"אם תרצה לקבל מודם בהשאלה, תצטרך לתרום 1Mb מהתשתית" - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"אם תרצה לקבל מודם בהשאלה, תצטרך לתרום 1Mb מהתשתית"

XMB

Recommended Posts

אהלן,

אני גר בחו"ל וההורים שלי זוג מבוגרים בארץ לא מבין יותר מידי במחשבים. שידרגתי להם לאחרונה את האינטרנט ל20Mb והם נזקקו למודם חדש. מכיוון שלבזק יש תוכנית של מודם בהשאלה ובגלל שיש להם ראוטר כבר בבית, הלכנו על האופציה של מודם VDSL בלבד. אך כשהגיעו לבזק סטור, נאמר להם שיזמינו להם מודם VDSL אך ורק אם יסכימו לתרום 1Mb מהתשתית שלהם (גם לא פירטו להם למה, אני יודע למה, בגלל הרשת האלחוטית כביכול של בפריסה ארצית).

האם עוד מישהו שמע על החובננות הזו או שבגלל שהם ראו שההורים שלי לא מבינים שום דבר, הם ניסו לדחוף להם את ה"תרומה" הזו כי היא חברה כל כך עלובה שאין לה תקציב לבנות אלחוטית משלה ונזקקת לתשתיות של אנשים שמשלמים לה כסף בשביל לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, שלחתי אימייל לתלונות הציבור בבזק, כנראה לא יצא מזה כלום, אבל אין מה להפסיד זה ממש אבסורד.

ד"א זה קרה ברחוב אלחנן 7 בבזקסטור ראשון לציון למי שרוצה לדעת להבא, הם גם דחפו ראוטר להורים שלי בלי שהם היו צריכים בכלל, הם ביטלו את זה כמה ימים לאחר מכן כי הם לא ידעו מה ההבדל בין ראוטר למודם (הם ביקשו במפורש מודם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מודם בהשאלה אפשר להזמין רק מבזק בטלפון . אי אפשר לקבל מודם בהשאלה בבזק סטור אלא אם כן משהו השתנה.

אפשר, אתה פשוט צריך לבקש שיזמינו לך את זה בבזקסטור עצמו, הם לא מחזיקים את זה במלאי. הבעיה שהם צריכים לתת את זה בחינם, ללא תנאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...