תוכנית מילוט מישראל!(גוג ומגוג קרב ובא) - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנית מילוט מישראל!(גוג ומגוג קרב ובא)

ירמיהו3

Recommended Posts

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ירמיהו מה יותר מפחיד ליפול בידים שלהם או של מאפייה סינית?

אני מבין שמצוקת של אישה איראנית,היא בדיחה בעינך?

יפה יפה,רואים את השפעת הדת על אנשים כמוך,מעוורת לך את ההיגיון. תגיד את אשתך/חברה שלך כבר הרבצת לה היום? :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שכל ההאיראנים כך?

אמרת שקרעת את השק איגרוף,החברה (אם בכלל יש) לא מפוחדת מאז ?

לא אני לא חושב. האיראנים הם עם בעל פוטנציאל רק חבל שאיסלמיסטים השתלטו על המדינה הזו.

החברה לא מפוחדת,כי קרעתי אותו בחדר מרוב עצבים. :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב בארצות הברית הרבה יותר גרוע מישראל, אם אנחנו בסכנת השמדה מאיראן, הם עומדים להמחק בקרוב, מבלי להיות מאיומים מגורם כלשהו.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=540732.0

זה דיון שפתחתי עם סרט מבית היוצר של גלן בק, נא לצפות.

מדובר על גבולות פרוצים, הסתננות חופשית, על כך שהסוכנות לביטחון לאומי בארצות הברית מלאה במוסלמים, ושאנשי דת מוסלמים רבים מכתיבים כיצד לא לבצע "Racial Profiling" לFBI.

ועל פיענוח של רעיון אפשרי לחיסול ארצות הברית.. (EMP על כל החוף המזרחי של ארצות הברית על ידי פיצוץ פצצת אטום גבוה באטמוספרה) מספינת משא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בעיה גדולה בגלל שהוא שחור ומוסלמי. אכ כל המוסלמים, כל השחורים וכל המהגרים בוחרים בו

ואז יש כמובן את הלבנים המטומטמים שבוחרים בו.. נקווה אבל שזה לא יקרהץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחילה טוב שהנשיא שם לא יבחר שוב...

הלוואי ,אני מתפלל כול יום שמיט רומני ינצח!!

הבעיה שהאמריקאים טיפשים והם עלולים לבחור באובמה שוב,לצערי!

אני מהמר שאם אובמה יבחר לעוד קדנציה,הוא לא ישרוד אותה=> הוא ירצח תוך 3 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הגב שיש לאירן,

רוסיה- עם הסכמים עוד משנות ה40 שהם מכבדים עד היום אשר אומרים כי רוסיה יכולה במקרה של פגיעה באירן להכנס לאירן על מנת להחזיר את הסדר וזה במטרה לשמור על האינטרסים של הרוסים ואת הרווח העצום שיש להם מיחסיה עם אירן.

צ' קוריאה - עם ההסכמים שלה עם אירן יחד עם ההצהרות החדשות ש"יש לנו אוייבים משותפים"

ארצות הברית לא תוביל מתקפה על אירן במצב כזה מהסיבה שהיא פשוט תכשל בגדול.

מה שאומר שהרוח שעשתה בזמן האחרון לא הובילה לשום דבר והסבירות שלא תהיה תקיפה באירן כרגע פחתה דרסטית,

ובכלל כבר מהתחלה ארה"ב לא היתה כלכך נלהבת מתקיפה באירן, ככל הנראה מאותן סיבות.

לדעתי השינוי והרגיעה תורגש בזמן הקרוב בחדשות וברעש שעשו בעניין זה בישראל..

אם אירן יכולה למחוק את ביתר קלות לבדה... מה יש בכלל לישראל לחפש באירן? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה דמורליזציה? קצת פטריוטיזים:

:lol:

הייתי מוכן למות עבור המדינה,אם העם פה היה מתנהג כבני אדם ולא כפראי אדם. בפעם האחרונה שחיפשתי חנייה באזור המרכז,התנפלו עלי 5 משוגעים,כול אחד שכב על חניה אחרת כמו משוגע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...