הצלת מידע מ-MYBOOK 1TB - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצלת מידע מ-MYBOOK 1TB

Oranl

Recommended Posts

נראה לכם שיש סיכוי?

הבעיה החמורה מתחילה בנפילה של הכונן. כתוצאה מכך נהרס חיבור ה- ולכן לא נותר לי אלא לפרק את המארז כדי לשלוף מתוכו את הכונן.

הוצאתי את הכונן וחיברתי אותו ישירות ללוח. צעד חיובי ראשון הוא שהוא מזוהה בביוס. צעד חיובי שני הוא שהוא מקבל תוצאות תקינות בכל המדדים של HD Tune Pro בלשונית ה-HEALTH. העניין הוא שבווינדוס הוא מזוהה כ-Unallocated space והוא מבקש לפרמט אותו ב-MBR או GPT (בגלל הנפח? איך הוא היה לפני כן, כשהחיבור שלו נעשה דרך ה-USB?)

מה אפשר לעשות? אם הכונן תקין למה אני לא מקבל אותו ככונן קריא במערכת? אפשר לשחזר? HELP :nixweiss:

-=עריכה=-

כאשר אני מנסה להריץ ANALYSE מתוך TESTDISK על הכונן, אלה ההודעות שאני מקבל

-=עריכה 2=-

אוי לא, ראיתי באחד הפורומים את ההודעה הבאה בהתייחס לבעיה כמו שלי:

AAAHHHH stupid lol...they said they encrypted some version of their external hdd, and sadly, the one I have is encrypted. Talked to the agent and they said there is no way to get back, unless go to a pro and do data recovery....Never again I'll buy external hdd...

מה זה אומר??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה..

אכן מדובר ב-ESSENTIAL. למה לעזאזל הם מצפינים את המידע ואיך אפשר לעקוף את זה?

כמה שאלות שהתעוררו בעקבות זאת:

1. במידה ואקנה PCB חדש כזה, שמתאים לכונן ואחליף, אוכל לחבר חזרה את הכונן כרגיל דרך USB?

2. באיזה FileSystem הכונן עבד כאשר הוא היה מחובר ב-USB? למה הוא לא מזהה שום FS עכשיו?

3. תוכל לכוון אותי איך אוכל לחפש ביעילות את אותו פוסט של הבחור שהצליח בשיחזור? האם התכוונת לפוסט הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחזרתי אחד כזה, אבל המעגל USB שלי היה תקין - אתה חייב אחד כזה תקין על מנת לשחזר

תודה על התגובה..

אכן מדובר ב-ESSENTIAL. למה לעזאזל הם מצפינים את המידע ואיך אפשר לעקוף את זה?

כמה שאלות שהתעוררו בעקבות זאת:

1. במידה ואקנה PCB חדש כזה, שמתאים לכונן ואחליף, אוכל לחבר חזרה את הכונן כרגיל דרך USB?

כן, אתה חייב אותו דגם ואותו REVISION. שים לב!

2. באיזה FileSystem הכונן עבד כאשר הוא היה מחובר ב-USB? למה הוא לא מזהה שום FS עכשיו?

לא תהיה לך שום גישה למערכת קבצים כאשר המידע מוצפן ברמת החומרה

3. תוכל לכוון אותי איך אוכל לחפש ביעילות את אותו פוסט של הבחור שהצליח בשיחזור? האם התכוונת לפוסט הזה?

חפש הודעות שלי. שוב, אתה חייב מעגל תקין ומפה להתקדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה הבחור המפורסם ש-KAKADU דיבר עליו?

תודה על התגובה.

כמה שאלות המשך:

1. אם אזמין PCB מתאים אז למעשה הכונן יהיה קריא שוב דרך ה- ולמעשה כל המידע יהיה נגיש, לא כך?

2. אם אקח את הכונן לחברה חיצונית לשיחזור מידע, האם הם יוכלו לשחזר את המידע מהכונן, או שגם הם פשוט ישימו PCB חדש, משהו שגם אני יכול לעשות?

3. האם אני יכול להלחים את מחבר ה- שנשבר ולהשיב את המצב לקדמותו? רצ"ב .

תודה על העזרה..!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן, זה יקר להחריד, אלא אם כן יש שם תוכניות למכונת

זמן או משהו בסיגנון :) .

:lol: :lol: :lol: הרגת אותי..

אני יכול לנסות להלחים, אני יכול גם לקנות את המחבר הזה ב2-3 שקלים ולהלחים אחד כזה חדש לפני קניית PCB ב-25$.. העניין הוא שניסיתי להחזיק את המחבר צמוד ל-PCB ולחבר את הכונן דרך וזה תקע/איתחל את המחשב. יש רעיון למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ לך לחפש באיביי PCB כזה תקין. שים לב רק ל REV - הוא חשוב וצריך להתאים לשלך.

יכול לומר לך, שאת ה PCB שהיא לי , העברתי הלאה למישהו עם תקלה דומה שגם ניסה להלחים אבל ללא הצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון טוב אבל נראה לי שהלחמת מחבר ה-USB עדיפה, אם זה יעבוד אוכל כבר לחבר חזרה את הכונן במארז שלו.

השאלה היא מה בדיוק התפקיד של מחבר ה-USB? מה הקשר שלו להצפנה, אם בכלל, והאם כל מחבר USB יתאים? האם צריך לחפש משהו מיוחד? מצאתי את זה בשיטוטים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כמובטח חזרתי לעדכן.

רכשתי היום בשד' הר ציון בדרום ת"א את מחבר ה-. טרם ההלחמה והחיבורים בדקתי אם זה עובד ע"י הצמדת המחבר ל-PCB וחיבור הכונן למחשב. המחבר לא יושב בדיוק כמו הקודם (הרגליות לא ממוקמות על המשטח כמו מקודם), אבל הכונן הופיע במחשב ומיד גיביתי את המידע!

איזה חצי שעה ישבתי כמו דביל מחזיק את החיבור הרופף עד שהוא העתיק הכל. עכשיו נשאר להלחים, לחזק ולהחזיר את הכונן לקייס שלו ולקוות שהוא ישרוד את התהליך :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...