המקומות הסודיים באילת - ליודעי דבר בלבד. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המקומות הסודיים באילת - ליודעי דבר בלבד.

tmpusr

Recommended Posts

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה? עזוב... סיפור ארוך. בהחלט לא הבחירה הראשונה שלי.

דווקא עכשיו די רגוע שם, ריף הדולפינים מקום מקסים, קצת ים, מסעדות, שנורקלינג ומדי פעם להיזרק בבריכות של הרויאל-גארדן... יש בילויים גרועים מזה :lol:

את המפלט האחרון אני מכיר היטב - חביב בהחלט אבל התפריט תקוע איפשהו בשנות ה-80 וכבר לא אטרקטיבי כמו פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת חבל לנסוע לאילת. 5 לילות בבולגריה\יוון יעלה לך זול יותר במלון הכל כלול.

בוא לא ניכנס לזה, אבל זה רחוק מלהיות נכון לצערי הרב.

האמן לי - בדקתי, במיוחד בתור אחד ש"חולה" על יוון (הייתי שם במצטבר אולי 5-6 חודשים כולל ירח דבש).

ובלי קשר, הדבר האחרון שאני מעוניין בו זה "הכל כלול" כי אז מה בכלל ההבדל בין מלון שם או באילת בכלל?

אני תמיד הולך לעיירות קיט/כפרי "דייגים" מעט מרוחקים מההמון ומוצא לי איזו apartment חביבה קרוב לים ולאיזו טברנה מקומית טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקופה הזאת חברים שלי נוסעים - 650$ לחמישה לילות בבורגס,

זה כולל פינוי מוסק וביטוח חיים מוגדל? ;)

מצד שני, באילת כבר נחתו קטיושות/גראדים... :nixweiss:

וברצינות, משפחה עם 3 ילדות צעירות זה לא כמה חברה צעירים שנזרקים בבורגס - האמן לי, הייתי שם.

ו-5 ימים זה בפועל 4 ימים נטו בקושי ואני לא מטרטר את הבנות שלי לחו"ל בשביל 4 ימים בקושי במלון "הכל כלול" שלא שונה בכלום מכל מלון אחר בארץ (חוץ מחבורה של ברברים שרק מנסים לנצל כל גרוש מה"הכל כלול" כאילו לא ראו אוכל בחייהם).

ברגע שאתה רוצה לנסוע ליותר מ4-5 ימים ולא לוקח את הדילים האלה שדוחפים לך שלא בטובתך המחיר מאמיר וזכור גם שהכל כפול 5!

ואם כבר חו"ל אז קצת לצאת ולטייל - זה אומר גדול יחסית + דלק ואילו בארץ יש לי רכב+דלק מהעבודה.

גם בלי כל ההקלות האלה, 650$ ל-5 אנשים ל-5 ימים זה 2600 ש"ח ליום בהנחה שאתה לא קונה אפילו מסטיק מחוץ למלון ולא לוקח שום אקסטרות. באילת עולה לי חדר משפחתי ברמה טובה עם מטבחון ליד הים 540 ש"ח ללילה + אם נתפרע 600-700 ש"ח ליום מסעדות ושטויות יוצא כמעט חצי מחיר (לפני אטרקציות וקניות).

אני יכול להמשיך ולחפור כאן על חישובים ומחירים אבל זו לא מטרת הדיון.

בוא נרד מזה - אשמח לענות בפירוט בת'רד נפרד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באוהל של יוסוף הייתם?

וגרתי די מזמן באילת לפני די הרבה שנים אם עוד קיים "העולם המופלא" זה היה די נחמד ויש בטיילת מלכת שבא או היה לא יודע אם זה עוד קיים בית קפה שהמלצרים מזמרים ועושים ערבי קריוקי עם הסועדים על הטיילת די נחמד.

גם יש מצב שעוד יש את זה במכללה של בן גוריון הם לומדים להיות קונדיטורים ואתה יכול למצוא שם כל מיני מאפי קונדיטוריה ועוגות שהתלמידים מכינים בקורס יחד עם השף בגרושים (שוב עדיין אם זה קיים) ואז אתה עוזר להם קצת עם השכר לימוד ומקבל אחל'ה של מאפים בגרושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מסעדות:

אני לא יודע עד כמה זה מתאים ל"משפחה", אבל גם באילת המקום החביב עלי הוא "אגאדיר". אם כי רמת הסניף שם נחותה מהרמה בת"א.

הבנתי מחברים ש"אל פסאדור" הוא מקום טוב עם מחירים סבירים. לא הייתי שם באופן אישי.

יש את קפה קפה. זה אומנם "בית קפה", אבל כן יש שם מנות בשריות והן כן דיי טעימות (לא איזה משהו מיוחד, אבל סה"כ טעים).

אני גם מאוד התאכזבתי מ"קאסה דה ברזיל". בפעם היחידה שהייתי בה שם השירות היה רע והבשר... בינוני למדי. רע בטח שלא היה, אבל ברגע שמבלבלים לך כל כך הרבה על המקום הזה, אתה מצפה ליותר. סתם לא שווה את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עברתי על כל הדיון אבל ממליץ על מסעדת פאסדור. יש להם מחירים מעולים, מגוון טוב וטעים.

הם נמצאים ליד הגשר איפה שמלון ״מרינה קלאב״/אסטרל ווילאג׳.

יש גם עוד מסעדה צרפתית או איטלקית ברמה גבוהה מאוד בטיילת, רק שהמחיר בהתאם עם מנות מדהימות, חבל שאני לא זוכר את שמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? עזוב... סיפור ארוך. בהחלט לא הבחירה הראשונה שלי.

דווקא עכשיו די רגוע שם, ריף הדולפינים מקום מקסים, קצת ים, מסעדות, שנורקלינג ומדי פעם להיזרק בבריכות של הרויאל-גארדן... יש בילויים גרועים מזה :lol:

את המפלט האחרון אני מכיר היטב - חביב בהחלט אבל התפריט תקוע איפשהו בשנות ה-80 וכבר לא אטרקטיבי כמו פעם.

אכלתי שם פעם אחרונה לפני 5-6 שנים. חבל לשמוע שהם כבר לא רלונטיים.

בכל מקרה, לא הייתי באילת כבר 4 שנים. גם אז הדבר הטוב היחיד שיצא לי משם זה מקס:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באוהל של יוסוף הייתם?

...

גם יש מצב שעוד יש את זה במכללה של בן גוריון הם לומדים להיות קונדיטורים ואתה יכול למצוא שם כל מיני מאפי קונדיטוריה ועוגות שהתלמידים מכינים בקורס יחד עם השף בגרושים (שוב עדיין אם זה קיים)

תוכל לפרט מעט מה זה "האוהל של יוסוף" והיכן הקונדיטוריה המדוברת?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את "אגאדיר" אני מכיר היטב - חביב בהחלט וטעים. לא משהו יוצא דופן...

את "פאסאדור" ראיתי לא פעם ותהיתי איך היא - אולי ננסה לאור ההמלצות כאן.

המסעדה הצרפתית היקרה היא "לה קוצ'ינה" לדעתי בטיילת - יקרה להחריד. אמנם אוכל מעל הרמה הסטנדרטית אבל לא מצדיק בכלל את המחירים והפוזה.

"קפה קפה" זו שדי חביבה עלי עם מגוון לא רע בכלל, אבל שוב, לא משהו מיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...