בעיות WIFI בין הוטבוקס ל HP Probook 4520s - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות WIFI בין הוטבוקס ל HP Probook 4520s

huber

Recommended Posts

יש לנו בבית נתב של הוטבוקס שמחובר למחשב שולחני, מחשב נייד ועוד מחשב שולחני כששני האחרונים מתחברים ב WIFI להוטבוקס. במחשב השולחני שמתחבר ב WIFI להוטבוקס אין ממש בעייה (אות מעט חלש אבל זה עקב המרחק), אך ב Probook 4520s הנתב כל הזמן "נעלם". אני נמצא באותו החדר בו נמצא ההוטבוקס עם הנייד, הקליטה מצויינת ולפתע הנתב "נעלם" מרשימת ההתקנים האלחוטיים בנייד. כיבוי של ה WIFI בנייד והדלקתו מחדש בעזרת הכפתור הייעודי על המקלדת מזהה מחדש את ההוטבוקס ברשימת ההתקנים, הוא עובד מצויין לזמן מה ואז שוב נעלם.

בדקתי את ההגדרות בהוטבוקס ואני לא רואה שם שום דבר חריג, יש למישהו רעיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רק את ההוטבוקס כך שקשה לי לענות לך. זה קורה גם שהמחשב בפעולה (מנגן מיוטיוב למשל) כך שקשה לי להאמין שזה קשור להגדרות צריכת החשמל. בנוסף העובדה שהכרטיס עדיין עובד ומזהה אחרות בטווח ורק את הרשת של ההוטבוקס מאבד גם מעידה על כך שזה לא הכיוון הנכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לנו בבית נתב של הוטבוקס שמחובר למחשב שולחני, מחשב נייד ועוד מחשב שולחני כששני האחרונים מתחברים ב WIFI להוטבוקס. במחשב השולחני שמתחבר ב WIFI להוטבוקס אין ממש בעייה (אות מעט חלש אבל זה עקב המרחק), אך ב Probook 4520s הנתב כל הזמן "נעלם". אני נמצא באותו החדר בו נמצא ההוטבוקס עם הנייד, הקליטה מצויינת ולפתע הנתב "נעלם" מרשימת ההתקנים האלחוטיים בנייד. כיבוי של ה WIFI בנייד והדלקתו מחדש בעזרת הכפתור הייעודי על המקלדת מזהה מחדש את ההוטבוקס ברשימת ההתקנים, הוא עובד מצויין לזמן מה ואז שוב נעלם.

בדקתי את ההגדרות בהוטבוקס ואני לא רואה שם שום דבר חריג, יש למישהו רעיון?

HOTBOX זה זבל של נתב!

עד שלא איימתי עליהם בהתנתקות ובשבעה מדורי גיהנמום

חברת HOT הואילה בטובה להחליף לי את ה""מודם"" הזה למודם רגיל+ ראוטר של TP-LINK

בהצלחה מול השירות לקוחות של HOT :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...