בעיה בצורב LG 32X10X40 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בצורב LG 32X10X40

64bit

Recommended Posts

שלום, לפני שנתיים קנתי צורב ולפני כמה שבועות הוא התחיל לעשות לי בעיות. שאני מכניס דיסק הצורב מתחיל להשמיע רעשים מוזרים, הצורב מתחיל לסובב את הדיסק ואז הוא מפסיק, אחרי שהוא עושה את זה איזה חמש פעמים, הוא מפסיק והדיסק מתחיל להסתובב כרגיל.

בעיה נוספת היא בצריבה ל-PS2, פעם שהייתי צורב הדיסקים היו נקראים ישר (דיסקים ישנים שצרבתי עובדים טוב), עכשיו נשמע אותו רעש כמו שהצורב מוציא בהתחלה (הפסקות פתאומיות). והדיסקים לא עולים.

למישהו יש רעיון מה הסיבה לתקלה?

ואם אפשר לתקן אותה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LG זאת הבעייה. גם אצלי הוא משמיע כל מיני רעשים מוזרים, אומנם הוא צורב דיסקים אבל בכל דיסק שאני צורב ומכניס אחרי זה לצורב או לסידירום בשביל להפעיל אותו יש רעשים מוזרים לכמה שניות ואז הוא בקושי קורא אותו. בא נגיד שכנראה הלך לך הצורב ובפעם הבאה אתה וגם אני לא נקנה צורב של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

דודי, תפסיק לזיין את השכל.

64, באיזה תוכנת צריבה אתה משתמש? איך הצורב מחובר ללוח אם? איזה גרסת קושחה יש לך? ניסית לצרוב עם דיסקים אחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב-NERO אבל ניסיתי לצרוב בתוכנות אחרות כמו CDRWIN ואותם בעיות מופיעות לי.

הצורב מחובר בחיבור IDE, וניסיתי לצרוב עם דיסקים של 3 חברות שונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

הצורב מחובר לבד או עם עוד התקן על אותו כבל?

האם ניסית לעדכן את הקושחה?

אם יש לך אפשרות לנסות את הצרוב על מחשב אחר, תנסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים זה רק אם אתם רוצים מקררים,תמיד יש בעיות איתם...אל תיקנו את המוצרים שלהם....סתם תעשו חיפוש מהיר בפורום ותראו לכמה אנשים יש בעיות עם לא רק בצורבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...