הלך הכרטיס מסך? HD 5750 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הלך הכרטיס מסך? HD 5750

Judas Iscariot

Recommended Posts

אתמול הייתי על המחשב, כאשר פתאום המסך היבהב ולמאית השנייה ראיתי משהו שנקרא כמו BSOD(לא ראיתי אחד כבר שנים) והמחשב כיבה את עצמו.

הדלקה מחדש - כל המאווררים עובדים(כולל של הכרטיס מסך) אבל אין תצוגה באף אחד מהמסכים. הוצאתי את הכרטיס מסך - HD 5750 וחיברתי מחדש, לא עזר.

יש לי כרטיס מסך מובנה בלוח אם, וכן כרטיס מסך חלופי ישן (Geforce 8600GT) - עם שניהם יש תצוגה - עם המקורי, יוק.

המאוורר של ה5750 עובד כאשר הוא מחובר, אין ריח שרוף, הקבלים והצ'יפים נראים בסדר.

הדבר היחיד ה"חשוד" הוא מעין כתם שחור קטן באמצע החיבור PCI-E של הכרטיס - זה קצת נראה כמו טוש שחור ונדמה לי שאני זוכר שהוא היה שם כאשר רכשתי אותו, אבל אני לא בטוח בזה בכלל.

מצורפת תמונה של הכתם המדובר, מוקף בעיגול אדום.

הכרטיס מסך באחריות.

מה אתם אומרים? מת? לממש אחריות? עוד בדיקות שאפשר לנסות לעשות? הושיע נא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תביט טוב לתוך ממשק ה-PCIE עצמו בלוח ותוודא שכל הפינים שם ישרים ומסודרים כמו שצריך. בעקרון דבר כזה על כרטיס המסך עצמו לא צריך להוות שום בעיה שכן המגע בפינים של התושבת גם ככה מיועדים לחלק הגבוה יותר, של המגעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

עידכון: הבאתי את הכרטיס מסך לחנות, הם בדקו אותו ופסקו שהוא אכן תקול ושלחו ליבואן. הוא חזר מהיבואן(לא ברור לי האם תיקנו/הביאו חדש וכד') - הוא מחכה לי בחנות ואני מקווה שאני אוכל לאסוף אותו עוד השבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון: הבאתי את הכרטיס מסך לחנות, הם בדקו אותו ופסקו שהוא אכן תקול ושלחו ליבואן. הוא חזר מהיבואן(לא ברור לי האם תיקנו/הביאו חדש וכד') - הוא מחכה לי בחנות ואני מקווה שאני אוכל לאסוף אותו עוד השבוע.

כרטיס זהה? פחות טוב יותר טוב? אני די בטוח שכבר מזמן לא מייצרים אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי איתם עכשיו(מקווה להגיע אליהם לאסוף אותו ביום ראשון), הכרטיס אותו כרטיס בדיוק.

ששאלתי איך זה יכול להיות, אמר שליבואן יש סטוקים.

אעדכן בהמשך אם הכל עובד בסדר וכד' :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...