גנב רכב פלסטיני (הגנב פלסטיני, לא הרכב), מת ויקבל פיצויים מהמדינה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גנב רכב פלסטיני (הגנב פלסטיני, לא הרכב), מת ויקבל פיצויים מהמדינה

yair1

Recommended Posts

:o

תוכנית:

אני משנה את שמי לסעיד, גונב , מזייף את מותי, ועם הכסף של הפיצויים אני בורח מהמדינה המטורללת הזאת לצ'ילה. שם אשנה את שמי שוב לחואן, ואתחיל מחדש במדינה רציונלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא פלא שאנחנו במלחמה כאשר הגזענות חוגגת משני הצדדים במידה שווה. והכי מצחיק שאתם עוד מחשיבים את עצמכם כנאורים ואותו דבר בדיוק הפלסטינים. חבל שאני חי בעידן כזה.

חחח אז מה שאתה אומר פה בעצם זה:

גניבה זה בסדר, להכנס לשטח למרות האיסור זה בסדר ואם יקרא לבן אדם משהו המדינה אשמה?

השוטרים היו צריכים לירות בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להזכירכם, הוא לא מת כתוצאה ממעשה של השוטרים - הוא נפצע בתאונה עצמית שהוא עשה עם הרכב הגנוב, טופל שבועיים בבית חולים ישראלי, שוחרר משם לטובת מעצר במשטרה, ורק אז "נזרק" על יד מחנה עופר שם מת. השוטרים לא היו צריכים לירות בו - הוא פשוט מלכתחילה לא אמור היה להגיע לבית חולים בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרוב יאוש מהמדינה כבר אין לי מה להגיד הפעם.

לפחות בזה אנחנו דומים לאירופה.

אולי "אללה איסלאם" לא מדברת רק על אירופה. יש מצב גדול שאנחנו בדיוק באותה סירה שוקעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להקים צוות מיוחד לשיתוף פעולה בין משטרת והרשות הפלסטינית, שידאגו לקחת את הגנבים הפלסטינים אחרי שהם קיבלו כאן טיפול רפואי ותרומות נכסים שלא מרצון, ולוודא שהם מגיעים הביתה שלמים ובריאים להתאוששות מהירה.

ולחשוב שכל הסיפור הזה היה יכול להימנע אם רק היו מעבירים לגנבים הפלסטינים שיעורי נהיגת שודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...