסתדר עם אנגלית , מתקשה עם .. "

עריכה : תגיד פיסיקה 5 יחל למי שלא למד או חלק מהחומר לבגרות ויחשבו שאתה צריך אשפוז ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על אנגלית באופן כללי, שליטה בשפה עצמה, האם תוכל לקרוא טקסט ברמה של מתקדמים 2 ולהכין את תוכנו?

לדעתי אם התשובה היא כן אז תוכל להתמודד גם עם כל הpast\present progressive וכד' ביתר קלות

חג שמח לכל חברי הפורום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שולט באנגלית בצורה לא רעה בכלל (סופי 94 ב 5 יח"ל ובע"פ 100) ואני די גרוע במתמטיקה (ד"א, אני די טוב גם בקליטת שפות אחרות, אבל שום השכלה רשמית). עשיתי 3 יח' וקיבלתי סופי של איזה 97 או משהו בסגנון, לא היה לי קשה אבל אני בטוח שאם הייתי עושה עוד יחידות הייתי צריך לשבת על התחת, ואת זה מי רוצה.

ד"א בלשון כן הייתי די טוב, אז אני לא ממש בטוח בקשר חזק בין מתמטיקה ללשון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנגלית זה מקצוע הרבה יותר קל והרבה פחות דורשני ממתמטיקה בכל רמת קושי (אפילו 3 יח' ועל 4-5 אין מה לדבר בכלל). איך אתה משווה בין המקצועות האלו אני באמת לא מבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנגלית זה מקצוע הרבה יותר קל והרבה פחות דורשני ממתמטיקה בכל רמת קושי (אפילו 3 יח' ועל 4-5 אין מה לדבר בכלל). איך אתה משווה בין המקצועות האלו אני באמת לא מבין.

תן לי לנחש, אתה שולט בשפה האנגלית בחופשיות, צדקתי?

הרבה לא יסכימו איתך מהסיבה הפשוטה שמתמטיקה אתה יכול לשפר בסמסטר 1 ולעבור בהצלחה את המבחנים בעזרת הרבה מאוד תרגול (או כמה שצריך אותו סטודנט).לעומת זאת אנגלית לא משנה כמה תתרגל, אם לא שלטת בשפה לפני הקורס לא תראה הרבה הבדל תוך 3-4 חודשים ויהיה לך מאוד קשה לעבוד את המבחנים. וזאת הסיבה שהרבה סטודנטים נתקעים בסוף התואר עם קורסי אנגלית שלא עברו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...