היתכן? מיקרוסופט משיקה רישמית את האקס-בוקס 360 בישראל - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היתכן? מיקרוסופט משיקה רישמית את האקס-בוקס 360 בישראל

Spacecowboy

Recommended Posts

כל עוד זה לא הוכרז רישמית ומה באמת תיהיה התמיכה לא היתי מיתלהב

יש לסוני נציגות פה דרך ישפאר ולטעמי זה רחוק מלהיות להיט

המחירים בPSN הישראלי היו מאוד יקרים שהיה לי PS3 ,אז היה לי גם חשבונות לארצות הברית ואנגליה

הדפדפן לא תמך בעברית וכו וכו

לי אישית לא היה שום בעיה באנגלית במישחקים ,אבל שאין אפשרות לכתוב בעברית בדפדפן או לקרוא אתרים בעברית ההגבלה מאוד גדולה לצרכן הישראלי

ככנ שניראה מה יקרה עם MS עם יקרה בכלל

"כל כך ברור שאף אחד לא יקנה ואז הם יגידו שלא קנו אז הם לא מביאים את הקונסולה הבאה"

שוק הקונסולות לא פועל ככה היום

הם מחפשים לקוחות פוטנציאלים שיקנו דברים גם משרותי ההורדות שלהם שעם הזמן אופכים ללב של שוק הקונסולות

במקרה של MS יש LIVE גם לחלונות שהם מנסים לדחוף והם רוצים לדחוף חווית משתמש כולל חנות דומה בקונסולות מחשבים וסמארטפונים וטאבלטים

לזה הם צריכים קהל לקוחות רחב ככל שניתן

ישראל אולי מאוד קטנה ,אבל יחסית לשוק הרבה פה יכולים לקנות קונסולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בדיחה או כתבה רצינית?

רציני אבל לא דבר רישמי

"מיקרוסופט תשיק את אקס-בוקס 360 בישראל בחודשים הקרובים. לוואלה! TECH נודע כי החברה ערכה פגישות עם חנויות וארגונים בישראל, כחלק מהכנה להשקה רשמית של קונסולת האקס-בוקס 360 בישראל. ההשקה עצמה צפויה בחודשים הקרובים, אך תאריך סופי טרם נקבע. כשפנינו למיקרוסופט, קיבלנו את התגובה הבאה: "אנו בוחנים כל העת אפשרויות להרחיב את היצע מוצרינו, אך בשלב זה אין לנו כל דבר חדש להכריז עליו"."

שיחות עם חנויות או ארגונים לא אומר השקה בפועל

זה יכול להיות בדיקת שטח ראשונית

חוץ מזה זה יכול להיות כמו וישפאר ,במילים אחרות זכינית מקומית שתגרום לי להמשיך להזמין מחול משחקי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בישראל כרגע המצב לא השתנה כל כך PC>PS3>XBOX360, אם הם יתחילו עכשיו לדחוף את ה 360 בארץ לא יצא מזה שום דבר. אנשים לא ירוצו לקנות מכשיר בין 6 וחצי שנים, מי שרצה קנה אחד בלי קשר לתמיכה של MS. תוסיף לזה את זה ש 90% מה- 360 בארץ פרוצים ואתה יכול להבין למה מדובר בצעד מאוחר מידי ולא יעיל.

מה שיקרה זה שהמחיר של הקונסולה עם האחריות הרישמית יהיה כרגיל גבוה יותר, התמיכה לא תיהיה יותר טובה ואנשים ירצו את המכשיר הפרוץ. כשתגיע הקונסולה החדשה הם יגידו שאף אחד לא קנה ושכל המכשירים פרוצים ובגלל זה הם בוחרים כרגע לא להביא את הקונסולה החדשה. אולי אחרי 5 שנים הם יביאו גם אותה :screwy:

המצב ישתנה אולי אם יהיה חוק בארץ שימנע מחנויות לספק מוצרים פרוצים או שירותי פריצה.

בקשר לישפאר, הם עושים עבודה לא רעה, המחירים שלהם התייצבו ולא גבוהים מידי כמו בעבר (למרות שגם לא זולים במיוחד), הם האריכו את האחריות לשנתיים (שזה מצויין, במיוחד עם החום בארץ) וה PSN הישראלי משתפר, אפשר למצוא דברים שההפרש במחיר (בין לאירופה) הוא שקלים בודדים. גם משחקים היום אפשר למצוא בארץ במחירים שמאוד דומים למחירים באנגליה (תבדקו UNCHARTED 3 בארץ וב SHOPTO/GAME/ZAVVI) למרות שפה זה כי חברות האחרות התחילו ליבא משחקים בלי קשר לישפאר.

MS כנראה ישתמשו במיקרוסופט , למרות שאי אפשר לדעת.

עריכה:

הטרילוגיה של R&C עולה ב PSN 149 שקל ובאנגליה 24 פאונד (כ 152 שקל), בארה"ב הוא אמור לצאת היום או מחר באיחור של חודשיים :P לא יודע מה יהיה המחיר אבל כניראה שפחות.

Journey עולה 15$ בארה"ב ו 64 שקל בארץ, שוב הבדל מאוד קטן. בקיצור ה PSN הישראלי סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שהם עד כדי כך דבילים, ואשכרה "ישיקו" עכשיו קונסולה בת 7 שנים.

זה לא קשור רק להשקה של הקונסולה עם תיהיה או לא

זה מערך שלם של תמיכה ,תיקונים רישמים ,אפשרות לרשום בLIVE כתובת אמיתית

לישתמש ישירות בויזה ישראלי אפילו לא בין לאומי

אפשרות לקנות את כל המישחקים בחנות שלהם ולא רק חלק וכו וכו

360 רישמית בישראל אולי לא תזיז הרבה לשוק ,אבל עם תיהיה תמיכה דומה לארצות דוגמת אנגליה זה יהיה מצוין

במיוחד עם יכניסו דרכה עוד שרותים רישמית דוגמת שרותי השכרת הסרטים ישירות דרך הקונסולה

חוץ מזה עם ה360 תושק פה רישמית הסיכוי יהיה מאוד גבוה שהXBOX3 תגיע לפה רישמית בהשקה האירופית

ואותו הדבר עם MS תחליט על פורטבל

"

הטרילוגיה של R&C עולה ב PSN 149 שקל ובאנגליה 24 פאונד (כ 152 שקל), בארה"ב הוא אמור לצאת היום או מחר באיחור של חודשיים tongue.gif לא יודע מה יהיה המחיר אבל כניראה שפחות.

Journey עולה 15$ בארה"ב ו 64 שקל בארץ, שוב הבדל מאוד קטן. בקיצור ה PSN הישראלי סבבה."

אין לי מושג מה קורה שם היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...